Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mallwinkowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Mallwinkowo

kasik778 10:20, 26 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
mallwinka napisał(a)
wczoraj mielismy gości i oczywiście zaprosiłam wszystkich do ogrodu.
jestem pod wrażeniem tarasu Any i dlatego (za jej pozwoleniem))))) zamotałam u sibie również woalkowe zasłoneczki, ktore juz miały tarafić do kosza, bo juz uszczypniete zębem czasu, a tu w mojej macupkiej niby altance znalały swoje miejsce. wszystko powstało bardzo szybko, dlatego nie jest to tak profesjonalnie zrobione, może poprawię jak bedzie jeszcze ładna pogoda. na razie jest tak




Super pomysł z zasłonkami wygląda od razu bardzo elegancko
____________________
reni 10:22, 26 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
super to wygląda
____________________
Ogród... reni
mallwinka 10:30, 26 sie 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
cd



przezcały dzien bałam sie o pogodę. jak stałam przywitał mnie przepiekny deszczyk. mina mi zrzedła.ale byłam pozytywnie zanstawiona.Mąz przebąkiwał by wszystko w domu przygotowac ale ja sie uparłam ze bezie w ogrodzie i nawet nie chciałam słuchać. i udało sie choć d przybycia gości ciągle spoglądałam w niebo czy oby się nie rozpada. chciałabym byc posiadaczą pięknego tarasu z zadaszeniem wtedy auram mi nie straszna.



zakochałam sie we wrzosach już dawno temu, ale jakoś w moim ogródku nie chciały amieszkać na dlużej. przetrwały moze ze 3-4 szt. teraz zakupiłam nowe. na tą chwile niech cieszą moje oko w pojemnikach ale będe chciała je przesadzic, tylko jak na razie nie mam pmysłu na wrzosowisko.

____________________
Mallwinkowo
kasik778 10:32, 26 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
wrzosy uwielbiam, w tym roku zdecydowałam, że będzie wrzosowisko i już
wcale się nie dziwię, że chciałaś przyjąć gosci w ogrodzie, jak stworzyłaś taki wspaniały zakątek, mężczyźni to nie rozumieją takich niuansów
____________________
Karolinka 12:19, 26 sie 2012


Dołączył: 07 sie 2012
Posty: 28
Wpadłam z rewizytą Nigdy bym nie wpadła na pomysł zawieszenia firanki w ten sposób, a tu proszę miłe zaskoczenie...ciekawy efekt
Pozdrawiam i życzę wytrwałości!
____________________
Karolinka - Ogrodowiskowy zawrót głowy
elf 22:41, 26 sie 2012


Dołączył: 26 kwi 2012
Posty: 237
Witaj Mallwinko
Twój ogród z strony na stronę robi się coraz piękniejszy, widać jak dużo czasu już mu poświęciłaś.
Chciała bym zadać Ci parę pytaś - jeśli oczywiście mogę?
powiedz mi proszę czy te płyty prowadzące do garażu są praktyczne ? czy dobrze się po nich jeźdźi np rowerkiem czy też innym pojazdem dziecięcym ? planujemy z mężem takie położyć na podwórku ale mamy pewne obawy.
Pytanie mam również o podadzkę na której stoi stół z krzeslami - zczego jest zrobiona ? czy to są jakieś plyty betonowe czy kafle?
... i jeszcze coś chcialam zapytac ale zapomniałam jak sobie przypomnę to szybciutko przybiegnę do twojego ogródka

pozdrawiam
____________________
elf http://www.ogrodowisko.pl/watek/2203-tam-gdzie-elfy-zimuja
Ana 08:49, 27 sie 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Malwinko - PIĘKNIE!!!! Prawda, że te wolae nadają takiego ciepła i klimatu?? Brawo!
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
mallwinka 09:01, 27 sie 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
nawet nie wiecie jak mi miło , że sie podoba moj ogródek))))

Ana tak woale tworzą taki klimat, że nawet wczoraj jak padał deszcz, stałam w oknie i z nostalgią spoglądałam na ta moja niby altankę.

____________________
Mallwinkowo
mallwinka 09:12, 27 sie 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
elf napisał(a)
Witaj Mallwinko
Twój ogród z strony na stronę robi się coraz piękniejszy, widać jak dużo czasu już mu poświęciłaś.
Chciała bym zadać Ci parę pytaś - jeśli oczywiście mogę?
powiedz mi proszę czy te płyty prowadzące do garażu są praktyczne ? czy dobrze się po nich jeźdźi np rowerkiem czy też innym pojazdem dziecięcym ? planujemy z mężem takie położyć na podwórku ale mamy pewne obawy.
Pytanie mam również o podadzkę na której stoi stół z krzeslami - zczego jest zrobiona ? czy to są jakieś plyty betonowe czy kafle?
... i jeszcze coś chcialam zapytac ale zapomniałam jak sobie przypomnę to szybciutko przybiegnę do twojego ogródka

pozdrawiam


Witam Cię serdecznie w moich skromnych progach.
oczywiście pytaj chetnie się podzielę swoją wiedzą.
Płyty do garażu są o tyle praktyczne, że można na nich umyć samochód i woda nie stoi na kostce. z jazda na rowerku nie jest najgorzej no ale nie oszukujmy się to nie jest gładka powierzchcia. My sie na takie rozwiązanie skusiliśmy dlatego, ze wyszło to taniej niz kostka, kładłam je razem z mężem całe zeszłe lato)))).i plusem jest to ze jak sie zasieje w nich trawę to całe podwórze nie jest w betonie.

co do podłogi pod stołem to są to takie duże płyty betonowe nie pamiętam jaki to rozmiar i gdzie były kupowane, musiałabym sprawdzić. też mąż robił to sam w zeszłym roku (w tym pewnie położylibyśmy kostkę ale jak już jest zrobione to szkoda nam było tego popsuć).
____________________
Mallwinkowo
mallwinka 12:11, 28 sie 2012


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 84
wczoraj działałam na mojej rabatce i wypieliłam mase perzu. ułozylam też mniej więcej kształt jaki ma posiadać rabatka. dziś postaram sie zrobić zdjęcia by się poradzić czy tak może być.

nie wiem jeszcze co bedę tam sadzić , kilka rośklin muszę przesadzić i pewnie znając zycie zapełnia całą rabatę. no ale najpierw zrobie zdjecia a potem bede pisac. teraz jak na szpilkach czekam aż będę w domu i zaczne znowu działać.
____________________
Mallwinkowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies