Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodnik Mimo Woli cd 15:35, 27 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Mam coś nowego z ptaków.. M przed chwilą wypatrzył...... wygląda na samicę gila..... trza po pomoc uderzać do Bogdzi...


I dla porównania wielkości sikorką..


I oryginalnym wróblem
Ogród przydomowy - na zmiany gotowy... 15:33, 27 sty 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Do góry



był sobie grzybek...



książe pewnie....

Ogrodnik Mimo Woli cd 15:33, 27 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
asc napisał(a)


A to jeszcze papuga wstawię, bo to fajny obiekt do focenia

Samotny papug


I z całą menażerią.... czyli sikorki, mazurki i czyżyki... Papug z innymi ptakami korzysta z jednego karmnika bez problemu i nikogo nie wygania, natomiast inne papugi wygania i to ostro...

Widocznie ten papug to samiec alfa, nie znosi konkurencji... ja tu rządzę
Ogród przydomowy - na zmiany gotowy... 15:29, 27 sty 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Do góry
była sobie śliweczka....




Ogród przydomowy - na zmiany gotowy... 15:26, 27 sty 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Do góry
samica pająka kwietnika




Ogród przydomowy - na zmiany gotowy... 15:24, 27 sty 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Do góry






tego co tam się ukrywa też nie lubię jak mi niszczy roślinki

Ogród przydomowy - na zmiany gotowy... 15:20, 27 sty 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Do góry





Ogrodnik Mimo Woli cd 15:19, 27 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Magda70 napisał(a)
O cholera....to się teraz porobiło.....
i co mam z tym począć??

Mus bedzie się wybrać na jakieś spotkanie ogrodowiskowe...no ale większość spotkań na południu...
Ale pożyjemy , zobaczymy...może się nie rozczarujemy

Potraktować to musisz jako wycieczkę krajoznawczą ... a co za wycieczka po krajobrazach które się zna

A to jeszcze papuga wstawię, bo to fajny obiekt do focenia

Samotny papug


I z całą menażerią.... czyli sikorki, mazurki i czyżyki... Papug z innymi ptakami korzysta z jednego karmnika bez problemu i nikogo nie wygania, natomiast inne papugi wygania i to ostro...
Ogród przydomowy - na zmiany gotowy... 15:18, 27 sty 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Do góry





Ogród przydomowy - na zmiany gotowy... 15:16, 27 sty 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Do góry




..niewiem kto bardziej był zdziwiny ....




to nie ogrodowy ,ale sama go złapałam....



Ogrodnik Mimo Woli cd 15:15, 27 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
bociek napisał(a)
Ten lod nie wyglada przyjaznie
Oj, odwilz mila moze nie byc Oby tylko nie za szybko sie topilo, bo wtedy bedzie niefajnie

Anulka, sciskam niedzielnie, odpocznij troszke


Bociek ściskam również i daję fotkę pobratymca... słoninka nacięta wg wskazówek Agnieszki



Ogród przydomowy - na zmiany gotowy... 15:11, 27 sty 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Do góry




samica tygrzyka paskowanego - kiedyś pod ochroną ...




Ogrodnik Mimo Woli cd 15:10, 27 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
jotka napisał(a)
Na te diamenty mogę patrzeć godzinami, ale z prognozy pogody wynika, że jutro takie mogę mieć u siebie

miłego dnia, niech Ci wszystko szybko i sprawnie idzie, żeby wieczór choć był na odpoczynek

Diamenty.... M stwierdził, że gdybym rh sadziła w słońcu to może trochę by polewka się zmniejszyła... ale słońca od dawna już nie ma.... poszło sobie.. a klejnoty się zostały

Ogrodnik Mimo Woli cd 15:08, 27 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Magda70 napisał(a)

Madziu, Agatko i Aniu..buźki wielkie za dobre słowa

Agata... jak będziesz gdzieś w pobliżu to zapraszam

Anię już zapraszałąm.. dalej aktualne...
A Madzię bym chętnie poznała..bo agentka z Ciebie że hej.. ale agentka jakie lubię..... dobry dowcip i na temat Rozwalasz na łopatki i banan mam od ucha do ucha....


A o którą Ci Madzię chodzi???
Bo może też bym poznała ....kurcze tyle tych Magd....

Z Magdami u mnie na wątku tragedii nie ma... bo jesteś w zasadzie tylko Ty Ale niech będzie..... poznałabym Agentkę z numerem 70


Ogród przydomowy - na zmiany gotowy... 15:05, 27 sty 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Do góry


ten nie jest mile widziany - niestety coraz więcej ich u mnie ...






Ogród przydomowy - na zmiany gotowy... 15:01, 27 sty 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Do góry
Dzięki dziewczyny, wstawię, ale to potem, a teraz kilka fotek moich zeszłorocznych i nie tylko gości ogrodowych:





Ogródek Hanusi po zimie 14:53, 27 sty 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Do góry
Haniu! dziękuję za bylinkę. kiedyś szukałam po wszystkich centrach ogr. to wydaje mi sie goryczka, ma cudowny kolor.

Podpowiadałaś o gałązkach forsycji, właśnie wróciłam , uciełam gałązki do wazonu., chciałam
przesłać Ci wielki kwitnący krzew forsycji , a nie mogę znależć zdjęcia jest bałagan w kompie.

Zamiennie ślę magnolię , kwiat wielkości talerzyka średniego.
Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek 14:51, 27 sty 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Do góry
Gosiu jak miło że zawitałaś w moje skromne progi-jak zobaczyłam Twoją wizytówkę to mi w piersi tchu zabrakło,ale dałaś czadu ! Jesteś profesjonalistką w każdym calu,będę u Ciebie częstym gościem.


Zbyszku ale sprawiłeś mi miłą niespodziankę-a Twoje konkretne propozycje natychmiast zrealizuję(tylko niech krzewy odmarzną)-nie wiedziałam że tak można zrobić-zachwycają mnie buki płaczące,marzy mi się Purple Fountain-widziałam takiego u Ciebie-przepiękny. Dzieki! Aha może pomógłbyś mi pomóc w zidentyfikowaniu jałowca,którego bardzo lubię (marzy mi się Horstman) i jeszcze jedno pytanie,jak byś wizualnie odzielił mojego jałowca z jałowcem mojego siąsiada-zlewają się razem-potrzebne mi do niego jakieś tło tylko nie wiem jakie. Przepraszam za jakość zdjęcia-komórka.


Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 14:49, 27 sty 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
nieszka napisał(a)
Niewiele tam miejsca. Tylko chyba na roślinkę wypełniającą.

Świerka Conika który tam rósł też już jesienią przesadziłam.


E, coś by się pewnie jeszcze zmieściło
Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 14:46, 27 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
Niewiele tam miejsca. Tylko chyba na roślinkę wypełniającą.

Świerka Conika który tam rósł też już jesienią przesadziłam.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies