Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Rododendronowy ogród II. 00:29, 13 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Poczytałam... i tylko dodam, że ja też pielę tylko za pomocą szpikulca..bo gracek nie wbiję w moją ziemię.... a teraz do pomocy użyję takich widełek od Danusi .. myślę, że to bedzie bardzo dobre.... niestety ja mam warunki ekstremalne i ciężarówki piachu niewiele pomogły... cowidać na widełkach po jednym użyciu...ale łopatki sprawdziły się lepiej od moich
Szpikulec jest świetny do wyciągania głegoko korzeniących siechwastów, zwłaszcza w bylinach gęsto posadzonych - moje podstawowe narzędzie do pielenia.. skutecznego pielenia

W ogródku Ani 00:25, 13 wrz 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry

















Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 00:24, 13 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Myślę, że to Wam się spodoba.

[b]Oto jedna z moich ostatnich realizacji - Ogród preriowy









https://www.ogrodowisko.pl/watek/105-kompozycje-z-trawami-w-roli-glownej?page=16#post_8
Kompozycje z trawami w roli głównej 00:20, 13 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Oto jedna z moich ostatnich realizacji - Ogród preriowy









W ogródku Ani 00:20, 13 wrz 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry













Mój kawałek raju II 00:08, 13 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
an_tre napisał(a)

Dzisiaj przyszło 60 cebulek błękitnego czosnku za niecałe 16 zł
powojnik Cassandra
Jeżówki, mam tu do wsadzenia Magnus, White Swan i Cheyenne Spirit, ta ostatnia jest niesamowita, nagradzana licznymi nagrodami za jej kolory, rozkwita przeróżnymi barwami od pomarańczowej, poprzez czerwono różową, aż do żółtej , fioletowej i kremowej, wys.70 cm
no i różyczki, oprócz Pastelli wszystkie pachną obłędnie, nawet Candelight leciutko

Ania ty chcesz żebym zawału na noc dostała pokazujesz takie rarytaski
Kubusiowo 00:01, 13 wrz 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
O matko, Gosiu, przyleciałam odpowiedzieć na to, co zadałaś w moim wątku, a tu święto!

Gratulacje z okazji szóstej setki!

Kwiatek dorzucę później, bo nieprzygotowana do zajęć jestem


A teraz odpowiedź:
Nie Gosiu, w Skierniewicach nie byłam. Tylko tak pod wpływem impulsu pomyślałam, że mogą być fajne roślinki do obejrzenia i nabycia

Edit (bo już jest "później")

Dorzucam kfiatuch:

ogrodoweimpresjejolki 23:59, 12 wrz 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
jotka napisał(a)
Aniu, jeszcze w tym kolorze mam aksamitki



cynie




Cudne, tak wyszło że w tym roku nie mam posadzone ani jednej aksamitki ani cyni
Rajski ogród Ani 23:54, 12 wrz 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Do góry
an_tre napisał(a)






Uwielbiam tą baletnicę, ale w tym roku nie mam jej u siebie, pragnę żebym natrafiła na całą białą.
Grembosiowo 23:45, 12 wrz 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Do góry
To chyba super zestaw
Moja największa pasja - ogród 23:43, 12 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
kasik778 napisał(a)
Mam prośbę, tez mam problem z wieloma rabatami, np z tą
wstępnie wymyśliłam, że na tych dwóch rabatach z dużymi świerkami, posadzę jako wypełnienie jałowce blu chip na front chyba niskie złote berberysy, co myslicie?




Ten berberys to będzie tutaj pod świerkiem? Oczywiście lepszy wybór niż jałowce,one chorują.
I te kule macie superowe. Fajnie Wasz ogród zagospodarowany, nie to co mój pustostan no może nie do końca bo mam dużo drzew owocowych i tuje.
Moja największa pasja - ogród 23:41, 12 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
eliza3 napisał(a)


a to jest najważniejsza osoba w rodzince
i główny sprawca mojego braku czasu



fajniutki, bardzo podobny do M.
Moja największa pasja - ogród 23:38, 12 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
kasik778 napisał(a)
i jeszcze jedno ujęcie tuja kulka z przodu będzie chyba obsadzona kostrzewą siną z lawenda albo samą kostrzewą, oczywiście nie mogę się zdecydować




Kasiu, Danusia mi mówiła żeby zamiast kostrzewy posadzić carexy albo hakone.
Mój kawałek raju II 23:37, 12 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
an_tre napisał(a)

Dzisiaj przyszło 60 cebulek błękitnego czosnku za niecałe 16 zł

powojnik Cassandra
Jeżówki, mam tu do wsadzenia Magnus, White Swan i Cheyenne Spirit, ta ostatnia jest niesamowita, nagradzana licznymi nagrodami za jej kolory, rozkwita przeróżnymi barwami od pomarańczowej, poprzez czerwono różową, aż do żółtej , fioletowej i kremowej, wys.70 cm
no i różyczki, oprócz Pastelli wszystkie pachną obłędnie, nawet Candelight leciutko

Ania ty chcesz żebym zawału na noc dostała pokazujesz takie rarytaski

dobranoc Aniu sweet dreams
Ogród Dominiki 23:34, 12 wrz 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Do góry
Ogrody niemieckie 23:33, 12 wrz 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2470
Do góry
Urszulla napisał(a)




To jest rewelacja.
Nawet Miskanta tu nie potrzeba.
Jak często prostota tworzy piękny i elegancki styl!
Chyba się zakochałam

Prawda? Też strasznie mi sie podoba.
Ale to co widziałam w Niemczech robi na mnie wrażenie. Nie znam innych krajów tak dobrze, ale od czasu do czasu bywam w Toskani, ogrody Anglii znam tylko ze zdjęć, no i oczywiście to co dzieje się w Polsce ;-Dostaję 'kociokwiku'
Pozdrawiam serdecznie wszyskich.
Nie żebym jakoś strasznie narzekała, ale po prostu wzdycham do harmonii i estetyki wokół mnie.
Ogród Dominiki 23:26, 12 wrz 2012


Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 2438
Do góry
agniecha973 napisał(a)




Dwa pytania mam:
1. Na pierwszym zdj. ta trawka to śmiałek?
2. Na drugim pięknie kwitnący miskant - jaki? Pamiętasz? Jak nie, to się nie kłopocz.


Ta pierwsza to trzęślica modra. Śmiałek to mój największy błąd i koszmar ogrodniczy. Wyleciał z wielkim hukiem. Nie polecam!
Ta druga trawa to miskant 'Grosse Fontaine".
Ogrody niemieckie 23:22, 12 wrz 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
eee_taam napisał(a)



To jest rewelacja.
Nawet Miskanta tu nie potrzeba.
Jak często prostota tworzy piękny i elegancki styl!
Chyba się zakochałam
Mój kawałek raju II 23:21, 12 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Mój kawałek raju II 23:17, 12 wrz 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
monteverde napisał(a)
Dzisiaj przyszło 60 cebulek błękitnego czosnku za niecałe 16 zł

powojnik Cassandra
Jeżówki, mam tu do wsadzenia Magnus, White Swan i Cheyenne Spirit, ta ostatnia jest niesamowita, nagradzana licznymi nagrodami za jej kolory, rozkwita przeróżnymi barwami od pomarańczowej, poprzez czerwono różową, aż do żółtej , fioletowej i kremowej, wys.70 cm
no i różyczki, oprócz Pastelli wszystkie pachną obłędnie, nawet Candelight leciutko

Ania ty chcesz żebym zawału na noc dostała pokazujesz takie rarytaski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies