Kondziowy Ogród :)
17:05, 27 wrz 2012
od frontu
było tak
jak na razie jest tak
berberysy będziemy na wiosnę przycinać z kulek w niski żywopłot - posadzony jest teraz w literę s - na zdjęciach tego jak na razie nie widać, bo wszędzie kulki.
Pomiędzy miłorzębem a cisem będzie jeszcze zasadzona wiśnia pisardii.
było tak
jak na razie jest tak
berberysy będziemy na wiosnę przycinać z kulek w niski żywopłot - posadzony jest teraz w literę s - na zdjęciach tego jak na razie nie widać, bo wszędzie kulki.
Pomiędzy miłorzębem a cisem będzie jeszcze zasadzona wiśnia pisardii.
