Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogrodnik Mimo Woli cd 18:22, 29 gru 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Witam!
Nawet mam kwiatka, bo zazwyczaj gratuluję bez zdjecia, a dziś i gratki i kwiatek
Ogrodnik Mimo Woli cd 18:21, 29 gru 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
odpoczynku, udanej zabawy, i trzysetne pozdrowienia

Moje zmagania ogrodowe 18:20, 29 gru 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry




zdjęć pewnie sukcesywnie będzie więcej, bo niesamowicie mi się spodobał. Jeśli uda mi się go przechować, to za rok dokupię ich więcej
Pozdrawiam
Moje zmagania ogrodowe 18:18, 29 gru 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
I w końcu zaczął zachwycać



Moje zmagania ogrodowe 18:17, 29 gru 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
A teraz zanudzę amarylisem czy tam hippeastrum
Po kupieniu wylądował na oknie żeby szybciej się rozwinął


powoli się otwierał

póżniej wylądował na kominku


Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 18:15, 29 gru 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Rzut oka na ogród jesienno-zimowy



Zaleta zimy - można znaleźć rzeczy zgubione latem



Okropnie lepki kasztanowiec



Himalajka







ogrodoweimpresjejolki 18:14, 29 gru 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Szczecin bierze udział w plebiscycie najlepiej na najlepiej oświetlone światecznie miasto Polski. Jest w finale na drugim miejscu Do 6 stycznia trwa głosowanie.
Nie mam wielu zdjęć, ale pokażę Wam fontannę przed teatrem lalek PLECIUGA
Światełka imitują fale wody



Jak M. będzie się lepiej czuł, to może pójdziemy jutro na spacer i pstryknę coś więcej
Moje zmagania ogrodowe 18:13, 29 gru 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Witam!
Siostra pożyczyła mi książkę Pattersona i przepadłam na jeden dzień
Bociek pozdrawiam
Aniu, wkleiłam stare zdjecia dla Alinki, bo pytała w jakim sklepie je kupowałam, Mikołaj sie zbuntował i nie przyniósł ani jednego prezentu związanego z ogrodem, za to na urodziny zamiast wiazanek kwiatów, które postałyby z tydzień wybrałam pieniądze na roślinki do ogrodu
Aga, kilka nowych żurawek mam już zamówionych na wiosnę, rh testuję i zobaczę jak po zimie będą się u mnie zachowywać, horti też dokupię, ale tylko bukietowe, a bukszpany jakoś mało kolorowe i nie wywołują szybszych uderzeń mojego serducha i nie sa na liście obowiązkowych roślin w ogrodzie. a setka faktycznie zaraz będzie, zwłaszcza, że zaczyna kwitnąc hippeastrum błędnie zwane przeze mnie amarylisem i zaraz powklejam zdjęcia
Malwes, dziękuję za życzenia noworoczne, Tobie również życze wszystkiego dobrego w nowym roku

Najpierw obiecane Bożence prezenty - bałagan przy otwieraniu wszystkiego


Poranny mrozik na podkładach


U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 18:03, 29 gru 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






Postawić trawkę nad i... 18:03, 29 gru 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Do góry
...nie mogłam się powstrzymać od zakupów wywołujących wiosnę...w Ikea jest bardzo duży wybór Hiacyntów... skusiłam się też na mini cyklamenki i bluszczyk... w bagażniku już była wiosna...



...jedno zdjęcie..bo M. dziwnie jakoś na mnie patrzył...
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 18:03, 29 gru 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
I jeszcze hortensje - w tym roku w ogóle ich nie okryłem...mam nadzieję, że zakwitną...







Postawić trawkę nad i... 18:00, 29 gru 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Do góry
...w jednym z francuskich supermarketów widziałam...pigwę...nie polską ale z turecką....za 6,99...pachniała wspaniale...ale czy na nalewkę dobra nie wiem specem nie jestem...

Atelier Ogrodowe... 18:00, 29 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry
Postawić trawkę nad i... 17:58, 29 gru 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Do góry
...dzisiaj miałam dzień zakupów i wyjazdów po naszym kochanym Śląsku... jeżdżąc naszą aglomeracyjną autostradą oglądałam piękne widoki zachodzącego słońca...zapierało dech w piersiach... ponieważ widok był wspaniały zrobiłam zdjęcia...szkoda że tylko telefonem i to w dodatku robione z jadącego auta


U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 17:52, 29 gru 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry






Atelier Ogrodowe... 17:51, 29 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry

to już front. Na wiosne do przebudowy i do dokończenia przede wszystkim
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 17:51, 29 gru 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Specjalnie dla Danusi







Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 17:48, 29 gru 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Strumyk płynie wartko jak na wiosnę



Rozlewisko





Leszczyna jeszcze na pewno wiosny nie czuje, ją nie tak łatwo oszukać

Atelier Ogrodowe... 17:47, 29 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry
Zdjęcia od wejścia


Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 17:46, 29 gru 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
Gardenarium napisał(a)
A ja , jak przystało na rasową ogrodniczkę się nie opylam tylko pracuję na całego

Dziś się zorganizowałam, bo liści naspadało z buka to i chwyciłam za grabki i pokazuję, że nawet w grudniu jest co robić Nie przymierzam kreacji sylwestrowych, a rękawiczki robocze

Otóż zagrabiłam trawnik najpierw, zdjęcia ogrodu w fazie roboczej








Też dzisiaj liście sprzątałam, tyle, że na tarasie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies