Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dla odmiany czas na zmiany...

Pokaż wątki Pokaż posty

Dla odmiany czas na zmiany...

Dorka 23:21, 26 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
absolutnie się z tym zgadzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! samemu trudno Becia - i dlatego znaleźliśmy się w śród wspaniałych ludzi Kondziu
____________________
Dorota Białołęka
AniaK 08:20, 27 wrz 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Beatko rabatka śliczna, napracowałaś się dziewczyno. Efekt masz teraz i ciesz się nim, a w przyszłych latach będziesz przesadzać.

Tylko nie przesadź, bo potem będziesz podziwiać ogród z ławeczki, pamiętaj kręgosłup jest tylko jeden

____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
MilenaP 09:10, 27 wrz 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
No, no kobieto jak się wzięłaś to idziesz jak burza bardzo fajne zestawienia roślin i z tymi tulipanami super. Dzięki nim rabatka na wiosnę wcześnie da się zauważyć Tylko nie jestem pewna czy nie za blisko to wszystko posadziłaś? Np. Hortensje tuż przy tujach. Przecież i to i to się rozrośnie
____________________
Milena - zielonastrefa
beta 10:04, 27 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953

Aniu, dzieki za odwiedzinki, napracowałam się, oj napracowałam, będę to odczuwała jeszcze przez jakiś czas, ale z efektu jestem zadowolona

Milenko, też mam wątpliwości co do prawidłowego zachowania odległości, najwyżej będę przesadzać, te horti są odsunięte od tuj tak ze 40 cm, więc sama nie wiem?

na razie je zostawiam tak jak są, najwyżej będziecie za rok mieć relacje z przesadzania
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
bea_ta 10:06, 27 wrz 2012


Dołączył: 30 lip 2012
Posty: 201
Zostaw jak jest ,bo co będziesz za rok robiła
____________________
Taki sobie ogród
beta 10:20, 27 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
bea_ta napisał(a)
Zostaw jak jest ,bo co będziesz za rok robiła


cześć Beatko

właśnie tez tak sobie pomyślałam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Diana 15:02, 27 wrz 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
beta napisał(a)
dziś byłam na małych zakupach


zamiast nowej sukienki horti, tujka i bukszpany

postanowiłam sprawić sobie nową rabate w końcu chyba na nia zasłużyłam

tzn. rabata już była ale postanowiłam ją trochę uporządkować

najpierw wykopywanie



a potem sadzenie





powiedzcie co o tym sadzicie, brakuje jeszcze wykończenia

przymierzałam juz cebule tulipanów, jeszcze ich nie wsadziłam,




i jeszcze takie tam widoczki



Beatko zasłużyłaś napewno, a rabatka wygląda ślicznie
Jeśli chodzi o cebule......to ja cały czas zastanawiam się gdzie , jakie i jeszcze żadne nie są posadzone, a ile jeszcze nawet nie jest kupionych...............
pozdrawiam
Juzia 16:45, 27 wrz 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38862
Ale stron nastukaliście

Beata...super rabata!!!!!
Może i gęsto, ale ładnie. Poprzesadzasz w wolnej chwili
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Dorka 17:05, 27 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 408
I co Becia, zostawiasz rabatę, czy rozrzedzasz ?
____________________
Dorota Białołęka
beta 21:07, 27 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Justynka miło że wpadłaś i dzięki za słowa uznania jak tak się napatrzyłam na Ciebie to mi się zachciało też poprzerabiać

Dorotko-zostawiam a co tam zobaczymy za rok jak to będzie wszystko razem wyglądać, tak sobie myślę, że mam prawo popełniać błędy, ale mam nadzieję że będzie ich coraz mniej, dzięki Wam Kochani



dziś posadziłam cebule tulipanów, a jutro, jak pogoda pozwoli obsypię wszystko korą, no i musze się wziąć w końcu za warzywniak-niekcem ale muszem--Agatko nie bij
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies