Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Bajkowy ogród Weroniki 21:34, 24 wrz 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Gdzieś tam wcześniej pytałaś mnie o nasionka -to kleome. Można wysiac w domu ale można i do gruntu w kwietniu.Zdrówka życzę. Widoki z okna masz piękne więc i przyjemniej posiedziec w oknie.


Dziękuję Bogdziu. Nasiona w kopercie, opisane i czekają do wiosny.Też pójdą na męża rabatę. Podobnież od niedawna mają zmienioną nazwę. Pozdrawiam.
Bajkowy ogród Weroniki 21:29, 24 wrz 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
irena_milek napisał(a)
Weroniko, przede wszystkim goń to przeziębienie i szybciutko wracaj do zdrowia widoki masz piękne, ale chyba jak podejrzewa Ania, coś z cebulami chcesz poszaleć

co do róży, mam ją od kwietnia tego roku i na plus ma powtarzanie kwitnienia i nie imały sie jej żadne choroby; myślę, że po drugim sezonie, będę mogła coś więcej o niej powiedzieć, ale kolor i kwiat jest interesujący i pachnie


Irenko, mam nadzieję, że przeziębienie przegonione u mnie i u Kajtka.
Dzisiaj całkiem inny pies, wesoły i zaczepniś, towarzyszył mi w ogrodowych drobnych pracach.
Tą różę Błękitną Rapsodię też miałam na swojej liście zakupów, ale miejsca już nie ma. I tak za dużo wszystkiego w jednym miejscu.
Cebulki u mnie wsadzone ale bez szaleństw. Mam je w różnych miejscach, czasem zapominam i nowe rośliny na nich sadzę. Ostatnie zapisałam...


Ogród z lustrem 21:27, 24 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
5.10.2011

Dołożyłam koloru na wrzosowisku - Berberis "Starburst" i "Admiration"

To był dobry pomysł.





Kolorowy ogród na piasku 21:25, 24 wrz 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
EPODLAS napisał(a)
Vivo, jaka masz dorodne rozplenice. Moja jedyna zmarzła, ale kupiłam drugą. Też ma już kłosy. Rabata z trawami i rozchodnikami bardzo ładna. Masz też cynie, te to jednoroczne pewniaki. Widziałam w Toruniu w jakimś ogródku cynie o maleńkich kwiatostanach. Było ich dużo, wszystkie kolory. Wyglądało to pięknie.


Tak Bożenko, cynie to prawdziwe pewniaki, mam je w miejscach bardziej suchych i bardziej wilgotnych i wszędzie dają radę, różnią się tylko wysokością. Nie spotkałam jeszcze takich o bardzo drobnych kwiatkach, jak spotkam to kupię.
Moim następnym pewniakiem jednorocznym jest smagliczka, wysiewa sie wprost do gruntu, szybko rośnie, kwitnie całe lato i mocno pachnie... same zalety. W przyszłym roku wysię duży pas pod murkiem oporowym, tam gdzie zawsze usycha nam trawa. Liczę, że smagliczka da radę
Moja tegoroczna z bukiecikiem różyczek

Ogród z lustrem 21:24, 24 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
berberysy 'Starburst'




Przeszukałam i na 50 stronie znalazłam.


Ogród Magdalenka 21:23, 24 wrz 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
anna_studio napisał(a)
Zaglądam.....nadrabiam....pozdrawiam...


Aniu ..... też nadrabiam zaległości .... miałam krótki , nieplanowany wyjazd ... trochę padało , ale miałam okazję podziwiać takie klimaty ... zdjęcia z telefonu ...

Mój kawałek raju II 21:14, 24 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Moniko cieszę się, że mogłam chociaż troszeczkę przybliżyć leśne zapachy

Irenko no wczoraj się udało niewiele nazbierać, wyszła miseczka na zupkę i smażenie i 3 słoiczki kozaków do octu
Kolorowy ogród na piasku 21:14, 24 wrz 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
akanta napisał(a)




Zachwycający obraz,trudno mi oderwać wzrok -tak piękne zestawienie.Dzisiaj trochę połażę u Ciebie.


