Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 22:36, 29 gru 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Dzisiaj mama przyniosła mi ze spaceru w parku nasiona orzesznika. Ktoś coś wie więcej na temat tego drzewa? Oczywiście podstawowe info z internetu już poczytałam.

Atelier Ogrodowe... 22:33, 29 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry

Dzień wcześniej była koszona.
Atelier Ogrodowe... 22:29, 29 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry
Postawić trawkę nad i... 22:28, 29 gru 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Do góry
noemi napisał(a)


Też jestem za technorattanem - wytrzyma lata i to są na prawdę ładne meble - i bardzo wygodne



...zastanawiam się jeszcze nad poduszkami i siedziskiem...nic się z nimi nie dzieje ? nawet jak zamokną od deszczu?


nic się nie dzieje, jak zmokną to bardzo szybko wysychają ... ja swoje chowałam , bo nie wiem czemu, ale ptaki sobie upatrzyły i mi brudziły bardzo brzydko ... ale wiem, że Marzenka też pisała, że raz zapominała schować , zmokły i w moment wyschły ... i one nie są takie tragiczne ... mi się podobają, są nowoczesne Marzenka ma białe , ślicznie to wygląda

pochwalę się moimi ... daj znać, jak obejrzysz , to usunę zdjęcie




...piękny jest Twój...i kolor super... siedzisko masz szare a oparcie białe? czy to tylko cień?
Ogrodnik Mimo Woli cd 22:26, 29 gru 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Do góry
Gratuluję 300 stron, pozdrawiam wszystkich gości i życzę udanego szusowania.

Atelier Ogrodowe... 22:25, 29 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry
Postawić trawkę nad i... 22:25, 29 gru 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
baraga1904 napisał(a)

Też jestem za technorattanem - wytrzyma lata i to są na prawdę ładne meble - i bardzo wygodne



...zastanawiam się jeszcze nad poduszkami i siedziskiem...nic się z nimi nie dzieje ? nawet jak zamokną od deszczu?


nic się nie dzieje, jak zmokną to bardzo szybko wysychają ... ja swoje chowałam , bo nie wiem czemu, ale ptaki sobie upatrzyły i mi brudziły bardzo brzydko ... ale wiem, że Marzenka też pisała, że raz zapominała schować , zmokły i w moment wyschły ... i one nie są takie tragiczne ... mi się podobają, są nowoczesne Marzenka ma białe , ślicznie to wygląda

pochwalę się moimi ... daj znać, jak obejrzysz , to usunę zdjęcie

Mój kawałek raju II 22:24, 29 gru 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Anuś,kochana dziewczyno,
szybko się żegnaj z zimą!
Ale póki co, zażywaj lekarstw sto,
żeby chrypki i katary
zostały się w roku starym!
Kup syrop z pędów sosny i.....
aby do wiosny!


Zdrowia i pomyślności w Nowym Roku!
Moja największa pasja - ogród 22:23, 29 gru 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
kasik778 napisał(a)




Kasiu, ale zazdroszczę, że rozpoczęłaś sezon. Ja mam zawsze takiego cykora przed pierwszą jazdą.
Atelier Ogrodowe... 22:16, 29 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry
No to jeszcze kolejna porcja zdjęć
Pewnego listopadowego poranka


Już nie mogę patrzec na ta sciane okropną koniecznie mus coś tu puścić
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 22:09, 29 gru 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Witaj poświątecznie,ale przed sylwestrowo.
Dziękuję za ciekawy wątek i życzę pomyślności w Nowym Roku i dużo zdrowia!

Witajcie w Wyżełkowie 22:01, 29 gru 2012


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Do góry
W 2007 roku spodobały mi się rododendrony i azalie. Wtedy postanowiłam założyć rabatę z nimi w roli głównej. Musiałam wymienić ziemię na kwaśną, wybrałam ziemię i pierwsza przymiarka.



Jeszcze trochę pracy i już dumnie rosną.



Pracy było dużo i trudno utrzymać odpowiedni odczyn ziemi, ale było warto, zobaczcie wiosnę 2012.



I jeszcze odsłona letnia



Szpeci ją ta siatka, ale na razie jest konieczna, bo wiosną psiaki złamały dużą gałąź rododendronu, może kiedyś uda się ją zdjąć.
Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 21:47, 29 gru 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry
ojoj ! to już teeraz te narty ??? ale zgapiłam..... Izuś trzymaj się kochana i się nie połam
bawcie się wszyscy dobrze! śniegu , słońca i uśmiechów

i gratulacje z okazji 300 ! First lady dla Ciebie !
10 lat w ogrodzie 21:39, 29 gru 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Cześć wpadłam do nowego ogrodu, który okazał się bardzo klimatyczny, bardzo mi się podoba sposób w jakim nadajesz nowe życie starym narzędziom i przedmiotom jak ta brona? bania czy konewki a nawet koło w oknie, a stodółka z czerwonej cegły i winobluszcz na niej.... miodzio, będę wpadała, bo spodobało mi się u Ciebie pozdrawiam

ogrodoweimpresjejolki 21:17, 29 gru 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
A ja porządkuję tegoroczne zdjęcia I żadne nie aktualne





Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 20:54, 29 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dziękuję ,dziękuje.... w imieniu Izy - siedzi i czyta obok.... A teraz uciekamy zbierać zabawki na nartki


Ogrodnik Mimo Woli cd 20:48, 29 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kochani nie ma czasu...musicie zrozumiec........ ale pierwsze foto z przygotowań do doboru sprzętu



udało sie wszystko dobrać, może nie wszystko kolorystycznie...ale .. jak w ogrodzie kolorowo-to wesoło
Dzieki za gratki
Zielony galimatias 20:44, 29 gru 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
Evchen przyjmij proszę gratulacje na 200tkę , kwiatuszka







iiiiiiii



życzenia Szczęśliwego Nowego Roku !!!
Biały domek pod lasem 20:37, 29 gru 2012


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Do góry
Warzywnik widzę jakoś tak w górnym, prawym rogu, czyli południowo-wchodniej części działki. Zastanawiam się, czy da się przed nim dać jakieś owocowe drzewka jeszcze.
Wstępny plan:
Rajski ogród Ani 20:30, 29 gru 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
asc napisał(a)

...przez okno...





Ale cudne kolory. Zdrowiej Aniu bo Sylwester zaraz.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies