Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Zimozielony ogród przy białym domu 12:20, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Zimozielony ogród przy białym domu 12:19, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Zimozielony ogród przy białym domu 12:19, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Rosa na róży





Zimozielony ogród przy białym domu 12:18, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Ambrowiec i brzozy





Zimozielony ogród przy białym domu 12:17, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Pennisetum alopecuroides "Little Bunny"











Zimozielony ogród przy białym domu 12:15, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Zimozielony ogród przy białym domu 12:15, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Heuchera podobno "Tara"ale metki nie było z nazwą i Ophiopogon planiscapus "NIgrescens"









Zimozielony ogród przy białym domu 12:12, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Sypanie kory



Zimozielony ogród przy białym domu 12:12, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Zimozielony ogród przy białym domu 12:11, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Hosta Stained Glass



Ania i róże i cała reszta :) 12:09, 21 wrz 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry








Zimozielony ogród przy białym domu 12:08, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Sebek sadzi hosty pod ambrowcem





Ania i róże i cała reszta :) 12:08, 21 wrz 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry








Zimozielony ogród przy białym domu 12:08, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry








Ania i róże i cała reszta :) 12:07, 21 wrz 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry






Zimozielony ogród przy białym domu 12:06, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Zimozielony ogród przy białym domu 12:05, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Lustro zaparowało, bo jest rano duża wilgotność i nie było jeszcze przecierane specjalnie i myte.







Zimozielony ogród przy białym domu 12:04, 21 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Dzisiejszym porankiem dowieźliśmy wczorajsze rośliny, słoneczko nas ogrzewało i pokazywało piękne kolory.







Światło na nawierzchni

Ania i róże i cała reszta :) 11:57, 21 wrz 2012


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
Do góry
Elfik napisał(a)
Aniu, co moje, to Twoje!!!



Eluniu ale już duża ta sadzonka , dziękuję :*
Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz ... 11:54, 21 wrz 2012


Dołączył: 03 sty 2012
Posty: 83
Do góry
szkoda że już jesień ...

słoneczniki w tym roku miałam cudne


ale ON zachwycił mnie najbardziej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies