Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 16:07, 04 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
LIRA napisał(a)



Witaj Sebku jestem nowa na Ogrodowisku co prawda czytuję Twój wątek od jakiegoś czasu i jestem po wrażeniem Twojego ogrodu.
Mam pytanie co to za kwiaty jak się nazywają ? Posiadam takie same u siebie ale nie wyglądaja tak pięknie chyba nie pasuje im u Mnie.zZ góry dziękuję za odpowiedż


To Trzykrotka wirginijska U mnie w tym roku są kapryśne, bo przez większość dni kwiaty mają zamknięte...
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 15:54, 04 wrz 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 884
Do góry
LIRA napisał(a)



Witaj Sebku jestem nowa na Ogrodowisku co prawda czytuję Twój wątek od jakiegoś czasu i jestem po wrażeniem Twojego ogrodu.
Mam pytanie co to za kwiaty jak się nazywają ? Posiadam takie same u siebie ale nie wyglądaja tak pięknie chyba nie pasuje im u Mnie.zZ góry dziękuję za odpowiedż


No właśnie też się zastanawiam czemu moja trzykrotka już dogorywa... czarujesz chyba swoją
Cały rok w ogrodzie 15:50, 04 wrz 2012


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 1347
Do góry
Jeszcze motyl...



...jeszcze trzmiel...



...jeszcze lato z nami jest
Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy. 15:20, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Do góry


W rogu czekają jeszcze na posadzenie okazyjnie kupione żurawki - po 2 zł. .

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 15:16, 04 wrz 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Do góry
Danusiu i Witku - wszystkiego naj, naj. Cudne są te rocznice. I jak to ten czas leci - nie wiadomo kiedy a tu dziesiątka za dziesiątką ucieka Chyba będzie pasowało do kolacji przy świecach...


Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy. 15:09, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Do góry
Irenka jak zwykle zwarta i gotowa.

Elu dziękuję za odwiedziny. W wolnej chwili zajrzę do Ciebie.

No to jeszcze kilka fotek z bliska



Moje zmagania ogrodowe 14:30, 04 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
star dust

amber waves

matrona (trochę ciemne zdj)





Pozdrawiam i idę odebrać Kinię z przedszkola
Moje zmagania ogrodowe 14:27, 04 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry

nie mogłam znaleźć swoich zimowitów to kupiłam nowe, dziś już ładnie wyszły i się rozwinęły

nn

myszki

Moje zmagania ogrodowe 14:25, 04 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
I na swoich miejscach w ogrodzie



ta jest rewelacyjna, nie widać dobrze jej urody na zdjęciu
Moje zmagania ogrodowe 14:23, 04 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Żurawki nn (jedna chyba jakaś Peach)


Matrona i hosta

nazwa hosty ze zdjęcia wyżej

Moje zmagania ogrodowe 14:21, 04 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Myszki

Amber Waves

Pasychandra w ciapki, rozchodnik Star Dust (kwitnie na biało), turzyce evergold

turzyce, żurawka autumn leaves
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 14:20, 04 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 14:19, 04 wrz 2012


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 119
Do góry



Witaj Sebku jestem nowa na Ogrodowisku co prawda czytuję Twój wątek od jakiegoś czasu i jestem po wrażeniem Twojego ogrodu.
Mam pytanie co to za kwiaty jak się nazywają ? Posiadam takie same u siebie ale nie wyglądaja tak pięknie chyba nie pasuje im u Mnie.zZ góry dziękuję za odpowiedż
Moje zmagania ogrodowe 14:17, 04 wrz 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Witam!
Zdjęcia miałam wrzucić wczoraj, ale nie dałam rady, nie mam zrobionych zdjęć wszystkich roślin, ale też nie zdążyłam - wróciłam do swojego drugiego ukochanego zajęcia i mam mniej czasu na ogród i ogrodowisko.
Sebek, ta partia zakupów to już ostatnia, czekam jeszcze na hortensję i musze zamówić cebulki i koniec w tym roku.
Aniu, czytałam o Alfie, jesteś już w O, bo nie wchodziłam jeszcze do Ciebie?
Megi, pożegnanie wakacji, początek roku szkolnego - okazja zawsze się znajdzie

Tu bez dwóch host (Sugar Daddy i coś jeszcze zostały w innej reklamówce w samochodzie, dopiero jak sadziłam to się zorientowałam, ze czegoś brakuje)

W końcu udało mi się dostać turzyce, których szukałam

Karmnik

Sweet tea

Rajski ogród Ani 14:14, 04 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
an_tre napisał(a)



piękne ujęcie!!!
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 14:13, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Gratulacje, niesamowite ilości zdjęć i pięknych zakątków oraz uroczych zakupów Irenko



Lecę w kulki... 14:08, 04 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Aniu, dubelek, dam ci za to kfatucha
Taka sobie rabatka pod oknem 14:06, 04 wrz 2012


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 278
Do góry
Witajcie

muszę coś zrobić z tą łezką przed wejsciem do domu
wyglada na ten moment tak



zostawiłabym tam świerka na pniu- rosnie wolno w kule i pod nim są też świerki little gem też wolno rosnące. Te berberysy pasowałoby gdzies przesadzić no i własnie co tu posadzić????????? ma ktoś jakiegoś "pomysła"????

może dać żurawki i jakies trawki nie duże???? ale jak to rozmieścić???

pomożecie
Lecę w kulki... 13:52, 04 wrz 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Hello..........

Pozdrowienia dla Coni, Sebka, Noemi, Madżenki, Enyi, Sylwii, Miry,Irenki

Mira, ...odkurzaczem.....

Agnieszka z grupy... dla Ciebie


Madżenka, pamiętasz wspominane przeze mnie wisienki....
Oto one...przy jednej z rybnickich ulic....





...a dla wszystkich zaglądających.....

...no oczywiście, że surfinia...albo petunia...kupowałam jako surfinie...tak mnie poinformowano...
Zieleń to życie 2012 13:52, 04 wrz 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Joanna___ napisał(a)

Drzewko o niesamowitych liściach, niestety nie wiem jak się nazywa, nie było etykiety, a na stoisku odbywało się spotkanie, nie chciałam przeszkadzać, więc niestety nie wiem,a szkoda, chętnie bym takie u siebie widziała





Czy to nie będzie jakaś Figa? Liście bardzo podobne.


takie własnie drzewko sfociłąm u nas w ZOO, śliczne ale też nie wiem co to!

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies