Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Krowy, staw i my...

Pokaż wątki Pokaż posty

Krowy, staw i my...

Marlenaa 13:30, 09 sty 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Całkiem zapomniałam pochwalić się moim gwiazdkowym prezentem od mojego M



Traktuję go trochę jak mobilizację do działania, tyle kasy nie może sie przecież zmarnować
____________________
krowy, staw i my
aneta230972 15:53, 09 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Witaj Marlenko.Przybyłam z rewizytą
Ale z tą pustynią to przesadziłaś. To co ja mam powiedzieć?
Marlenaa napisał(a)


Anipla tak to jest z tymi dzieciami mój też nie bardzo chętny do współpracy więc po nocach siedzę. Skoro i tak nie daje mi pospać to co za różnica Zastanawiam się tylko jak długo tak wytrzymam


wytrzymasz mój młodszy w ramach rozrywki wymagał noszenia po 2 godziny w nocy co godzinkę, może półtorej (czyli w nocy spałam w porywach 3-4 godziny) a ważył wtedy już około 10kg ... a potem nagle się przestawił na łóżko i spanie od 20:00 do 6:30 z przerwą na okrzyki o 2-3 nad ranem, żeby mu światełko w pokoju jednak włączyć ... teraz ma już całe 3 lata i z serii "jak skutecznie niewyspać mamusię" ma zachcianki na herbatkę (ciepłą oczywiście) z miodem o godzinie 1 lub 2 w nocy


Ymmo to mnie pocieszyłaś Nie mogę się doczekać, kiedy prześpię całą noc. Całe szczęście, czasem syn robi niespodziankę i budzi się tylko dwa razy


Widać chłopaki tak mają. U mnie tak było x2.Obecnie Antoś-5 i Michaś-3 w nocy dają się wyspać pod warunkiem, że śpią razem z nami Kilka mieś. temu kupiliśmy im fajne piętrowe łóżko ale euforia trwała zaledwie kilka nocy Mam nadzieję, ze pewnego razu będzie im już głupio z nami spać
Fajne info. dot. borówek już wszystko zapisałam ponieważ też planujemy posadzić ich troszkę.
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
ella 21:22, 09 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
Witam się i ja, fajna działka, duży teren i takie swojskie zwierzaki, czego chcieć wiecej ? Oj,jak stworzysz sobie piękny ogród ( a na pewno to zrobisz), to będziesz miała raj na ziemi...

pozdrawiam
____________________
Mój kawałek ziemi
Marlenaa 23:06, 10 sty 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Anetko, z pustynią nie przesadzam może i jakiś krzaczor u mnie rośnie ale cienia ni w ząb Latem można usmażyć się jak bekon na patelni
____________________
krowy, staw i my
krisec 23:10, 10 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Marlenaa napisał(a)
Całkiem zapomniałam pochwalić się moim gwiazdkowym prezentem od mojego M



Traktuję go trochę jak mobilizację do działania, tyle kasy nie może sie przecież zmarnować


No sprzęt wypasiony przecie to BENTLEY lepszy niż Porsche, to już mobilizuje.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
Marlenaa 23:12, 10 sty 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Ella, bardzo się cieszę, że mnie odwiedziłaś Tak, swojsko to u mnie jest Jak ktoś pyta jaki będzie mój dom i ogród to ja mówię, że wsiowy Przecież nie może być inny, bo krówki się wystraszą

____________________
krowy, staw i my
Gosiniak 23:26, 10 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Wsiowy czyli wypasiowy i tego się trzymaj
Oj bentley też by mi się przydał, jakbyś kiedyś wymieniała na nowy, a nie to przecież na 100 lat albo i dużej, to chyba już wiem co na tapetkę wstawić, dziewczyny tak radziły zobaczymy czy zadziała, tylko czy na walentynki bentlay się nadaje?, a może eMowi kupić, żeby trochę w nim zapał rozbudzić.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Marlenaa 23:40, 10 sty 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
A to kawałek wsiowego domku. Ella popatrz, trochę podobnie



____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 23:45, 10 sty 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Gosiniak napisał(a)
Wsiowy czyli wypasiowy i tego się trzymaj
Oj bentley też by mi się przydał, jakbyś kiedyś wymieniała na nowy, a nie to przecież na 100 lat albo i dużej, to chyba już wiem co na tapetkę wstawić, dziewczyny tak radziły zobaczymy czy zadziała, tylko czy na walentynki bentlay się nadaje?, a może eMowi kupić, żeby trochę w nim zapał rozbudzić.


Gosiu, bentlay na walentynki jak najbardziej i jeszcze na urodzinki, imieninki, dzień dziecka, dzień matki... itd aż całą kolekcję się zbierze
____________________
krowy, staw i my
GosiaJoanna 09:26, 11 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Witam
Oglądam Twoją działeczkę i już wiem że będzie u Was bajkowo. Pozdrawiam
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies