Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Nasz przydomowy ogródek 16:23, 21 lut 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
100 lat Zbyszku !!!!!!


Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 16:22, 21 lut 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Irenko przybiegłam pogratulować....

zdrowia życzę....i odrobinkę wiosny zostawiam....




Nasz przydomowy ogródek 16:21, 21 lut 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
I ja dołączam z życzeniami
wszystko co najlepsze żeby Cię spotykało
i aby w ogrodzie wszystko pięknem zaskakiwało



Nasz przydomowy ogródek 16:15, 21 lut 2013


Dołączył: 26 mar 2011
Posty: 629
Do góry
ogrodoweimpresjejolki 16:14, 21 lut 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Na poprawę humoru:

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 16:14, 21 lut 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Irenko, gratuluję kolejnej setki, życzę zdrowia i szybkiej wiosny...

ogrodoweimpresjejolki 16:13, 21 lut 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Na dzień dzisiejszy mam kwiatka kalendarzowego!


W domu też mam, ale do kwitnienia jeszcze daleko!
Pozdrawiam,wizyt w urzędach nie zazdroszczę. Trzymaj się!
Ogród naturalny, pachnący lasem .. 16:12, 21 lut 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Do góry
Magnolia "Betty"


Blaski i cienie nowego życia 16:10, 21 lut 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
No i mamy 200 I nowy awatarek
Gratulacje

Blaski i cienie nowego życia 16:09, 21 lut 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Ula przyszłam pogratulować !!!!!!!

wybór doskonały.......

odrobinę wiosny wysyłam jako dodatek ......


U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 16:05, 21 lut 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Mi też ciepło jak czytam. Lepiej postaw na tydzień auto w garażu a potem wiosna i z nowym duchem będziesz zasuwał
Blaski i cienie nowego życia 15:48, 21 lut 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Ulcia na 199 byłam na 201 jestem a środeczek mi przeleciał
Gratuluję drugiej setki, życzę realizacji wszystkich planów ogrodowych, bo apetyt masz wielki... aby Ci się spełniło i abyś znalazła na to wszystko czas.


Blaski i cienie nowego życia 15:39, 21 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Zawilce moje ulubione na seteczkę kolejną!!

ogrodoweimpresjejolki 15:03, 21 lut 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
asc napisał(a)
Ostatnio ja nieobecna -i nieusprawiedliwiona, a dziś Jola..... gdzie kalendarz??


Aniu, ani mi kalendarz był w głowie przy sprawach urzędowych
Do przodu.... na jakiś czas.

Spóźniony, ale jakże piękny Agapantus

Ogród - wspaniałe miejsce na relaks 15:02, 21 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
Roberto napisał(a)
Lato 2012 r.

[






Wszystkie ładne - fikuśne takie Te to do podpatrzenia
Przyszłam z rewizytą - bardzo ładnie u Ciebie, bardzo zadbany ogród, a jacy fajni pomocnicy Będę odwiedzać. Pozdrawiam serdecznie

Nasz przydomowy ogródek 14:59, 21 lut 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Zbyszku, zdrowia, zdrowia, zdrowia
Żyj z Krysią i peselem w zgodzie
i niech Ci wszystko rośnie w ogrodzie



Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 14:57, 21 lut 2013


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Do góry
Troszkę spóźniona jestem z gratulacjami, kwiatuszka zostawiam i dużo zdrówka Irenko życzę

Lecę w kulki... 14:55, 21 lut 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Aniu dziękuję za piękną walentynkę
A to na przeprosiny
Moja pierwsza hortensja w ogródku. 14:50, 21 lut 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Kochani wróciłam wypoczęta bardzo, ściskam Was i przesyłam trochę słoneczka



I jak podpatrywałam pracę ogrodników


Kwiatki i rabatki u Elizy 14:45, 21 lut 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
No to na okrasę masz trochę moich! Miłego dnia!

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies