Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogródek Hanusi po zimie 20:50, 14 lut 2013


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
I ja pozdrawiam Cię Haniu Walentynkowo
Ogródeczek jagody99 20:49, 14 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Miłego dnia
Ogródek Hanusi po zimie 20:46, 14 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Pozdrawiam walentynkowo
Nostalgiczny ogródek shabby chic 20:38, 14 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
beata0109 napisał(a)
Strona zachodnia


Piękne widoczki - ten w oddali i te dziewuszki też śliczne.

W cieniu - zacieniona 20:36, 14 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
an_tre napisał(a)
Bogusiu i ja do Ciebie Walentynkowo

Aniu...dziękuję...pięknie pachnie.
Nostalgiczny ogródek shabby chic 20:34, 14 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Do góry
beata0109 napisał(a)
"Duży" ogród zimowy mam od września jest to pierwsza zima , nie wiem jak będzie latem.Mam nadzieję że nie będzie się nagrzewał.Można otwierać każde drzwi łącznie chyba 22szt więc będzie przewiew.Wcześniej był to zwykły taras ogrodzony płotem z desek żeby zwierzaki nie wchodziły ale był tak wietrzny że nie dało się tam siedzieć gryzły też komary.Strona południowo zachodnia
latem

dziś ( jest zagracony trzymam tam leżaki ogrodowe)



Pięknie tutaj - nastrojowo. Wiklina i te dodatki. Stolik zrobiony z podstawy maszyny do szycia tak? Mam też taką maszynę - tylko całą - odnowioną Tatrę - pamiątkę po mojej babci która była krawcową
Te leżaki super tu pasują, tak się położyć i rozkoszować się widokiem za oknami - oczywiście zakladając że się tam nie zamarznie W lecie się wszystko niemal nagrzewa Może jakieś rolety można na te okna założyć od słonecznej strony. Śliczne miejsce, bardzo klimatyczne. Gdyby go jeszcze zazielenić - to już tylko tam siedzieć i odpoczywać i marzyć
W cieniu - zacieniona 20:33, 14 lut 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Bogusiu i ja do Ciebie Walentynkowo

Nigdy nie mów nigdy 20:32, 14 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kindziu....wróciłaś....... fajnie, że już po sajgonie...za to u mnie się zaczął.. walentynka dla Ciebie

W cieniu - zacieniona 20:31, 14 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
annawu napisał(a)
Bogusiu pozdrawiam i dzięki za odwiedzinki


Dziękuję....lubię białe kwiaty.
Dla odmiany czas na zmiany... 20:30, 14 lut 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Magda70 napisał(a)
Beata...raz w roku wystarczy jak przytniesz tuje...
Więc nie będzie ciężko



trochę się wygłupiłam z tym przycinaniem

dzięki za serduszko

buziam

mam nadzieję ze jak śniegi stopnieją to dasz się zaprosić na mały rekonesans po tym moim ugorku?
Mój kawałek raju II 20:30, 14 lut 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Aniu nietypowa, owocowa walentynka dla Ciebie
Moje poletko 20:26, 14 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Starałam się nikogo z ulubionych nie pominąć ...... i pominęłam Cię... buuuu wybacz...
Juz wysyłam wiadomość walentynkową ...


Dla odmiany czas na zmiany... 20:26, 14 lut 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
Beata...raz w roku wystarczy jak przytniesz tuje...
Więc nie będzie ciężko

Ogródek na betonie 20:25, 14 lut 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Do góry
Witam Cie Aniu i pozdrawiam.
Napewno zrealizujesz swoje wszystkie plany i marzenia bede trzymac kciuki.
Jesli moge cos podpowiedziec choc to nie moja sprawa lepiej rodzicow zaprosic do wspopracy pytac prosic o rade nawet jak nie bedziesz z tych rad korzystac.
Popros ojca do pomocy pisalas ze lubi majsterkowac przerabiac bedzie czuc sie potrzebnym.
No a ten parasol wcale nie jest juz taki straszny ustal z rodzicami gdzie bedzie im nawygodniej zeby go przeniesc a z czasem oni sami zobacza ze nie pasuje.
Aniu wiem ze nie powinnam sie wtracac ale wierz mi choc Ci napewno nie powiedza jest im bardzo przykro jak wyrzucacie pod ich nieobecnosc ich rzeczy nawet jesli to zlom Wiem jak rodzice sie czuja Oni sami do tego dojda ze to trzeba uporzadkowac.
Mysle ze sie nie obrazisz za to co napisalam.
Zbyszek ma dobry pomysl z ta kostka tez bym tak widziala a tak pieknie bedzie juz to widze tylko trzeba czsu i ci.
Te wszystkie kwiatki dla Ciebie



Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 20:24, 14 lut 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20088
Do góry
piękne kwiatuchy

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 20:21, 14 lut 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry

Marzenko czy na tej rabacie jest posadzona róża Aspiryn ?
Czy to ta biała ?

Kubusiowo 20:20, 14 lut 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Witaj Gosiu walentynkowo buziaka przyjęłam


Moja działka. 20:20, 14 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dzięki za różyczki.. i ode mnie też serduszka

W kamiennym kręgu od początku 20:18, 14 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry

Goszcząc w moim ogrodzie widzieliście na pewno takie miejsca nie obsadzone jeszcze roślinami. Dotychczas sadziłam tam tulipany, a po ich wykopaniu uzupełniałam roślinami jednorocznymi. Sami wiecie, że to syzyfowa praca. Planuję zasadzić tam krzewy ,trawy i trochę bylin, żeby czasu na podziwianie bylo więcej. Proszę Was o pomoc
Na rabacie okalającej kamienny krąg mam posadzone krzewy: złote, czerwone i zielone.
Zastanawiam się, czy na pokazanym na zdjęciu fragmencie rabaty dodać kolor srebrny, czy pozostać przy zielonym? Przy kamieniach posadziłam berberys "Admiration", a przy trawniku tawułkę "Golden carpet". Doradźcie proszę, czym wypełnić wolne miejsce?
Rabata w najszerszym miejscu ma 130cm.


Tak było latem.


Tak wygląda teraz.


Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 20:18, 14 lut 2013


Dołączył: 09 paź 2012
Posty: 1269
Do góry
Pozdrawiam Walentynkowo

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies