Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój kawałek raju 06:39, 07 wrz 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Tyle gości,ludzi tłum!
I dlaczego taki szum?
Czyżby ktoś miał urodziny?
Nie!
To zbiegły się dziewczyny!
Do Ani-Monteverde,
gratulować stron tysiączka!
A u niej w ogrodzie?
Rarytasowa łączka!
Kupuje,dosadza,i wszystkich zachwyca.
I ja tu jestem .......w roli kibica.
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 06:27, 07 wrz 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Sebek napisał(a)
Tak Danusiu - to dollarki od Ciebie - tutaj lepiej widać jakie są już duże - powiązałem je, żeby były bardziej wąskie



A ta po lewej co jej na zdjęciu nie widać - połamana na 18-ce Ale odbija, a jednej zrobiłem odkład i ją połatam, żeby dorównała wzrostem tamtym.

Trawki wylądują tutaj - do tego żurawki marmelade.

Ps - sorki za te chwasty przed chodnikiem - roundap nie działa, sypanie nowego żwiru też



Sebek a moźe jakiegoś miskanta bliżej schodow dodać aby wyzsze piętro zrobić?
Ogród w Holandii 06:23, 07 wrz 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
I mimo zakazu samochodowego,to jest optymistyczna wiadomość.Sadzenie roślin...... byle bez wysiłku.
Trzymam kciuki! Buziaczki!Miłego dnia!

Lecę w kulki... 06:21, 07 wrz 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Do góry
anna_studio napisał(a)

...po zimie zaczyna praktycznie od zera w małej szczelince

tutaj w tle i w doniczkach


uwielbiam taka kolorystyke, barwe zdjec, swiatlo...oj od razu czlowiek ma ochote odpoczac i napic sie kawy... i patrzec wokol....
p.s
brawo dla M...kochane chlopisko

sciskam mocno i zycze cudniastego dnia i weekendu
do zobaczenia
Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 06:08, 07 wrz 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Joaska napisał(a)
Tak zerknęłam na ta szkółkę w Pacanowie, za wielkego wyboru chyba nie maja, ale może się mylę.
ALe może warto pojechać ocenić na żywo


Asiu najbardziej to mnie rabat zainteresował .
W sobotę podjadę do tego w Kostomłotach, bo na tygodniu przedzierać się przez ten korek nie mam czasu

Byłam wczoraj w Piasecznej Górce - dużo, ale małych roślinek i ceny żadna rewelacja.
Byłam też koło makro, no coś tam jest..........ale drogo.
Cyknęłam Ci zdjęcia trawek













Len ogrodowy/trwały ( Linum perenne ) 01:54, 07 wrz 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
Len trwały to bardzo delikatna, wdzięczna bylina
http://www.swiatkwiatow.pl/len-trwaly--linum-perenne-id365.html

Malwa 01:03, 07 wrz 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
jeszcze raz malwy... polubiłam te rosliny... u mnie kwitna pierwszy raz ...

Kolorowe rabaty 00:58, 07 wrz 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Nawet nie przypuszczałam że tak szybko do 200 dobiegniesz I stąd moje spóźnienie
Moja 'najnowsza nowość' dla Ciebie
Puste pole z wysepką kwiatową 00:45, 07 wrz 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Elfik napisał(a)




Elu, a to zwiewne niebieskie, to co?
Jeżówka - Echinacea 00:43, 07 wrz 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
wrześniowe
Ogrodnik mimo woli 00:36, 07 wrz 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
barbara_krajewska napisał(a)


Zacięło się i wskoczył dubelek

Więc kfiatek..


U mnie dwie też zawiązały pąki ciekawe czy uda się im zakwitnąć ...?

A u mnie już kwitną, jednak dużo słabiej...

Drugie kwitnienie zawsze gorsze
Ogrodnik mimo woli 00:35, 07 wrz 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Martek napisał(a)

Zacięło się i wskoczył dubelek

Więc kfiatek..


U mnie dwie też zawiązały pąki ciekawe czy uda się im zakwitnąć ...?

A u mnie już kwitną, jednak dużo słabiej...
Ogrodnik mimo woli 00:31, 07 wrz 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
asc napisał(a)
Zacięło się i wskoczył dubelek

Więc kfiatek..


U mnie dwie też zawiązały pąki ciekawe czy uda się im zakwitnąć ...?
Lek na całe zło czyli mój ogród 00:17, 07 wrz 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
Aldonko, trzymaj się ...
no, ja też miałam takie trudne przeżycia, ale nie wracam już do tego...

wysyłam Ci słonecznego kwiatka
Puste pole z wysepką kwiatową 00:05, 07 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Elfik napisał(a)
[b]



Do krainy Elfów wszystko się sprowadza..... szkoda, że oprócz motylków .. też myszowate.....

Fotka jak z fotoszopa........... PIKNA

Mój jesienny ogród 23:57, 06 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Klamber napisał(a)
Zakwitła mi passiflora. Zdjęcie kiepskie, bo było prawie ciemno a nie miałem czasu się przyłożyć do niego.


no fajna, mój kumpel w E., kolekcjonuje męczennice i jest piękny widok jak kwitną oplatając pergole ma nawet owoce
Kiedyś będzie tu pięknie ... 23:54, 06 wrz 2012


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Marzenko, wybacz spóznienie ale za to szczere gratulacje dla Ciebie za piękny i zachwycający skrawek ziemi.



Puste pole z wysepką kwiatową 23:48, 06 wrz 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Do góry
Bożenko, a ja w tym roku nie narzekam na brak deszczu. Padał sobie w porę, dzięki temu trawnik mam wyjątkowo ładny... Dziś w nocy też troszkę padało...

Sebciu – Ty Gapciu , a o instrukcję hodowli prosiłeś... W tym roku zostawiłam jedną, dwie usunęłam, bo „goście przyszli”...

Aniu – oczywiście! Werbena! Mam ją w kępkach w kilku miejscach, ale nie potrafię ładnie sfocić, wszędzie siatka w tle!

Marzenko, rozśmieszyłaś mnie! Ja jej nie ułożyłam do zdjęcia – ja ją już tak zastałam! To już druga, którą „zdjęłam” z rabaty martwą. Do tych dziurek wszędzie sypię granulki, może inne umierają pod ziemią?

Bogda, no zażyłaś mnie... Przejrzałam swoje katalogi i stwierdzam, że większość zdjęć jest do kitu. Będę się teraz więcej starać.
Na wiosnę nie wygląda to ciekawie, dużo pustego, zdobią najbardziej floksiki...



Ale potem wyłażą trawy, bodziszki, żurawki, liliowce, dosadzam jednoroczne... I migiem wszystko zarasta.







A tak to widać z tarasu...



Mój jesienny ogród 23:45, 06 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2012
Posty: 1924
Do góry
Zakwitła mi passiflora. Zdjęcie kiepskie, bo było prawie ciemno a nie miałem czasu się przyłożyć do niego.
Ogrodnik mimo woli 23:34, 06 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Zacięło się i wskoczył dubelek

Więc kfiatek..
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies