Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój kawałek raju II 19:10, 21 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
monteverde napisał(a)

a to mój dzisiejszy obiad zna ktoś tego grzybka? zapach przewyborny


będę wieczorkiem, miłego dnia wszystkim


Witam, wpadłam na chwilkę, jutro po sprzątaniu świata postaram się ponadrobić i doczytać czy jesteś jeszcze albo do kiedy jesteś w Ol.

Grzyba znam pod nazwą kozia broda, bardzo trudno go znaleźć, jest smaczny
Pozdrawiam
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 19:03, 21 wrz 2012

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry
Danusiu, proszę wstawiam kilka fotografii Twojego tajemniczego, pięknego ogrodu, dziękuję za spotkanie, i pyszną kawę w stylowym wydaniu o takim:







Pozdrawiam Wiesię i Sebastiana : )
Zimozielony ogród przy białym domu 19:00, 21 wrz 2012


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Do góry
Danusiu co to za duże prostokątne płyty ??

Co z tym ogródeczkiem począć 18:33, 21 wrz 2012


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
Wiecie co nie mam już siły na myślenie ,sadzenie ,przesadzanie znowu myślenie potem ......i tak w kółko zaczynam odpuszczać.
Posadziłam tak i co dalej nie wiem już zaczynam wątpić, że wyjdzie mi z tego piękna rabatka na którą wszyscy zrobią ACH .



Mogłam zasiać trawę albo lepiej jak radził mi mąż ziemniaki
Przed tymi żurawkami może hosty i koniec zrobię większy łuk i posieję trawę



Te bukszpany nie są jeszcze wkopane,myślałam żeby dołożyć jeszcze jednego



Pierwsze oznaki jesieni piękne czerwone wino










Zakładanie trawnika z siewu - trawnik z siewu 18:03, 21 wrz 2012


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Ładnie, równiutko wschodzi. Miał szczęście, nie spotkał ulewy


Teren jest ze spadkiem więc musieliśmy go na bogato przysypać ziemią workowaną .
Teraz, w drugim tygodniu wygląda tak
Wysiewamy na raty, bo teren spory i prace przebiegają etapami .



Blaski i cienie nowego życia 17:20, 21 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
I posadzone berberysy- te puste pola czekają na rododendrony





Jak widzicie berberysy to kropla w morzu potrzeb
Blaski i cienie nowego życia 17:17, 21 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
A to Morning Light za hortensją





Blaski i cienie nowego życia 17:15, 21 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
Dziękuję Joasiu za radę, ale spóźniłam się z przeczytaniem. Już berberysy posadziłam i poodginałam po 1 gałązce z każdego krzaczka do ziemi. Zobaczymy wiosną.



A teraz upragnione fotki:

Zebrinus podzielony na 3 części

tu w towarzystwie nowej żurawki NN (miała być Marmelade)



a tu samotnie narazie, myślę o jakiś krokusach i bukszpanach




A to moja przechowalnia, gdzie rosną małe tuje i tam będą się rozmnażać carexy i hakone



Rododendronowy ogród II. 16:53, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Bogdziu, kolejnych dwusetek tak cennych dla nas produkuj




Rozplenica japońska - Pennisetum alopecuroides 16:47, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Pennisetum alopecuroides "Little Bunny"








Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 16:45, 21 wrz 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry

jestem pod wrażeniem, lubię trawki i tawułki też
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 16:44, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 16:43, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Nowe kompozycje z dabecją, jest bardzo wdzięczna





Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 16:37, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Kto był dziś rano w moim ogrodzie?



Pszczelarnia 16:32, 21 wrz 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Evchen napisał(a)

I kolekcja miodów, zdjęcie archiwalne:


Oj łychę miodu by się zjadło.. zwłaszcza w te przymrozki...


Ciekawa jestem tego miodu pitnego, nie przypominam sobie, żebym kiedyś takie coś próbowała
Ogród z lustrem 16:20, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry

Ogród z lustrem 16:18, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry

Ogród z lustrem 16:15, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry

Ogród z lustrem 16:14, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Ogród z lustrem 16:13, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Tutaj widać gałązki tegoroczne nisko.




Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies