U mnie też dachlawinen było ciągle i założyłam płotki śniegowe.. pomaga
Kosztuje niewiele i Adamo Ci przykręci..a jak nie to nas zaprosisz i ci przyczepimy 
Bo wcześniej było tak... drabiny , deski i co się da..... i wcale do nieba nie ma zamiaru włazić....
Bo wcześniej było tak... drabiny , deski i co się da..... i wcale do nieba nie ma zamiaru włazić....