Joaśki ogród z wyobraźni - początki
01:52, 20 sty 2013
A to moja wiosna w domu
i motylki z masy solnej - byle do wiosny!!!!
to tyle,
uciekam teraz bo już tak późno!!!
a ja sobie pobiegałam po wątkach poczytałam,
jak dobrze mieć net w domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i motylki z masy solnej - byle do wiosny!!!!
uciekam teraz bo już tak późno!!!
a ja sobie pobiegałam po wątkach poczytałam,
jak dobrze mieć net w domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
