Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród niebieski 21:10, 20 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Irys żyłkowany
Kondziowy Ogród :) 21:07, 20 sty 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
agata19762 napisał(a)
witaj
pamiętasz mnie....??????????
ja też byłam u Ani asc...
pozdrowienia od mojego Timiego
czytałam o Twoich kłopotach....
nie jesteś sam!!!!!!
głowa do góry !!!!!!!!!!
Pewnie że pamiętam większość kłopotów już rozwiązane jeszcze tylko pracę trzeba znaleźć
Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 21:02, 20 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Do góry
Ciężko mi na tym zdjęciu oddać efekt o którym myśle bo ścieżka przy domu i kostka pod domem wydaje się nie za szeroka nadal...

Kondziowy Ogród :) 21:01, 20 sty 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Do góry
witaj
pamiętasz mnie....??????????
ja też byłam u Ani asc...
pozdrowienia od mojego Timiego
czytałam o Twoich kłopotach....
nie jesteś sam!!!!!!
głowa do góry !!!!!!!!!!
Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 20:59, 20 sty 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry






tylko na dole zabierają narty ... ...

Ogród Dominiki 20:54, 20 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Domi..piękne masz te kompozycje.... ja też nie ścinam bo mi żal
Z okazji kolejnej seteczki moje dla Ciebie

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 20:50, 20 sty 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
Irenko pozwolę sobie wkleić fotki z angielskiej rabaty od Szmitów. Tam jest zimozielonych mnustwo i feria barw póżniej... Nie wiem czy dobrym rozwiązaniem jest powtarzalność na takiiej rabacie... według mnie powinna zaskakiwać co krok. Uwielbiam Ogród Szmitów
dwa pierwsze zdjęcia z maja



i z lipca


Roztoczańskie klimaty 20:48, 20 sty 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Do góry
Gratulacje gadułko



No ciężki los kobiet... nie było pozwoleństwa Żona na zakupy i były dylematy... teraz jest zielone światło i kolejne rozterki co wybrać wszystkie są fajne, też bym miała problem
Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 20:46, 20 sty 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry








mówiłam machamy ... i nic ...




Roztoczańskie klimaty 20:42, 20 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Ale ja spóźniona, zapomniałam, że ty pędziwiatr jesteś Zeto GRATULACJE!!!!!
Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 20:38, 20 sty 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
koniec wiosny ... wkracza świętokrzyski biegun zimna ... w mieście taka sobie ta zima a na Świętym Krzyżu ...








Ogrodnik Mimo Woli cd 20:38, 20 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dla zaglądających wiosna ...wirtualna



Ogrodnik Mimo Woli cd 20:36, 20 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
W trawniku za wrzoścami..



Rajski ogród Ani 20:35, 20 sty 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
monteverde napisał(a)
Chyba już nam wszystkim zima zaczyna doskwierać, ale już koniec stycznia, luty krótki no i poleci Aniu uważaj na siebie i noś się ciepło
Aniu możemy podać sobie dłonie tak już zaczyna nam się uprzykrzać to czekanie na wiosnę i to ciągłe pamiętanie żeby ciepełko było i..tu i...tam

Ogrodnik Mimo Woli cd 20:35, 20 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry





A iryski też kwitną tak wcześnie jak krokusy

Mój kawałek raju II 20:35, 20 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry

Ogrodnik Mimo Woli cd 20:33, 20 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kilka fotek z krokuskami..a to tylko część ..... i gdzie je mam......




Czermień błotna - Calla palustris 20:33, 20 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Ja też wstawię ale przekwitniętą

a w ogóle jest pod ochroną
Ania i róże i cała reszta :) 20:30, 20 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Do góry
Pokaż,pokaż te swoje cuda
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 20:28, 20 sty 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
an_tre napisał(a)

Aniu ja też szczególnie dlatego, że niedawno wyglądalo to tak

pamiętam, bo na bieżąco śledziłam twoje działania wyszło super pamiętam też jak cieszyłaś się kiedy trawa się zazielenila

hihihi na samą myśl o tej młodej trawce i mojej ekscytacji jak wschodziła mam uśmiech na twarzy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies