Mój jesienny ogród
15:21, 15 lut 2013
Robercik masz wiele atrakcji i fajnie,że nam je pokazujesz na żal ściskanie
))))))))
Nie naprawdę miło się ogląda i czyta te twoje relacje z obczyzny
Tak się zastanawiałam czy jakaś odważna wrzuci ci serducho,ale widzę puchy widać strach
)))))
To ja ci zaraz jakieś wrzucę z poślizgu. A kanole obchodzą walentynki ???
No i napisz czy owoc miał posmak truskawki
To nowa ja
pozdrawiam ciepło 
Nie naprawdę miło się ogląda i czyta te twoje relacje z obczyzny
Tak się zastanawiałam czy jakaś odważna wrzuci ci serducho,ale widzę puchy widać strach
To ja ci zaraz jakieś wrzucę z poślizgu. A kanole obchodzą walentynki ???
No i napisz czy owoc miał posmak truskawki
To nowa ja