Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój kawałek ziemi

ella 20:59, 09 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
A w ogóle, to macie fajny dom
____________________
Mój kawałek ziemi
GosiaJoanna 21:00, 09 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Jak dla M pokazałam tę fotkę to aż zmarszczył nos
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
GosiaJoanna 21:01, 09 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
ella napisał(a)
A w ogóle, to macie fajny dom


Dziekuję ..Wasz też nam się podoba
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
ella 21:08, 09 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
Nasz na razie jest podobny do Waszego z okresu,,przed" i już niedługo będzie w okresie ,,po" he,he
i na ten moment czekam z utęsknieniem, pewnie zresztą, jak każdy, kto był w podobnej sytuacji...
____________________
Mój kawałek ziemi
aneta230972 21:32, 09 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Wpadam z rewizytą. Kurnik? Podziwiam naprawdę. Wprawdzie też mi to gdzieś przeszło przez myśl ponieważ my "marketowych" jajek nie jadamy ale dopóki teściowa nas zaopartuje to sie cieszę. A jeżeli chodzi o pomidorki to te moje to pryszcz w porównaniu do tego co np. widziałam u Ani (monteverde). Zresztą właśnie buszuję po jej ogrodzie i strasznie głodna się zrobiłam a tam jeszcze jakieś pysznie wyglądające gołąbki się pojawiły i grzybki. Mniammmm.
Będę bacznie obserwowała Twoje poczynania w warzywniaku i nie tylko
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
ella 21:41, 09 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
Dziękuję za odwiedziny, kury chodzą mi pogłowie od jakiegoś czasu -3 kurki. Widziałam piękne kurniki i pomyslalam sobie dlaczego nie? Pomidorki kiedyś uprawiałam - krzaczków 3 sztuki. Rodziły pomidorki na potęgę, mało tego, nie miały żadej zarazy - pewnie to prawo nowicjusza A tak w ogóle, to z upływem czasu dostrzegam u siebie takie sielskie ciągoty...
____________________
Mój kawałek ziemi
monteverde 01:48, 10 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Ciągoty jak najbardziej prawidłowe nie wyobrażam sobie ogrodu bez swoich warzyw ,owoców i kwiatów a kury, kaczki, gęsi chociaż z miasta dużego jestem , też miałam jak mieszkałam kiedyś na krótki moment na wsi, jaka to przyjemność przynieść z kurnika jajko od swojej kurki i od razu wbić je na patelnię czy robiąc dziurki w skorupce wypić, no i świeży drób pod ręką na wszelkie rosoły i inne potrawy a nie taki co w rękach kości łamiesz Kwiatek na wytrwałość w postanowieniach
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
ella 08:24, 10 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
Witajcie o poranku,
monteverde jak zrobiło się wiosennie, dzięki za tulipanka.
Przygotowuję się do pracy i parzę sobie kawkę na którą wszystkich serdecznie zapraszam
____________________
Mój kawałek ziemi
Marlenaa 23:32, 10 sty 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Ella wpadam z rewizytą. Jak zobaczyłam Twój dom to od razu buzia mi się roześmiała bardzo podobnie jest u mnie Tylko, że ja może w 2015r się wprowadzę. Cieszę się, żę Tobie również podobają się wsiowe klimaty. Wstawię u siebie zdjęcie mojego domku to może i Ty zobaczysz podobieństwo. Będę często zaglądać i mam nadzieje, że Tobie i mnie zapału nie zabraknie Trzymam kciuki.
Pozdrawaiam serdecznie, Marlena.
____________________
krowy, staw i my
ella 21:54, 12 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
Ostatnio wspominałam, że już zaraz przeprowadzę sie do swojego domu z ogrodkiem a teraz okazało się, że nie nastąpi, to tak szybko. Wszystkiemu winna jest wycieczka,jaką sobie zrobilismy ostatnio po dalszej okolicy. Zobaczylimy z M dom, który swoją bryłą spełniał wszystkie nasze potrzeby lokalowe bez kompromisów. I tak zapadła decyzja - przerabiamy a raczej dobudowujemy ganek i kawałek pokoju córki Wcześniej nie wpadliśmy na to i gdyby nie nasza wyprawa pewnie by tak zostało.

____________________
Mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies