Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Moja pierwsza hortensja w ogródku. 08:12, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Ciasta nie widzę za to widzę stożek bardzo piękny i kupione na zakazie astry, więc nie jest to całkowity zakaz a tylko oszczedzanie kasy żeby u Kapiasów było co wydac. Już sobie wyobrażam jakie bedą zakupy.Pozdrawiam Ewo . Twój perukowiec już jest w donicy.




Co ze mnie za gospodyni , że ciasta nie wystawiłam




Bogdziu ostatnio nie było chyba dnia , żebyśmy czegoś nie kupili do ogrodu, aż bankomat napisał : brak środków ..... stąd chwilowy zakaz , a rzeczywiście u Kapiasów trudno się będzie oprzeć
Bogdziu jestes niesamowita , że pamietasz o perukowcu dla mnie i czym ja sie odwdzięczę?
Już dziekuję serdecznie
Nasz mały, zielony świat. 08:11, 04 wrz 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Do góry
Mam, jak zwykle, nieprzyzwoite zaległości w Ogrodowisku, odwiedziny Zuzy mnie zmotywowały, żeby trochę je nadgonić, pozaglądać do Was, pokazać, co u mnie słychać.
Dziś porobię trochę zdjęć, teraz wrzucę jedno zrobione kilka dni temu - moje chłopaki przy pracy. Po ubiegłorocznych pracach brukarskich zostało trochę kostki, dwa bigbagi stojące w ogrodzie to wątpliwa dekoracja, więc chłopaki wzięli się za jej wyrobienie.
Z bloczków murkowych mąż zrobił wejście do wędzarni (nad którym archeolodzy za ileś set lat będą się ciężko głowić, cóż to, u licha, było ) a z pozostałej kostki z synem dorobili chodniczek z tyłu budynku garażowego.
Dziś muszę popstykać fotki trawom, zaczynają pięknie kwitnąć.
Spotkanie u Myszorka - wrzesień 2012 08:11, 04 wrz 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Do góry
Ogród Myszorka
Piękny ogród, właściciele bardzo sympatyczni






Rododendronowy ogród II. 08:05, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Bogdzia napisał(a)


Pozdrawiam raniutko


Rano wstałas a ja nie mogłam zasnąc to i dłużej troszkę pospałam.Miłego dnia Ewo.( Zazdroszcze Wam spotkania u Kapiasów).


Bożenko myślami będziemy z Wami, a tu ciasteczko ze śliwkami na osłodę

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 08:02, 04 wrz 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry



Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 08:01, 04 wrz 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry







Spotkanie u Greglis - wrzesień 2012 08:00, 04 wrz 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Do góry


Ostatnie spojrzenie...........i ruszamy dalej


Ogród Greglis jest przepiękny, delikatny, subtelny. Właściciele bardzo sympatyczni, córeczka urocza



Bardzo dziękujemy za przyjęcie !!!!



Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 07:59, 04 wrz 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry






Ogródek Hanusi po zimie 07:58, 04 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Miłego dnia Haniu.A to moja jedyna cynobrówka z 40 kupionych w tym roku.

Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 07:57, 04 wrz 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Mam fotki z postęPów prac w ogrodzie które dobiegają ku końcowi bo.............

DZISIAJ PANOWIE SIEJĄ TRAWĘ!!!!

Kwadratowe rabaty na katalpy











Na żywo wyszły trochę duże - miałam tam wsadzić same drzewa, a tak chyba będę musiała pokombinować z ich obsadzeniem po kwadracie, póki co będą same katalpy (raczej nie duże )
więc mogą wyglądać biednie


Rododendronowy ogród II. 07:54, 04 wrz 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Serdeczności! Dzieci do szkoły ,a my do prac domowych,ogrodowych,

Na umilenie porannego wstawania.....


Dziś umilenie wstawania nawet mi potrzebne bo niezbyt się wyspałam.Dzięki Haniu lilia piękna.Miłego dnia zyczę.
Spotkanie u Greglis - wrzesień 2012 07:51, 04 wrz 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Do góry
My się przeglądamy............

a on się śmieje ..................


Smakołyki
Spotkanie u Greglis - wrzesień 2012 07:43, 04 wrz 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Do góry




Spotkanie u Greglis - wrzesień 2012 07:36, 04 wrz 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Do góry


Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 07:30, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Miłości i radości, zrozumienia i wielu wspólnych cudnych realizacji z okazji wrześniowej rocznicy życzymy


Spotkanie u Greglis - wrzesień 2012 07:29, 04 wrz 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Do góry
Ogród Greglis


Rododendronowy ogród II. 07:12, 04 wrz 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Serdeczności! Dzieci do szkoły ,a my do prac domowych,ogrodowych,

Na umilenie porannego wstawania.....
Rododendronowy ogród II. 07:12, 04 wrz 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Serdeczności! Dzieci do szkoły ,a my do prac domowych,ogrodowych,

Na umilenie porannego wstawania.....
Zimozielony ogród przy białym domu 06:53, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Byłabym zapomniała o najważniejszym



Bardzo lubię Pana, Panie Zdzisławie, macham i pozdrawiam
Kolorowe rabaty 06:50, 04 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Martek napisał(a)
Moja nowa jeżówka ma kolor taki jak na zdjęciu środkowym i pachnie ładnie





Ładnie pachnie to całkiem nowość. Jestem zaciekawiona Wygląda niesamowicie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies