Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II
13:42, 20 sty 2013
te tulipanki tez ładne...ciekawe czy się rozrosną w kępę, drugi rok u mnie
te horti przemarzły w kwietniu 2012, ale wsadziłam w grunt i odżyły, ciekawa jestem ich w tym roku, bo były piękne!!
te horti przemarzły w kwietniu 2012, ale wsadziłam w grunt i odżyły, ciekawa jestem ich w tym roku, bo były piękne!!