Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

grembosia 00:02, 14 lut 2013


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Ale klimatycznie u Ciebie, cudnie. Piękne miejsca tworzysz, można spacerować bez ustanku...
Będę Cię odwiedzać, bo to moja bajka
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
zawitka 12:41, 14 lut 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14003
Różyczka dla Ciebie .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
aniula 13:19, 14 lut 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Marta, chodziło Ci pewnie o to pnącze na ścianie garażu - to winobluszcz trójklapowy, taki wyhodowany z gałązki przyniesionej ze spaceru. U mnie rośnie od północnego zachodu. Rośnie trochę słabo jak na winobluszcz, może dlatego, że miejsce mu nie bardzo odpowiada...?
____________________
Ania Ogródek na betonie
bogumila 13:20, 14 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Miłego dnia
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Hogata 21:40, 14 lut 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witaj Marto.
Była u ciebie wcześniej, ale jak przeważnie to robię pocichutku i bez śladu.
Ale to co mi wpadło w oko to te ściany winobluszczu cudne. Ja też mam u siebie stodołę, stajnię i inne budynki gospodarczę. Czy ty winobluszcz masz posadzony w donicach, czy bezpośrednio w ziemi pod ścianami budynków? Bardzo mi się podoba taka osłona, też tak kcem...
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Hogata 21:50, 14 lut 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Marta7 napisał(a)
Słuchajcie,szukając przed chwilą wiosny na moim podworku,zrobiłam niesamowite dla mnie odkrycie,a mianowicie tył mojej stodoły-nigdy nie zwracałam na niego uwagi-no bo na co tu się patrzeć?A dzisiaj popatrzyłam na tą ścianę okiem ogrodowiskowym i stwierdziłam, że jest to piękna plecionka
No osądżcie sami,czyż nie jest ładna?





Też mam wrażenie, że ogrodowisko zmienia sposób patrzenia. Teraz jak jadę do pracy, to widzę po drodze jak liście się przebarwiają pięknie, śnieg na gałązkach leży jak pieżynka. I nie raz myślę szkoda że nie mam aparatu przy sobie. Nikomu nawet nic nie mówię, bo by pomyśleli, że mi to już całkiem się w głowie pomieszało.

Ale twoja plecionka cudna
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Marta7 22:36, 14 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Aniu,dzieki za odpowiedż-często widzę to pnącze,poodoba mi się również jak jest bez liści,nigdy jednak nie wiedzialam o co się pytac w szkółce teraz już wiem-dzięki

Bogusiu aleś mi cudo wysłała,zaraz lecę do Ciebie spytać się co to jest.


Agatko ciesze się bardzo że mnie odwiedziłaś
Winnoblusz mam posadzony w ziemi i jest bardzo ekspansywny-ale mnie to nie przeszkadza-tam gdzie mi nie pasuje to poprostu go wycinam,moja sąsiadka pozbyła się go, bo jak liście opadają to bardzo zaśmieca podwórze,ale mnie to też nie przeszkadza,dla mnie to przyjemność wyjsć na świeże powietrze i grabić-zresztą nie jestem pedantką,nie drażni mnie to.
Mam jeden winnobluszcz posadzony w donicy i sprawuje się świetnie-nie przymarza,praktycznie bez wymagań-on nie jest ekspansywny.
Sardecznie pozdrawiam
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
danuta_szwajcer 23:06, 14 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Pozdrawiam i uśmiechaj się do M

____________________
Liliowo i kolorowo:)
Marta7 23:50, 14 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Jakie cuuuudne!!!
Do M uśmiecham się już 20 lat i nic
Ale już ja na niego znajdę sposob!
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
bogumila 09:50, 15 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Odpowiadam: to anemon De Caen....i serdecznie pozdrawiam o poranku. ...jak obejrzysz,to usunę,nie będę zaśmiecać Twojego wątku...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies