Mój kawałek raju II
19:10, 21 wrz 2012
Witam, wpadłam na chwilkę, jutro po sprzątaniu świata postaram się ponadrobić i doczytać czy jesteś jeszcze albo do kiedy jesteś w Ol.
Grzyba znam pod nazwą kozia broda, bardzo trudno go znaleźć, jest smaczny
Pozdrawiam