Ogród nie tylko bukszpanowy - część II
20:47, 16 wrz 2012
Danusia, i jak Wam minął weekend....ta pogoda już jest taka zmienna, że nie wiem jak Wy, ale ja już poczułam jesień...myślę, że za chwilkę będzie już bardzo blisko....
I potem już zostaje czekanie do wiosny, choć jesienń i zima też mają w ogrodzie swoje piękne odsłony...pozdrawiam więc jesiennym "buziakiem"
I potem już zostaje czekanie do wiosny, choć jesienń i zima też mają w ogrodzie swoje piękne odsłony...pozdrawiam więc jesiennym "buziakiem"