Mój 4 arowy azyl...
20:15, 22 sty 2013
Aniu asc - dla Ciebie
Grubodziób, grubodziób!!!! Przyleciał do mnie pierwszy grubodziób!!! Jaki on śliczny, prawdziwy papug.
![]()
![]()
Aniu, jeszcze u ciebie nie byłam, ale w już wyobrażam sobie ten twój domek tonący w kwiatach latem. Mam nadzieję że w końcu zobaczę to w realu."
Danusiu - ale jak utrzymać takie brzozy w ryzach...one na CHFS są małe, młode, jak bym tak w ogrodzie posadziła, czy nie za gęsto byłoby za - dajmy na to - 10-20 lat?
Tak to mój M wszystko robił...sprawy budowlane, ale na kwiatkach się wogóle nie zna i w ziemi nic nie robi.![]()
ten wózek jest w kazdym roku inny
![]()
![]()
![]()