Akanto, dziękuję ,.. zestaw na jesienne dni
Bajkowy ogród Weroniki 21:13, 24 wrz 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
elzbieta_b napisał(a)
Weroniko, widzę piękno Twojego ogrodu i czuję jego zapach. Jestem zachwycona ![/quote

Dziękuję elzbieto_b. i załączam dla Ciebie astry moje ulubione.
Nie wpisałaś swojego wątku...


Ogród rozy333 21:11, 24 wrz 2012

Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 97
Do góry
Witam miłych gości pracy w ogrodzie sporo muszę zdążyć przed szpitalem po operacji to już nic nie zrobię ,a tak mi kwitły w tym roku lilie











Mój mały raj na ziemi :) 21:09, 24 wrz 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Do góry
anula_wn napisał(a)

!


Anula!!! Wow! ale ta rabata wypiękniała, jest baaardzo elegancka....
Mój mały raj na ziemi :) 21:08, 24 wrz 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Do góry
anula_wn napisał(a)
Moja nagroda w konkursie!
piękna, elegancka i pasująca do ogrodu nieprawdaż ?



jeszcze nie wiem czy ten rh tam zostanie...czy hosty...a może kula lub horti?



Piekna!!! Idealna do Twojego ogrodu - to fakt
Ogród z lustrem 21:07, 24 wrz 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Do góry
Gardenarium napisał(a)


Danusiu to zdjęcie będzie dla mnie inspiracją! Zastanawiałam się nad zmianą obsadzeń pod grujecznikiem i już wiem co tam powinno rosnąć.

A cały ogród po prosu ŁAŁ !


Nigdy nie mów nigdy 21:07, 24 wrz 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
i róże







i ten pomylony tojad



w piątek zaczynamy cebulową akcję
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 21:03, 24 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Enya73 napisał(a)
A tu spojrzenie z drugiej strony na to samo miejsce kilka lat później, czyli dziś





Co tu pisać ??? Boska metamorfoza !!!
Nigdy nie mów nigdy 21:02, 24 wrz 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Już wróciliśmy, mieczyki wykopane schną sobie pod dachem



wrzosy kwitną w najlepsze, widać zimne noce na liściach h.ogrodowych





i marcinki

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 21:00, 24 wrz 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Gabriela napisał(a)



A tu przebarwiające się dzikie wino przypomina jednak, że już jesień








Wspaniałe przejście, bardzo malownicze.


A dziękuję, na wejściu do tego zakątka posadziłam 4 graby po 2 z każdej strony. Kiedyś za 2-3 lata stworzą naturalny łuk, który będzie wprowadzał do tej części ogrodu
Rododendronowy ogród II. 20:59, 24 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
akanta napisał(a)


Bogdziu, myślę, że przyjmiesz kwiatuszki z okazji 212 strony
Dziękuję za ptaszki i bajeczki



Takie piękne róże wyhodowane na piasku zawsze chętnie przyjmę.,tym bardziej ze u mnie róże kiepsko rosną i postanowiłam dac sobie z nimi spokój, moze nie całkiem ale co wymarznie to już nie dokupię.U Ciebie widzę że rosną bardzo okazałe i zdrowe i są piekne.Dzieki za wizytę.
Zastanawiam sie czy moja to ta sama co Twoja?



Trudno ze zdjęcia powiedziec bo jest bardziej rozwinięta.

Vivo nadal zachwycam się Twoimi różami.Bogdziu myślę ,że to jest Falstaf .Ma dość wiotkie pędy i nie jest zbyt odporna na cz.plamistość.Właśnie ponawia kwitnienie ,tak bardzo mi pasuje do mojej.


Bardzo możliwe Akanto.Dzięki za odwiedziny.
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 20:58, 24 wrz 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
A tu spojrzenie z drugiej strony na to samo miejsce kilka lat później, czyli dziś



Ogrodnik mimo woli 20:56, 24 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
No własnie ja już się pobubiłam w tych atrakcjach czekoladowo-pomarańczowych.... ma być szu, szu, szu.... ale do wanny z czekoladą???
Zapasy w czekoladzie?

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies