Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Miłorząb dwuklapowy - Ginkgo biloba 23:09, 23 wrz 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Do góry
W miejsce jałowca na pniu mam ochotę posadzić miłorzęba. Czy będzie tu pasował? Te pseudo kulki jałowcowe też usunę oczywiście.

Lecę w kulki... 23:05, 23 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Dzięki za ciepełko które przywiało aż do mnie razem z Twoim postem......
I wiesz co sobie pomyślałąm... że ja Ciebie do siebie w realu nigdy nie zaproszę....... bo chyba bym się musiała splić ze wstydu....jak przyjać godnie kogoś kto tak dba o szczegóły... szczegóły pełne smaku, elegancji i fantazji zarazem......... Ja to sie chyba nawet nie umiałabym zachować jak należy do takiego pięknego wystroju Masz talent........ na drugi raz przygoń do mnie oprócz ciepełka troche tego talentu........ kompleksów to ja za bardzo nie mam...... ale chyba sie ich nabawię...... Idę gdzieś indziej pomasować swoje kompleksy .....

PS. A do sukcesów zaliczam, jak zrobię gościowi kawę i nie zapomnę podać łyżeczki lub cukru
Wiec musisz zrozumieć skrajnie odmienny przypadek od Twojego...

Wiec zapraszam do siebie ale tylko wirtualnie


Kwiatki i rabatki u Elizy 23:00, 23 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
eliza3 napisał(a)










Witam, już Sebkowi zazdrościłam, teraz Tobie pozazdroszczę cudnych widoków.
Pozdrawiam
Bajkowy ogród Weroniki 22:59, 23 wrz 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
an_tre napisał(a)
Weroniko pięknie zestawiasz rośliny, delikatne i lekkie kompozycje
Wszędzie oglądam kwitnące hortensje i myślę sobie, że moje w przyszłym roku mnie nie zawiodą i będę się ich widokiem cieszyć u siebie


Aniu, oglądaj te najpiękniejsze, a jak się już tak napatrzysz, to potem u siebie masz jak w banku, jeszcze ładniejsze, a jeżeli z mrozoodpornych, to gwarancja podwójna.
Ja na moje dzisiaj patrzę z okien, próbuję wyleżeć przeziębienie, ale w przerwach zaglądam do okien, z aparatem, i ciekawa jestem czy przez ostatnie trzy dni coś się tam zmieniło.




W cieniu - zacieniona 22:58, 23 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Bogusiu horti masz śliczne, szczególnie Vanilla pięknie się przebarwiła i żurawki też takie dorodne i soczyste, z okazji Twojej 2 rocznicy pobytu na Ogrodowisku przesyłam Tobie pozdrowienia leśne
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 22:57, 23 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Jeśli ta żurawka to to


To nazywa się Velvet Night
Mój ogródek pod Gdańskiem 22:49, 23 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Moniczko, przyszłam pozdrowić, trochę późno, ale miałam wyjazd dzisiaj a jak wróciłam musiałam zająć się niezwłocznie pracą , bardzo pilną, przesyłam wskazówkę
bardzo ładnie wygląda Twój ogród, różowe rozchodniki, powojnikowe pędzelki i rudbekie, dzisiaj też za dobyłam kępkę dzielżanów, w moim wątku znajdziesz ich kolor , wiem , że teraz się nie dzieli ich, ale były wykopane z karpą, więc kawałek wzięłam
Kolorowy ogród na piasku 22:47, 23 wrz 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Do góry
Elfik napisał(a)

Długo mnie nie było, czuję się jak córka marnotrawna .


To podaj łapkę, będzie nas dwie...
Vivo - w tak pięknym ogrodzie, jak Twój, nie masz prawa mieć żadnych dołów!!! No tak, tylko jak jest susza, to nie da się spokojnie patrzeć, jak ogród traci kolory... My - tzn. ci, którzy mają piachy , wiedzą, jak woda "boli" po kieszeni... Tym bardziej cieszymy się poranną rosą, która daje roślinkom pić, nawet poranna mgła oprócz swego uroku daje trochę wilgoci. Po Twoich roślinkach wcale nie widać, że im czegoś brakuje... Załączyłam to zdjęcie, bo zainteresowała mnie ta trawka... Podoba mi się jej strzelisty pokrój, a potrzebuję taką właśnie nie za dużą, na słoneczne i suche bardzo miejsce... Czy możesz mi coś polecić?
Pozdrawiam serdecznie!

Zachwycający obraz,trudno mi oderwać wzrok -tak piękne zestawienie.Dzisiaj trochę połażę u Ciebie.
Pejzaże 22:46, 23 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
marzena napisał(a)
już jesiennie... w oddali Tatry


widok na Tatry ( przy dobrej widoczności podczas zachodu)
cudne i nastrojowe widoki
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 22:43, 23 wrz 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
Sebek napisał(a)
Na bylinowych



Sadzonki żurawek nieźle urosły



Sebciu, wiesz może nazwę tych żurawek, bo te same mam i ciągle nie wiem jakie to
Po prostu ogród... 22:42, 23 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
sylllwia napisał(a)
Bieluń w roli głównej, ma jeszcze pełno pączków.







a jak cudownie się prezentuje na tle błękitu nieba
Mój kawałek raju II 22:40, 23 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Dzisiaj miałam bardzo przyjemny dzień wyjechałam do przyjaciół do ich wiejskiej posiadłości a właściwie leśnejw okolice Jedwabna,las i jeziora, piękne miejsce bardzo naturalne
nie było mnie tam półtora roku, więc najwyższy czas przed zimą był aby to miejsce odwiedzić i zobaczyć jak wszystko rośnie Przywitał mnie mniejszy staw, bo na terenie posiadłości są dwa, obsadzony roślinami wodnymi, liliowcami,aksamitkami i cyniami posiadłość razem ze stawami ma 3 ha wypiliśmy kawkę, trochę pogadaliśmy i myk na.... grzyby, za tą bramą jest las, ogrodzenie musiało być postawione, ponieważ zwierzęta leśne niszczyły nasadzenia krzewów i drzew z taką pieczołowitością sadzonych przez właścicieli pierwszy napotkany grzybek myślałam , że na tym się skończy
albo na tym

Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi 22:38, 23 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Enya73 napisał(a)

tak jak obiecalam dla Was dzisiaj moja biala dama "boule de neige" i nie tylko...





Wow....!!!!Kolejna czarodziejka nastrojów, która nas uwodzi pięknymi zdjęciami Pozdrawiam cieplutko
Betysiu piękne kompozycje...ech
Pejzaże 22:38, 23 wrz 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
już jesiennie... w oddali Tatry


widok na Tatry ( przy dobrej widoczności podczas zachodu)
Po prostu ogród... 22:37, 23 wrz 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Do góry
Bieluń w roli głównej, ma jeszcze pełno pączków.








Uwielbiam jego słodki zapach, nie tylko zresztą ja

Ogrodowy spektakl trwa ... 22:32, 23 wrz 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry




i coś dla miłośników japońskich ogrodów - zawilec japoński - chyba nazwa zobowiązuje





Bajkowy ogród Weroniki 22:31, 23 wrz 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Do góry
Elfik napisał(a)
...jak zwykle..........., zresztą Ty dobrze wiesz, co wstawić w miejsce kropek...
Jedną łapką macham do Ciebie, drugą do Kajtusia!
Pozdrawiam!




Kajtek chyba przeczytał, bo usiadł obok i wpatrzony w laptopa.
Troszkę smutny, a może od swojej pani podłapał przeziębienie, bo wtóruje mi w kichaniu.
Już chłodno, a on po spacerach wprost do oczka zmierza, żeby łapki umyć, taki elegant.
Dla higieny, przez chusteczki Cię ściskamy.
Trytoma groniasta - Kniphofia uvaria 22:27, 23 wrz 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Z wysianych wiosną nasion...ładnie się rozkrzewiła...zabiorę do piwnicy i przetrzymam do wiosny.
Mój kawałek raju II 22:23, 23 wrz 2012


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
monteverde napisał(a)
Przyszło poidełko zaraz idę postawić w ogrodzie

a to mój dzisiejszy obiad zna ktoś tego grzybka? zapach przewyborny




Aniu skąd "przychodzą" takie poidełka ?
Grzybka widzę pierwszy raz
Kolorowe rabaty 22:20, 23 wrz 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Kwiat hosty pachnącej



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies