Ogród niebieski
22:52, 22 sty 2013
To wodne.... ale zapomniałam jak się zwie ...

Witaj Aniu. Czy Cytryniec na zdjęciu u Hani jest Twój osobisty?
Po jakim czasie miał owoce? Pytam bo w zeszłym roku wsadziłam i ciekawa jestem ilu letnia roslinka owocuje...
Pozdrawiam i ciepła życzę
Wprawdzie znalazłaś u siebie. ale dodam ci swoją kokoryczkę
Pozdrawiam Jolu
![]()