Mój ogród
21:57, 14 lut 2013
Przy tym drzewie postałam dłużej. Ogromne, z jednego pnia wychodzą cztery odnogi. Oj niejedno by to drzewo mogło nam opowiedzieć, bo niejedno widziało. I pomyśleć, że ktoś może kiedyś wsadził małe drzewko. Nie mam pojęcia ile ono może mieć, ale na pewno dużo.
Tu widać drewniane "zmarszczki"
Tu widać drewniane "zmarszczki"