Witaj Sebku jestem nowa na Ogrodowisku co prawda czytuję Twój wątek od jakiegoś czasu i jestem po wrażeniem Twojego ogrodu.
Mam pytanie co to za kwiaty jak się nazywają ? Posiadam takie same u siebie ale nie wyglądaja tak pięknie chyba nie pasuje im u Mnie.zZ góry dziękuję za odpowiedż
No właśnie też się zastanawiam czemu moja trzykrotka już dogorywa... czarujesz chyba swoją
Danusiu i Witku - wszystkiego naj, naj. Cudne są te rocznice. I jak to ten czas leci - nie wiadomo kiedy a tu dziesiątka za dziesiątką ucieka Chyba będzie pasowało do kolacji przy świecach...
Witaj Sebku jestem nowa na Ogrodowisku co prawda czytuję Twój wątek od jakiegoś czasu i jestem po wrażeniem Twojego ogrodu.
Mam pytanie co to za kwiaty jak się nazywają ? Posiadam takie same u siebie ale nie wyglądaja tak pięknie chyba nie pasuje im u Mnie.zZ góry dziękuję za odpowiedż
Witam!
Zdjęcia miałam wrzucić wczoraj, ale nie dałam rady, nie mam zrobionych zdjęć wszystkich roślin, ale też nie zdążyłam - wróciłam do swojego drugiego ukochanego zajęcia i mam mniej czasu na ogród i ogrodowisko.
Sebek, ta partia zakupów to już ostatnia, czekam jeszcze na hortensję i musze zamówić cebulki i koniec w tym roku.
Aniu, czytałam o Alfie, jesteś już w O, bo nie wchodziłam jeszcze do Ciebie?
Megi, pożegnanie wakacji, początek roku szkolnego - okazja zawsze się znajdzie
Tu bez dwóch host (Sugar Daddy i coś jeszcze zostały w innej reklamówce w samochodzie, dopiero jak sadziłam to się zorientowałam, ze czegoś brakuje)
W końcu udało mi się dostać turzyce, których szukałam
Karmnik
Sweet tea
muszę coś zrobić z tą łezką przed wejsciem do domu
wyglada na ten moment tak
zostawiłabym tam świerka na pniu- rosnie wolno w kule i pod nim są też świerki little gem też wolno rosnące. Te berberysy pasowałoby gdzies przesadzić no i własnie co tu posadzić????????? ma ktoś jakiegoś "pomysła"????
może dać żurawki i jakies trawki nie duże???? ale jak to rozmieścić???
Drzewko o niesamowitych liściach, niestety nie wiem jak się nazywa, nie było etykiety, a na stoisku odbywało się spotkanie, nie chciałam przeszkadzać, więc niestety nie wiem,a szkoda, chętnie bym takie u siebie widziała
Czy to nie będzie jakaś Figa? Liście bardzo podobne.
takie własnie drzewko sfociłąm u nas w ZOO, śliczne ale też nie wiem co to!