Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz mały, zielony świat.

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz mały, zielony świat.

Basiaw 08:43, 03 sie 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Sierpień się zaczął, druga połowa lata, za szybko ten czas ucieka, ech...

W wątku o hortensjach pokazałam moją Limelight, ale i u siebie ją umieszczę, bo jestem nia nieustająco zachwycona
____________________
Nasz mały, zielony świat
Basiaw 08:44, 03 sie 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Wczoraj usłyszałam dziwny hałas za oknem, patrzę, a tu takie 'zbiegowisko':
____________________
Nasz mały, zielony świat
Basiaw 08:45, 03 sie 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
A tak przy okazji, jakby ktoś kiedyś zobaczył gdzieś w necie czy jakiejś sieci handlowej ciekawy zbiornik, który można postawić przy takiej studni jak ta moja, żeby mieścił chociaż z 200 litrów wody i był ozdobą, to będę wdzięczna, bo to zielone "wiadro" strasznie mnie denerwuje.
____________________
Nasz mały, zielony świat
reni 14:41, 03 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Basiaw napisał(a)
Wczoraj usłyszałam dziwny hałas za oknem, patrzę, a tu takie 'zbiegowisko':


Pięknie u ciebie, hortensja cudna...
u mnie tak samo czasem bywa- zbiegowisko ptaków
____________________
Ogród... reni
AniaK 16:02, 03 sie 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Też tak nieraz czarny trawnik prawie się robił, tyle się ptactwa zleciało
Hortensja oczywiście przepiękna, a jak ładnie te rabatki ze żwirem wyglądają
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
paola1a 22:58, 03 sie 2012

Dołączył: 29 lip 2012
Posty: 354
Witaj Basiu
Widziałam Twoją limkę w hortensjowym wątku i stąd jestem Moje dwie pierwsze w życiu limeligxty mają mnóstwo kwiatostanów ale jeszcze nie kwitną tak pięknie.............. jeszcze z tydzień, trochę u mnie widać później. Ale dziś dosadziłam im 4 koleżanki, jak się rozrosną to będzie widok!!!!!! Tylko nie wiem, czy wytrzymam z niecierpliwości do tego czasu
____________________
Prostokątna rabata
nl_kinia 10:41, 06 sie 2012


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
a co je tam zwabiło, że tyle się naleciało na raz?
w jednej chwili zakwitły Ci braciszkowie mniejsi na trawniku hihihi
____________________
Kingi ogrodowe początki
BEATA_S 11:00, 06 sie 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Odwiedziłam Cię Basiu, by choś wirtualnie znaleźć się w zachodniopomorskim. 12 razy spędzałam wakacje w Międzywodziu i za każdym razem byłam w Międzyzdrojach. Uwielbiam Twoje okolice, ale odkąd mamy dzieci wybieramy się trochę bliżej do Dąbek (ale to też zachodniopomorskie )
Cudnie masz w ogródku i hortensje piękne, również jestem nimi oczarowana Pozdrawiam.
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
zuza12 12:42, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Witaj Basiu.
Jestem na ogrodowisku od niedawna i staram sie odwiedzić wszystkich. Dzisiaj Twoja kolej. W Miedzyzdrojach zakończyliśmy z mężem naszą wakacyjną przygodę rowerową. Szkoda, że nie wpadłam do Ciebie wcześniej. W telegraficznym skrócie moje odczucia po spacerku wirtualnym:
- Dom śliczny, ogród prześliczny i gospodyni urocza,
- Szkalarnia doprowadziła mnie do zazdrości,
- mostek bardzo mi sie podoba, wcale nie jest kiczem,
- piesek przesympatyczny, mój podobnie uwielbia kominek i ciepły kocyk,
- kompostownik gustowny,
- mąż zdolny i pracowity, a to prawdziwy skarb. Mój tez wiele rzeczy robi sam. Podobnie jak Twój sam zbudował drewutnię, zrobił podbitkę na domu, ułożył polbruk .....

Bedę do Ciebie zaglądać i zapraszam w moje skromne progi.

____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
Basiaw 08:11, 04 wrz 2012


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Mam, jak zwykle, nieprzyzwoite zaległości w Ogrodowisku, odwiedziny Zuzy mnie zmotywowały, żeby trochę je nadgonić, pozaglądać do Was, pokazać, co u mnie słychać.
Dziś porobię trochę zdjęć, teraz wrzucę jedno zrobione kilka dni temu - moje chłopaki przy pracy. Po ubiegłorocznych pracach brukarskich zostało trochę kostki, dwa bigbagi stojące w ogrodzie to wątpliwa dekoracja, więc chłopaki wzięli się za jej wyrobienie.
Z bloczków murkowych mąż zrobił wejście do wędzarni (nad którym archeolodzy za ileś set lat będą się ciężko głowić, cóż to, u licha, było ) a z pozostałej kostki z synem dorobili chodniczek z tyłu budynku garażowego.
Dziś muszę popstykać fotki trawom, zaczynają pięknie kwitnąć.
____________________
Nasz mały, zielony świat
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies