Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kondziowy Ogród :) 22:00, 20 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
beta napisał(a)


zaglądam

ja też jestem pewna, że z takim doświadczeniem znajdziesz pracę i to szybko

a zawód nie tuzinkowy...jestem pod wrażeniem

pozdr

na poprawę humoru

Zgadza się i niestety nie ma miejsca na taki zawód musi się udać
W cieniu - zacieniona 21:58, 20 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
monteverde napisał(a)
Narcyzy piękne jak Bogusiu pojedziesz na wiosnę na zacienioną to wrócisz jesienią wiesz te pełne są za zwyczaj niższe, ale faktycznie potrafią się złamać ja podpierałam gałązkami
Aniu...chyba moje chciejstwo pokazałaś...czuję zapach ...te pełne też miałam podparte,szkoda,żeby się powykładały...
Ogródkowy chaos u monitki 21:57, 20 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
monitka napisał(a)


Lekcje odrobiłam ale nie wim czy wystarczająco żeby was nie przestraszyć swoim rysowaniem, na plan Gosi naniosłam nowe rabaty.
Rozplanowanie:
Na rabacie po lewej stronie tarasu mają byc róże, bukszpan, miskant ML i lawenda.

Na rabacie po prawej stronie tarasu planuję wisnię Umbraculifera, bukszpany, róże i miskant ML albo rozplenica. Jako dodatek może być dzwonek karpacki lub jakaś inna pasująca bylina.

Przy podjeżdzie jest już wiśnia Umbraculifera bukszpany, tawuły japońskie Golmound, rozplenica i rozchodnik.

Nie jestem jeszcze pewna kształtu cypelka ale ze względu na koniecznośc postawienia trampoliny i miejsca zabaw dla dzieci chyba będę musiala zrobić go mniej więcej tak jak idzie fioletowa linia. No ale to wyjdzie w praniu jak poćwiczę na żywo z wężem



bardziej mi się podoba wersja pierwsza kształtu bo widać obłości druga wersja z kreską brązową wygląda jak nerka ta trzecia nie za bardzo mi się podoba trampolina mogła by być w tym kole kurcze coś mi nie pasuje z tymi wysepkami no właśnie z wysepkami bo tak sie zrobiło trochę boje sie że ich nie będzie widać i że tego będzie za dużo
Liliowo i kolorowo:) 21:57, 20 lut 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
Zuza, dzięki za informację w spawie białych klematisów. Zapisałam w kajeciku. Moja suczka ma też takie kropki nad oczyma. Kocham ją bardzo.


Norweski ogródek... 21:57, 20 lut 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
zaczarowanaa napisał(a)
zwatpilam tyle sniegu spadlo wczoraj i nadal sypie!! moj gospodarz nie nadaza z odsniezaniem))





Ale eskimosek śliczny
Ogródek Hanusi po zimie 21:56, 20 lut 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Tak, tak! Pozwolimy jej się rozsypywać przez tydzień! A potem, woda do ziemi i krokusy do dzieła!

Ale póki co -wieczorny fiołeczek.

Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami :) 21:52, 20 lut 2013

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
Andziulku przybiegłam jak najszybciej! Jak Miło że wróciłaś!
U mnie dzisiaj też sypnęło bialym puchem!
Za to kolorek foto dla Ciebie, bardzo nie zimowy
pozdrawiam bardzo serdecznie

W cieniu - zacieniona 21:51, 20 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Narcyzy piękne jak Bogusiu pojedziesz na wiosnę na zacienioną to wrócisz jesienią wiesz te pełne są za zwyczaj niższe, ale faktycznie potrafią się złamać ja podpierałam gałązkami
Liliowo i kolorowo:) 21:49, 20 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
eliza3 napisał(a)
Czy wszystkie clematisy muszą mieć kratki, czy będą się piąć np. po jałowcu. Mam takiego chudzielca skyrocketa który miał być wyeksmitowany, ale może mógłby robić za podporę dla clematisa? Co o tym myślisz?


U mnie dużo clematisów pnie się po różnych iglakach i po jałowcu też tylko żeby miał słonecznie a nogi w cieniu
Kondziowy Ogród :) 21:45, 20 lut 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry


zaglądam

ja też jestem pewna, że z takim doświadczeniem znajdziesz pracę i to szybko

a zawód nie tuzinkowy...jestem pod wrażeniem

pozdr

na poprawę humoru

W cieniu - zacieniona 21:42, 20 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
danuta_szwajcer napisał(a)
te stare odmiany najbardziej pachniały i odporne były, jak zakwitną te cuda co posadziłaś to jedna radośczazdroszcze Ci tych spacerów nad morzem, piękne te zdjęciapozdrawiam
..teraz mam dużo wolnego czasu,na zacienionej dopiero zacznie się...wiosennie.
Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi 21:37, 20 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
Betysiu, przyprowadzilam Ci mojego Kajtusia cudem "wyrwanego innemu psu z pyska", żeby Ci wylizał ostatnie łezki za Twoim kotkiem. Pozdrawiamy.
Mój 4 arowy azyl... 21:37, 20 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Pozaglądałam tu i tam a mój wątek śpi. Nic, ale to nic ciekawego się nie dzieje. Do tej pory nie zabrałam się nawet za przesadzanie doniczkowych. Mam za mało ziemi a mojemu M nie bardzo chce się dźwigać worek ze sklepu, choć to blisko jest.
Te wczorajsze opady śniegu apatię wzmocniły. Zdobyłam się tylko na przegląd nasion, które posiadam. A jest ich sporo: cynie, kleome, aksamitki, szałwia tróbarwna, werbena itd.
Przedwczoraj miałam przygodę z niesolidnym właścicielem sklepu internetowego, który moje zdjęcie umieścił na swojej stronie. Po interwencji usunął je. A zdjęcie takiej oto róży:

Działka prawie w Borach Tucholskich 21:29, 20 lut 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Maria odpisałem w twoim wątku

wiąz był to może jeszcze raz klony

Tu odpoczywam 21:27, 20 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
Przychodzę od Bogdzi, w ślad za zdjęciem cudnych gęsi. Wiedziałam, że takie zdjęcie może podesłać właścicielka ciekawego ogrodu, i okazało się, że pięknego. Szkoda róży Ingrid Bergman, te na pniu trudniej opatulić na zimę.
Pozdrawiam, i zostawiam kwiatek z mojego ogródka
Ogród w Holandii 21:25, 20 lut 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Agatko

śliczna ta Twoja córcia

a żeby tradycji stało się zadość to kwiatuszek dla Ciebie

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 21:22, 20 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
proszę o identyfikację tych żurawek
Czas na zmiany.... 21:15, 20 lut 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
Ula dzięki, że zaglądasz........

spokojnej nocki......


Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 21:14, 20 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Abym się z kwiatuchem nie spóźniła przybiegłam wcześniej z życzeniami
Jutro wypowiem życzenie
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 21:13, 20 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies