Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa czerwone dęby

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa czerwone dęby

mysza 12:52, 30 paź 2012

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
A tu śnieg pod kołderką dębowych liści , lecą i lecą .



i ja lecę , na umówioną wizytę u lekarza .
____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
monteverde 13:10, 30 paź 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Myszko, żeby nie ten śnieg to jeszcze pięknie kwiaty kwitną i nie poddają się, u mnie powojnik President też się nie poddaje i Jan Paweł kwitną
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Urszulla 17:17, 01 gru 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Oglądałam Twoje wianki.......wspaniałe.......natura .....i ten niebieski ładny kolorystycznie

Zatrzymałam się dzisiaj u Ciebie na dłużej.....oglądałam wszystko od początku i muszę napisać że jestem zachwycona. Pięknie stworzyłaś swoją przestrzeń.......wiele inspiracji Twoich sobie zachowałam..........po prostu jednym słowem CUDOWNIE.....bo musiałabym do każdej strony dodawać komentarz. Jestem wzorem godnym naśladowaniaPozdr.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
mysza 21:48, 02 gru 2012

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Zaglądam , a tu takie słowa uznania , spłonęłam .Sprawiłaś mi ogromną radość tymi słowami .Ogród pomalutku powstaje .Problem w tym ,że zbyt dużo bym chciała, jeszcze więcej mi się podoba i jak to razem zgrać.Taki ogrom w wyborze roślin , kompozycji, itd. W ubiegłym tygodniu zdzierałam kawałek trawnika pod nową rabatkę . Posadziłam brzozę i kulki bukszpanowe mikroskopijnych rozmiarów .Jeszcze muszę okryć róże i to na tyle w ogrodzie .Zimą zregeneruję kręgosłup .
A wianki zwijam z pędów winobluszczu , użyłam słomianych podkładów .Owijam wełną , taśmą , boję się użyć gorącego kleju.W moich trzęsących się łapach efekt będzie opłakany.W sumie mam cztery napoczęte , a tylko jeden wykończony , brakuje mi materiałów .Córka pyta , czy już teraz to cały dom będzie we wiankach , mama to się wkręciła , jak nie w ogród to w te wianki ..


____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
mysza 10:56, 07 gru 2012

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Za oknem biało , śnieg sypie od rana i nie przestaje .
Zrobiłam ozdoby choinkowe , serca z koralików






bombki karczochy ze wstążki





____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
nieszka 11:03, 07 gru 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Ależ eleganckie te ozdoby!
I te bombki karczochy też własnoręcznie?
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
mysza 11:08, 07 gru 2012

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Biały wianek.



Podkład słomiany owinęłam wełną .Dorobiłam ,,szydełkiem" kwiaty i szklane koraliki powpinałam szpilkami (muszę wymienić szpilki na dłuższe bo słabo trzymają ).





Kwiatki robiłam po raz pierwszy w życiu , szydełka nie mam i w zastępstwie posłużył mi drut do szaszłyków



____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
nieszka 11:11, 07 gru 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Pierwszy raz w życiu..????
PIĘKNIE!!!!!!!
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
mysza 11:11, 07 gru 2012

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
nieszka napisał(a)
Ależ eleganckie te ozdoby!
I te bombki karczochy też własnoręcznie?


nooom , dumna jestem z siebie , bo nigdy nic mi nie wychodziło z prac manualnych , a tu taki efekt .Idealnie pewnie nie jest , ale cieszy , bo zrobione własnymi paluchami .
____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
mysza 11:14, 07 gru 2012

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
nieszka napisał(a)
Pierwszy raz w życiu..????
PIĘKNIE!!!!!!!


Raz miałam szydełko w ręku , na zajęciach praktycznych , w szkole podstawowej , czyli jakieś trzydzieści lat temu.
____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies