Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Popówek 20:17, 20 sty 2013


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Do góry
dziekuję za wszystkie życzenia, przepraszam, że dopiero teraz, ale jakoś nie miałam czasu na swój wątek, wolałam Wasze

postarałam się o troszkę wiosny w domu



i troszkę koloru na śniegu ( inspiracja z www.manualni.pl)

Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 20:17, 20 sty 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
nieszka napisał(a)
Eeee....Tess, nic nie rozumiem.... Coś mi się myślą te długości z szerokościami
że tak?



Sorry, nie umiem dobrze tłumaczyć.
Ale właśnie tak myślałam. Tylko że chyba wówczas rabata bardzo szeroka będzie. Jaką by miała szerokość?
Kwiaty i ja - nierozłączna z nas para:) 20:12, 20 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Witaj Asiu no i czas pochwalić się kwiatkami
Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 20:07, 20 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
Eeee....Tess, nic nie rozumiem.... Coś mi się myślą te długości z szerokościami
że tak?

Pokażę nasz ogród 19:58, 20 sty 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4223
Do góry
No patrz, a mi sie wydawały podobne do hortensji.
Jesienią kupiłam sporo traw, głownie miskanty i rozplenice. Może najpierw zobaczę co z tego zimę przetrwa
Hokus pokus w ogródku Beaty 19:53, 20 sty 2013


Dołączył: 26 lis 2012
Posty: 172
Do góry
Takie tam akrylowe serduszka
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 19:53, 20 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
irena_milek napisał(a)

Irenko, tyle stronek naleciało, że nie wiem o którą rabatę chodzi możesz jeszcze raz pokazać to miejsce?
Awatarek już chwaliłam latem powiało pięknie mam pomysł i postulat aby wszyscy na ogrodowisku sobie kupili takie lub inne kapelusze na letnie zjazdy


Kasiu, poniżej wklejam zdjęcie, które dostarczyło mi pomysłu

https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/348-ogrody-angielskie-packwood-house-garden/photos

u mnie tak biegnie chodnik i po obu stronach chciałam zrobic takie rabaty angielskie i podpatruję, co tam posadzić... i zdjęcie ogrodu, gdzie ma być nowe nasadzenie


najpierw pozaznaczam linie, potem zerwę darń i sadzenie, ale chciałabym, żeby ona była kwitnąca od wiosny do póxnej jesieni, a w sezonie zimowym rosło coś, żeby nie było łyso i pusto.

Irenka to jak nic będziesz teraz spacerowała tylko w tą i z powrotem po ścieżce
A kocimientkę polecam bo jest naprawdę bezproblemowa.
Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 19:52, 20 sty 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4223
Do góry
nieszka napisał(a)

przed:

po:


Nieszko ja tylko korzystam z Twych porad, zaglądam a u Ciebie też dyskusja nad zmianami.
Z przedstawionych wersji ta mi się najbardziej podoba.
Ja latem zlikwidowałam betonowe ścieżki wokół domu. Wygląda zdecydowanie lepiej, bo ściezki były betonowe i brzydkie. Ale brakuje spaceru suchą nogą o poranku, przed pracą
Rajski ogród Ani 19:35, 20 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
chciałoby się żeby było idealne trochę deszczu i dużo słonka

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 19:33, 20 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
KasiaWB napisał(a)
ja u siebie posadziłam czyściec+szaławia+przywrotnik, oczywiście z kocimiętką też wygląda bosko i tak u mnie będzie czyściec ładnie rośnie, tylko w roku posadzenia/przesadzenia mniej rośnie, ale od następnego roku juz jest świetnie



z tych wymienionych przez ciebie roślin, mam tylko szałwię, ale na innej rabacie wśród kulek z bukszpanów variegata; i ta kocimiętka bardzo mi się podoba i chyba tez czyściec chcę i przywrotnik, bo Beata pokazała fajne zdjęcie z nim i kocimiętką.
tu szałwia omszona z hakone, bukami trikolor i czosnkami

Roztoczańskie klimaty 19:33, 20 sty 2013


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Witaj, ładnie u Ciebie odwaliłaś kawał dobrej roboty jak na 4 lata. Na roztoczu nigdy nie byłem wybierałem się kilka lat i zawsze coś innego wypadło ale wiem że jest ładnie ze zdjęć. Pozdrówka i gratuluję 200. Hejka
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 19:25, 20 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
KasiaWB napisał(a)
Irenko, tyle stronek naleciało, że nie wiem o którą rabatę chodzi możesz jeszcze raz pokazać to miejsce?
Awatarek już chwaliłam latem powiało pięknie mam pomysł i postulat aby wszyscy na ogrodowisku sobie kupili takie lub inne kapelusze na letnie zjazdy


Kasiu, poniżej wklejam zdjęcie, które dostarczyło mi pomysłu

https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/348-ogrody-angielskie-packwood-house-garden/photos

u mnie tak biegnie chodnik i po obu stronach chciałam zrobic takie rabaty angielskie i podpatruję, co tam posadzić... i zdjęcie ogrodu, gdzie ma być nowe nasadzenie


najpierw pozaznaczam linie, potem zerwę darń i sadzenie, ale chciałabym, żeby ona była kwitnąca od wiosny do póxnej jesieni, a w sezonie zimowym rosło coś, żeby nie było łyso i pusto.
Mój kawałek raju II 19:25, 20 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
dzięki Aniu, nawet dzisiaj trochę brandy wypiłam żeby nic mi się nie przyplątało i krew szybciej chodziła
jutro powinno już być o wiele cieplej odwzajemniam Alba Luxurians

Trawa pampasowa - Cortaderia selloana 19:20, 20 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Do góry
U mnie na półmetku zimy mają się doskonale, chłodna piwnica, temperatura 0-5 stopni, bez światła, w wyzszej tempetaturze fotka druga powyżej 10 stopni i trochę światła, nieco gorzej liscie trochę podsychają.





Ogródek Hanusi po zimie 19:20, 20 sty 2013


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Dobrze Haniu, że widać poprawę. Chociaż mało choruję to za to przechodze okropnie i zawsze jedną nogą stoje nad dołkiem, wiem jak choróbsko może dać w kość. Myśl o wiośnie,
już nie długo jeszcze miesiąc i będzie dobrze Gratuluję 900
Mój kawałek raju II 19:18, 20 sty 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
To i tak niezbyt ciepło, ale zawsze to coś
Na rozgrzewkę

Ania i róże i cała reszta :) 19:15, 20 sty 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry






Ania i róże i cała reszta :) 19:13, 20 sty 2013


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Kondzio napisał(a)
Proszę więcej lata

Proszę bardzo






Ogród biały 19:11, 20 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Żylistek




Islandia 19:11, 20 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
kamienie, surowy klimat a naparstnica jaka piękna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies