Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 19:07, 29 gru 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Słodziak?





Złudzenie, wredolec z niego, podkrada co się da i przeżuwa na drobno

Igiełkowy ogródeczek 19:07, 29 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
W sierpniu:


We wrześniu doszły hortensje, a żurawki strasznie się rozrosły, chyba będę je dzielić w przyszłym roku.



A obecnie wygląda to tak:
Atelier Ogrodowe... 19:05, 29 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 19:05, 29 gru 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Takie tam





Czuprynki powojnika mocno się postarzały, siwiuteńkie się zrobiły

Atelier Ogrodowe... 19:03, 29 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry
Mój 4 arowy azyl... 19:02, 29 gru 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
A oto kilka fotek z nocnego spacerku po Krakowskim Przedmieściu...








Igiełkowy ogródeczek 19:01, 29 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
Ziemia została dowieziona i szybko wzięłam się za sadzenie, ponieważ nie było wszystkiego co zaplanowałam to posadziłam to co udało się kupić. Z tyłu miały być świerki serbskie nana, chciałam mieć takich dwóch strażników, ale jak mi zaśpiewali w szkółce po 300 stówki za jednego jeszcze takiego malutkiego 70cm -to zrezygnowałam i kupiłam w to miejsce hortensje, po drugiej stronie też są, więc mam nadzieję, że fajnie to będzie wyglądać. Z czasem okaże się czy to dobry pomysł był. W środek między bukszpanami mają dojść jeszcze kulki na pniu (chciałam ze szmaragda) ale jak zwykle nie ma czekam na przyszły sezon to coś tam dosadzę na kijku
Tak wyglądały moje rabatki zaraz po posadzeniu w czerwcu:



cdn.
Atelier Ogrodowe... 19:00, 29 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry
A teraz skalniak. Nie jest taki z prawdziwego zdażenia, ale zawsze coś
Tutaj też szykują się zmiany
Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 18:57, 29 gru 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Teeeraz

Gratulacje

Mój 4 arowy azyl... 18:57, 29 gru 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Dopiero dzisiaj mogę Wam, moi drodzy, podziękować za życzenia świąteczne, co czynię, śląc opócz nich serdeczne pozdrowienia.
Wyjechałam na trzy dni a nie było mnie tydzień!
Posyłam Wam warszawską choinkę z Placu Zamkowego
Atelier Ogrodowe... 18:55, 29 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry

Oczywiscie hortensja 'Limelight' i zanimi trawka miskant Gracilimus
Mam nadzieje, że Danusia się nie gniewa za ściągawke
Atelier Ogrodowe... 18:52, 29 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry
Atelier Ogrodowe... 18:49, 29 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry
Igiełkowy ogródeczek 18:48, 29 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
nieszka napisał(a)
Witaj Gosia!

Ja też mam problem ze zbyt dużym podjazdem i ciekawa jestem jak ty go zmniejszyłaś

Nieszka specialnie dla Cienie: instukcja zmniejszania podjazdu

Po pierwsze trzeba najpierw zaplanować bardzo duży podjazd, żeby później móc go zmniejszyć, co za radość najpierw się układa kosteczkę a potem ją wyciąga Muszę nadmienić, że projektant był jeden - ja oczywiście, tylko działka mi się jakoś kurczyć zaczęła, więc trzeba było coś wykombinować, przyszło na nieszczęsny podjazd. I tak się zaczęło, ale najpierw było bardzo długie namawianie mojego M jak to wiele zyska nasz podjaz i jak będzie pięknie. Wierciłam dziurę, w końcu się zgodził, reszta rodzinki dziwnie mi się przyglądała jak się dowiedziała o pomyśle, reakcje były różne i niektórym ów pomysł nie przypadł do gustu, zresztą po robocie też nie wszystkim się podoba, niektórym żal biednego podjazdu, który doczekał się dwóch dziur i z podziwu wyjść nie mogą jak my teraz ciężko mamy żeby wyjechać z garażu i gdzie tu stawiać auta jak goście się zjeżdżają (oczywiście raptem dwa no może trzy razy do roku ma to miejsce, ale przecież tak wygodnie było, każdy miejsce parkingowe posiadał, na szczęście kolizji jak dotąd nie odnotowano) może nie jest aż tak źle, mnie się podoba i sąsiadka nawet chwali, a wy ocenicie sami:

Rzut oka na podjazd:

Moje rysunki

I do roboty



cdn.

Przyjazny ogród 18:46, 29 gru 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry

Mariusz napisał(a)

A ja Baranów Sandomierski




Basiu, jak się nie mylę, to jest raczej Przecław.


Wracam do tej fotki. Mariuszu, masz rację, to jest zamek w Przecławiu! Pomyliłam zdjęcia bo sąsiadowały





To już bez wątpienia Baranów Sandomierski


P.s.Dziękuję za życzenia świąteczne
Latarenki, lampiony i ... 18:46, 29 gru 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
Ja w tym roku odnalazłam takie swoje stare, świąteczne, kolorowe i ustawiłam na zewnątrz.



Atelier Ogrodowe... 18:37, 29 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry
Atelier Ogrodowe... 18:35, 29 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry
Mam jeszcze kilka jesiennych fotek fragmentu za domem
Atelier Ogrodowe... 18:33, 29 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry
Rośliny na froncie muszą być strzeżone taką siatką brązową jak widać ze względu na mojego kochanego szkodnika
Moje zmagania ogrodowe 18:24, 29 gru 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Ewelinka231281 napisał(a)
A teraz zanudzę amarylisem czy tam hippeastrum
Po kupieniu wylądował na oknie żeby szybciej się rozwinął



Ja mam jakoś tak, że jak oglądam zdjęcia, to prawie zawsze w głowie rodzi się komentarz do nich ...
Widząc to zdjęcie powyżej usłyszałam głos konferansjera na wyborach miss: Prosimy o cierpliwość. Już za chwileczkę zobaczycie państwo najpiękniejszy kwiat amarylisa .....
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies