Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Rododendronowy ogród II. 21:24, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Dziś pod brzozami spotkałam kozaczka. Zrobiłam zdjecia i zostawiłam do podrośniecia.



Jaki śliczny, a pod moją brzózką nic nie wyrosło
Rododendronowy ogród II. 21:22, 30 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Dziś pod brzozami spotkałam kozaczka. Zrobiłam zdjecia i zostawiłam do podrośniecia.



SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany 21:20, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Diana napisał(a)

A tutaj wrzesień 2012, tak się rozszalała,że zasłoniła wszystko w kole !!!!!!!!


pozdrawiam
Widok powalający, ale jaka piękna
Rajski ogród Ani 21:17, 30 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
an_tre napisał(a)
Tuż przed zachodem...





Pieknie, jak kolorowo........ a ganeczek boski
Kubusiowo 21:16, 30 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
kaisog1 napisał(a)

Gosia szacun!!!! piękny tort, Kuba będzie zachwycony
Kobieto ile ty tych talentów masz?



....a nie wiem Ten odkryłam dopiero dzisiaj hahahha A tak poważnie to ozdabianie tortów jest całkiem proste, poważnie


No tak całkiem proste. To może zrobimy konkurs? Obowiązkowy dla wszystkich? Gośia ze z Ciebie wyjątkowo zdolna kobieta to wiedziałam ale żeby aż tak????????Serdeczne życzenia dla całej waszej trójki.

Puste pole z wysepką kwiatową 21:15, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Elfik napisał(a)
Aniu, marcinki są cudne, szczególnie w dużych skupiskach, ale mają jedną wadę: późno są ozdobne...
Wokół tej hortensji długo jest goło, zanim jest tak, jak teraz:

ale za to kwitną bardzo, bardzo długo, jak są warunki to i go grudnia
Mój jesienny ogród 21:08, 30 wrz 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Ależ Ty masz warzywa!!
Skoro seteczka wskoczyła to życzę z tej okazji obfitych plonów, pięknych zdjęć i dużo czasu, aby to wszystko pogodzić.


Puste pole z wysepką kwiatową 21:08, 30 wrz 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Do góry
Aniu, marcinki są cudne, szczególnie w dużych skupiskach, ale mają jedną wadę: późno są ozdobne...
Wokół tej hortensji długo jest goło, zanim jest tak, jak teraz:

Ogródkowy chaos u monitki 21:02, 30 wrz 2012


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Do góry
Dzisiaj w "ukryciu" jak to mówi Karola posadziłam szafirki pomiędzy hostami i carexami oraz czosnki w hacone. Zobaczymy wiosną co to z tego wyjdzie...
Wiśnia Umbra wczoraj trafiła na swoje miejsce ale wydaje mi się, że muszę ją trochę przesunąć w lewo (mąż się nie ucieszy ) Tam gdzie są czarne donice będą jeszcze kulki z bukszpanowe a przed nimi i wiśnią tawuły cięte w kulkę.



Jak myślicie zostawić wiśnię czy przesunąć?
Kiedyś będzie tu pięknie ... 21:01, 30 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Teraz z dalszej perspektywy tak



Z bliższej tak:
Po wykopaniu tony irysów i chwastow wkopaliśmy z M dwie hortensje grandiflory, przekopaliśmy inną NN hortensję, wkopaliśmy 3 miskanty gracimilus.
Wyrównaliśmy linię bukszpanow ( brakuje jeszcze z 10 szt, do dosadzenia i cięcia wyrownującego wiosną)
Za bukszpanami posadziłam 8 lawend a powinnam 10 - muszę dokupić i jeszcze wykopać dalie, ktora rosla nie wiedzieć dlaczego na samym froncie rabaty.....
Róze są łyse po czarnej plamistości, zatem zostały potraktowane środkiem przeciwgrzybiczym
Dodatkowo wkopałam 40 tulipanow, wysypaliśmy 10 worków kory...



Zatem jeszcze nie jest tak jakbym chciala, ale wiosną jeszcze poprzesadzam i dosadzę róże.
Najbardziej drażnią mnie tej nierównej wysokości bukszpany!!! Ae przytnę je dopiero wiosną. Jakoś muszę wytrzymać te kilka miesięcy!!
Puste pole z wysepką kwiatową 21:00, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry


Dla Miłych Koleżanek sesja marcinkowa









Elfiku piękne to twoje marcinkowo
Kubusiowo 20:56, 30 wrz 2012

Dołączył: 03 paź 2011
Posty: 338
Do góry
kaisog1 napisał(a)
Kochani moi

Bardzo dziękuję za życzenia - wielkie buziaki dla Was. Ja dzisiaj cały dzień w kuchni Własnie skończyłam torta dla Kuby Częstujcie się






Gosia WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJWSPANIALSZEGO dla Ciebie i dla Kubcia! PIESIO POPROSTU PRZEPIEKNY! Masz zlote raczki kochana! Male pytanko jak wykonalas mase cukrowa? czy moze kupna gotowa? BUZIOLKI
Kiedyś będzie tu pięknie ... 20:55, 30 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Moi Drodzy przepraszam ale was rozczaruję. Robiłam zdjęcia ale telefonem. Na dodatek rabata do uzupelnienia wiosną o nowe róże i trawki. Na razie było wielkie rwanie chwastów.... Nie wiedzialam już co tam rosło..., wykopywanie irysów, które już prawie nie kwitły ze starości...., wkopywanie bukszpanow w jednej liniii
Było tak


Stożek cisowy - prezent dla teściowej - był wkopany w sierpniu
SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany 20:51, 30 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Tak wygladałem - tylko kopara mi opadła niżej, a oczy wylądowały na ekranie
Madżenki potwór przy tej rozplenicy wysiada....
Nie wiem co jej dajesz, ale nie dawaj jej już nic....chyba, że chcesz domek zasłonić?
Puste pole z wysepką kwiatową 20:50, 30 wrz 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Do góry
Dzidka - to dla Ciebie ... Jak widzisz, Twoje instrukcje były bardzo zasadne...

Rajski ogród Ani 20:45, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Mała kompozycja na ganeczku

Rododendronowy ogród II. 20:44, 30 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
an_tre napisał(a)


Może jeszcze zdążę życzyć ci Bożenko miłych i kolorowych snów Dobranoc


Aniu wczoraj juz nie przeczytałam więc te życzenia będą na dzis. dzięki.
Bożenko a mogę dołożyć trochę witaminek?



Aniu dzięki. u mnie w tym roku też było sporo jabłek i renklod, te drugie przepyszne były , sam miód.
Mój jesienny ogród 20:36, 30 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Mirka, fajnie poznać kogoś bliskiego. dzięki za gratulacje i zapraszam na ucztę dla oczu.
Bogdziu, wiedziałem że będzie ptaszek albo motylek, wielkie dzięki za pamięć
Witam Cię Justynko, miło jest słyszeć że moje fotki się podobają.
To teraz ja pokaże swoje kfiatki selery, marchewka, cebula, pietrucha wszystko gigantycznych rozmiarów.



Rododendronowy ogród II. 20:32, 30 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Bogdzia napisał(a)

Może jeszcze zdążę życzyć ci Bożenko miłych i kolorowych snów Dobranoc


Aniu wczoraj juz nie przeczytałam więc te życzenia będą na dzis. dzięki.
Bożenko a mogę dołożyć trochę witaminek?

Ogródek Asi?! 20:26, 30 wrz 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Do góry
Więc ja bym to widział tak:
Oczywiście Thuja 'Danica', żurawki 'Creole Night' i 'Marmalade' lub coś podobnego, Turzyce włosistą i ptasie łapki, wrzosy i wrzośce (problem z glebą), hosty, można by też w niektóre miejsca jednoroczne jak begonie... hmm co by jeszcze ewentualnie... dziś mam przeciążony umysł No i dodałem jeszcze wierzbę całolistną 'HN'


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies