Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój kawałek raju II

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój kawałek raju II

monteverde 13:16, 31 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Tess napisał(a)

Vianetta coraz bardziej rozkwita Avant-Garde Arabella Chandos Beauty pachnie obłędnie Chopiny takie wysokie,że następne zdjęcie będę robiła na drabince ścigają się z werbeną moja bohaterka róża Maritim pięknie odbija , no i kwitnie mam nadzieję,że ten olbrzymi stelaż znowu zapełni swoimi kwiatkami no i piękna New Dawn


Piękna ta Vienetta A co z jej listkami się stało?

Róże przecudne. Normalnie zazdraszczam

Tesia, w noc przed tornadem było tak zimno,że listki i pąki wszystkie zrobiły się bordowe i potem uschły , niżej tylko jeden pęczek został i teraz kwitnie, już myślałam,że ją straciłam jak Josephine
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
hania 15:16, 31 lip 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Aniu,twoje róże są cudne....ta cielisto-różowa jest przepiękna
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Klamber 15:16, 31 lip 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Aniu dzięki, przepiękne, wyglądają jak róże, ta czarna też z tych pełnych, czy takie jak moje?
____________________
Pozdrawiam Robert - Mój jesienny ogród - http://www.fotosik.pl/slideshow.php?id=884294&type=album&add1=klamber
Pszczelarnia 16:40, 31 lip 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ania, nie idziesz jak ludź (spać)!
Wiklinka, wyrób lokalny przez pośredników kupiony. Coś, co na razie będzie a potem się zobaczy. Ponoć wytrzyma 3 lata.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Tess 16:58, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
monteverde napisał(a)
Tesia, w noc przed tornadem było tak zimno,że listki i pąki wszystkie zrobiły się bordowe i potem uschły , niżej tylko jeden pęczek został i teraz kwitnie, już myślałam,że ją straciłam jak Josephine


No coś podobnego To znaczy, cieszę się wraz Tobą, że przeżyła, ale żeby tak przez jedną noc tak roślina zmarniała?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Anita1978 17:08, 31 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Ale wszystko piękne!!! Te róże i powojniki!!!
Ja też zaszalałam i zamówiłam jeszcze 6 powojników- mam nadzieję, że się przyjmą jak teraz je posadzę... Jak myślisz?
____________________
ogródek Anity
Anita1978 17:11, 31 lip 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
A te namiary na róże i clematisy to można?
Ja rozglądałam się w rosarium.pl- to apropos jesiennych nasadzeń
____________________
ogródek Anity
Matka 20:10, 31 lip 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Anek, ależ pomidorasy masz!!!muszę podesłać do Ciebie mojego średniaka-może się skusi na pomidorka bo w domu tylko koktaliowe je, uparciuch jeden!!!a ogóraski jakie...hej hej...jak Ty je tak ciasno w tą butelkę upchałaś?aż takie przetwory, to chyba dla pułku wojska?
Czy malwy masz niskie czy standardowo wysokie?śliczne te pełne-ja w tym roku się w końcu doczekam swoich pełnych-fioletowe mają być-zobaczymy
Pozostałe kwiecie tfu tfu...oby nie zapeszyć
A co do małosolnych dodajesz jeszcze?łyżka soli na litr wody dajesdz?przegotowanej, wrzątku czy kranówki?
Małosolne robię, ale kiszeniaczki mi nigdy nie wyszły jeszcze
____________________
U Matki
annawu 20:48, 31 lip 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
No, no, no Aniu przepiękne te Twoje różyczki i clematisy też, u mnie clematisy wszystkie przemarzły, muszę od nowa je kupować.
____________________
Ania - W gródku Ani
Celina 21:18, 31 lip 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
[size=360x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/19/196123/original.JPG[/img] Chandos Beauty pachnie obłędnie

Tutaj nie ma co gadać!! Trza patrzyć !!
____________________
Celina - Moje poletko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies