Ogród zapachów u Jasi
23:08, 05 sty 2013
Tęsknię za wiosną, za kwiatami w ogrodzie i za puchatymi sasankami, a do wiosny pozostało jeszcze tyle dni ...
Pozdrawiam cieplutko Jasia
Pięknie! Bujnie i zdrowo.
Oglądając Twoją kalinę japońską, utwierdziłam się w przekonanaiu, tak chcę. Nie widziałam jej w jesiennej odsłonie, przebarwiająca się wygląda cudnie. jaką masz odmianę?
Gratulacje następnej 100
![]()
I moja dlatego, że Kasia, w Kanadzie od 30 lat. Bogdziu na "600" oprócz życzeń zdrówka, pięknej wiosny, zostawiam ten kwiat, który ma Ci zakwitnąć.
![]()