Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 19:16, 23 sty 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Do góry
Ja też gratuluje roczku
Drzewa, krzewy owocowe i pnącza o jadalnych owocach 18:58, 23 sty 2013


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Do góry



Proszę podpowiedzcie jak przyciąć tę starą odmianę jabłoni. Nam w ubiegłym roku poszło dość niefortunnie.
Crocus - krokus (szafran) 18:40, 23 sty 2013


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
krokusik kwitnący w grudniu , w domu


Ogrodnik Mimo Woli cd 18:37, 23 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Ta dam, ta dam... mam nowy gatunek ptaszka w ogrodzie... to malutkie czyżyki


Moja pierwsza hortensja w ogródku. 18:32, 23 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Do góry
Witam,
Na samym wstępie napiszę,że masz piękny ogród , widać ,że starannie go urządziłaś i dziś cieszy oko..
A Rzeszów jest najpiękniejszy wiosną i latem , mamy dużo zieleni i mnóstwo kwiatów w całym mieście....
Pozdrawiam z zaśnieżonego Rzeszowa

mam nadzieję ,że się nie zezłościsz ,że u Ciebie w wątku wstawiam zdjęcie
Po prostu ogród... 18:26, 23 sty 2013


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Do góry
Fotki kulek kupionych na giełdzie w Tychach dla Gabrysi_



Narcyz - Narcissus 18:24, 23 sty 2013

Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 366
Do góry
Moje żonkile w nasadzeniach piętrowych z poprzedniego roku



i w donicach



Mój zielony, magiczny świat... :) 18:22, 23 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Jam ci jest - Danusia w skrócie szefowa Ogrodowiska

Jeszcze mam jedną wskazówkę, nie wklejaj przez hosting, bo zżera zdjęcia, wklejaj tak żeby było logo Ogrodowiska, prościej, szybciej łatwiej i bezpiecznie dla zdjęć

Jak piszesz post masz po prawej wgraj zdjęcie, wybierasz z pulpitu i klikasz na miniaturkę, Proste jak prosty drut. Ja się nauczyłam też
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek 18:22, 23 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Życzę więc M dużo zdrowia, aby wszystko się ułożyło jak najlepiej i wróciło do normy.
Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam i dobrą energię zostawiam
Byle do wiosny

Mój zielony, magiczny świat... :) 18:21, 23 sty 2013


Dołączył: 03 gru 2012
Posty: 66
Do góry
moje techniczne "Ja" wypruło się totalnie podczas dodawania tego zdjęcia (a warto wiedzieć, że bardziej a - technicznego stworzenia niż ja to po prostu na tym globie nie ma)

Zeta kamień spadł mi z serca, że pod dobry adres tu do was zastukałem! mam nadzieje, że mnie stąd nie wywalicie, hihihi

Gardenarium W Twojej osobie mam do czynienia z Szefową, nie mylę się?

I oto wiekopomna chwila... zdjęcie!!!!! (Proszę o fanfary, wstęga i czerwony dywan są zbędne):



Hahaha!!! Udało się!!! Więc owo zdjęcie niech będzie wstawione na dobrą wróżbę wspaniałej bytności na tym forum, czego sobie i Wam życzę!

P.S. Milo połechtana została moja próżność powyższym foto - osiągnięciem, poszukam zdjęć z sezonu
Moja pierwsza hortensja w ogródku. 18:16, 23 sty 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Dla poprawienia nastroju przypominam sobie jak nasz ogród wygląda w lecie
no i oczywiście snujemy plany


Mój 4 arowy azyl... 18:16, 23 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry


Mam jeszcze biały, ale właśnie przekwitł. tak wyglądał w końcu listopada...



Jak wygospodaruję więcej miejsca na parapetach, to skuszę się na następne
Mój 4 arowy azyl... 18:14, 23 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry




Mój 4 arowy azyl... 18:11, 23 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Ten z prawej kwitnie mi na okrągło już ponad rok


Beżowy dostałam niedawno na urodziny
Mój 4 arowy azyl... 18:08, 23 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Obiecałam i wstawiam. Zdjęcia są dzisiejsze, słabo doświetlone, bo słońca brak. Wprwdzie wyjrzało parę minut po południu, ale chmurzyska szybko je zasłoniły

Biały kwitnie od sierpna ub.r.


Ten wyzszy dostałam bardzo zabiedzony od ponad 90-letniej cioci. Nie chciała się juz nim opiekować. O tym mniejszym niedawno pisałam... zakwitł po kilkuletniej reanimacji


Mój mały skrawek ziemi 18:02, 23 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Do góry
Nie mogę się napatrzeć na wasze piękne ogrody ..
Tyle w nich niesamowitych rozwiązań , roślin,wszystko zadbane i piękne...
Jeszcze długa droga przede mną do ładnego ogrodu..............
Kwiatki i rabatki u Elizy 17:52, 23 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Ela.... u nas plaga tego.... petycje do ministerstwa by pomogła itd itp..... jak to widziałam na działce to odechciało mi się domu i ogrodu... nie można było nigdzie nogi postawić.. właziły po ścianach do domu... po 2 miesiącach zbierania.. wydaliśmy wojnę.... parę wiader ślimatoksu, pies został się w bloku... by się nie otruł.. i nie jest tak, że ich nie ma.. ale już nie denerwują... Na samą myśl ciarki mi jeszcze przechodzą po grzbiecie.. Ostatniego lata mówię do M że chyba ślimaki się od nas wyniosły..a on mówi to przejdż sie kawałek niżej .... po deszczu to asfalt usiany tym g....a na łąkach....brrr

A teraz dla zmiany tematu na milszy

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 17:38, 23 sty 2013


Dołączył: 19 cze 2012
Posty: 300
Do góry
Gratuluję rocznicy Irenko

Ogród w skali mikro :) 17:36, 23 sty 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
Łoosiuu napisał(a)
bo takie ładne funkie z dużymi liśćmi potrzebują przestrzeni i wody.

Witaj Filip u mnie .

Nooo, sprawę wody to ja już przerobiłam... w ubiegłym roku jadąc na urlop miałam kłopot z Kobeą... Stoi w donicy na tarasie i nie dosięga jej automatyczne podlewanie , a nie chciałam nikomu moimi roślinami głowy zawracać ... Więc zaczęłam szukać i znalazłam to





Ogrodnik Mimo Woli cd 17:29, 23 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
asc napisał(a)
cd imprezy u grubodzioba...



Aniu cudowne zdjęcia, ale Ci zazdroszczę tego paguga (oczywiście pozytywnie) u mnie pojawił się tylko raz, ale mogę się pochwalić, że widziałam na żywo.
U Bogdzi patrzyłam jak zaczarowana, a teraz u Ciebie patrzę i patrzę... widzę, że ze dzwońcami dobrze się dogaduje, jakby na straży stał
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies