Ogród do odświeżenia
20:50, 16 wrz 2012
Tutaj urocze miejsca na wypoczynek...cisza spokój, nawet samochodów nie słychać, a ulica (całkiem ruchliwa) tuż obok fosy
Dzięki za odwiedziny. Przyznaję się, że ostatnio w ogrodzie robię niewiele, ale siedzę przy rękodziele. Ale z ostatnich zabaw z aparatem wrzucam fotki znad oczka...
![]()
![]()
![]()
... i kwitnącą 'Rose Gaujard'
![]()
![]()
![]()
witaj Zbigniewie!! Cudna kompozycja!!!! Życzenia dla żony , mam nadzieje ze to był dla niej miły dzieńserdecznie pozdrawiam m
Byliśmy na grzybach.Zebraliśmy znowu wiaderko czarnych łebków i kilka kurek.Grzybki już oczyszczone,przebrane,jutro część trafi w śmietanę do obiadu,a reszta do słoiczkówKilka fotek leśnych.
![]()
witaj! Cudne zdjęcie... Piękne znaleziska leśnepozdrawiam m