Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Zimozielony ogród przy białym domu 09:12, 28 sie 2012


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 310
Do góry
Gardenarium napisał(a)
A dziś zobaczyłam, że piorunem powstała ściana na lustro.




ogromne to lustro będzie!
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 09:09, 28 sie 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry

Moc urodzinkowych całusów.
Nie zmieniaj się, bo z uśmiechem Ci do twarzy nadal przekazuj wszystkim swoją aurę i radość życia.
Moje zmagania ogrodowe 09:07, 28 sie 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Do góry
Witaj Ewelino.
Wczoraj Ty u mnie a dzisiaj ja u Ciebie .
Przesyłam Ci szpaczka, który drugi rok z kolei zagnieździł się u nas pod dachem, mimo drucików. Wprawdzie nie wiem czy to ten sam szpak, ale i tak to miłe, bo wybierał wszelkie robale.



Pozdrowienia dla Twojej małej "bandy". Pa
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 09:04, 28 sie 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Wszystkiego najlepszego - zdrówka, szczęścia i szybkiej realizacji ogrodu marzeń

Ogród Margoth 09:04, 28 sie 2012

Dołączył: 12 cze 2011
Posty: 149
Do góry
I jeszcze trochę przodu:





Drewno i kamienie leżą tymczasowo, czekają na przeniesienie we właściwe miejsce.





Ogród Margoth 09:01, 28 sie 2012

Dołączył: 12 cze 2011
Posty: 149
Do góry
Kilka ujęć od frontu:









Metamorfozy ogrodowe 08:55, 28 sie 2012


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Do góry
irena_milek napisał(a)


Irenko - a taki piękny stawik by był
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 08:55, 28 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kochana wszystkiego najlepszego z okazji osiemnastych urodzin
Ogród Margoth 08:54, 28 sie 2012

Dołączył: 12 cze 2011
Posty: 149
Do góry
Tył ogrodu:





Sosna jakaś-tam:



Kolejny ogrodowy uparciuch, który siedział w ziemi drugą wiosnę i ani myślał kwitnąć:



Jeden z rozchodników (teraz już są duże i zaczynają kwitnąć):

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 08:52, 28 sie 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Hej! I dlatego, do jednych zaglądamy chętniej,chociaż ogródki mają mikre,a do innych prawie wcale, mimo wypasionych rabatek!
Niech każdy zajrzy w głąb własnej duszy....... dlaczego to tak?
Wszystkim,bez wyjątku, miłego ,słonecznego dnia ,i .......oby do piątku!

Ogród do kwadratu 08:49, 28 sie 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Do góry
Witam !!
Dziś piękny, słoneczny poranek. A to parę fotek z mojego - myślę już niestety jesiennego ogrodu.





Łyk herbatki miętowej z własnego ogrodu - bezcenne



Życzę wszystkim miłego dnia.
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 08:46, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Irenko ..MIła
żeby Ci się każda chwila spełniła..


Tak, jak sobie wymarzyłaś.






Ogród Margoth 08:46, 28 sie 2012

Dołączył: 12 cze 2011
Posty: 149
Do góry
Kulki bukszpanowe (też przyjechały z działki):





Maleństwa (na środkowym planie), które kiedyś będą dużymi kulami bukszpanowymi:





Ogród Margoth 08:41, 28 sie 2012

Dołączył: 12 cze 2011
Posty: 149
Do góry
Bakopa przy wejściu:



To miejsce niebawem będzie wysypane żwirkiem i oczywiście znikną te urocze podpórki:







Ogród Margoth 08:34, 28 sie 2012

Dołączył: 12 cze 2011
Posty: 149
Do góry
Dawno mnie tu nie było, a chciałam pokazać, jak rozrasta się mój ogrod. Szkoda, że tylko wzwyż, a nie wszerz, bo czuję, że zabraknie mi miejsca na wszystko, co chciałabym mieć w ogrodzie.

Na początek pokażę nowych "mieszkańców" ogródka:

wykopana z działki (tu jeszcze na działce) tuja jakaś-tam (proszę o rzut fachowym okiem i podpowiedź, co to może być):



berberys, także były mieszkaniec działki:



rdest:



pieris (obraził się i nie chce rosnąć, a ja nie wiem, dlaczego):



trawki:



Kondziowy Ogród :) 08:29, 28 sie 2012


Dołączył: 20 cze 2012
Posty: 1908
Do góry
Kondzio napisał(a)



Wpadam z rewizytą. Szybkie zmiany, no, no

Jak dla mnie kupę miejsca między tymi stożkami Na pewno nie chcesz posadzić tu jakiejś trawki np. 2 szt. Morning Light pomiędzy?

Albo wiem! Jak ma być coś niższego i żółtego to - Hakonechloa 'All Gold', miedzy stożkami, a z przodu i z tyłu podsadzona żurawkami - to będzie ideał.
Tam gdzie mgły i róże mieszkają... 08:26, 28 sie 2012


Dołączył: 18 kwi 2011
Posty: 698
Do góry
Monteverde to chyba dobry pomysł, bo nic innego nie zdaje egzaminu. Musiałabym wprowadzić koparkę.
Króluje powój i skrzyp, czyli najbardziej uciążliwe chwasty. Wiem już, że skrzyp pięknie rośnie pod matą, ale może chociaż pozbędę się powoju?

Tutaj na środku koła pod kamienami mam matę (na zwenątrz już prawie nie). Skrzyp pięknie ją dziurawi.
Ogrodnik mimo woli 07:25, 28 sie 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Do góry
asc napisał(a)


no piekny OGRODOWY kwiatunio Anus!!!!! .....wlasciwie 2
Ogrodnik mimo woli 07:23, 28 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Ogród Leny. 07:03, 28 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Do góry
alinak napisał(a)
wiesz Lenka - stwierdzam że lubimy te same rośliny . przeszłam twój watek i często powtarza się zdjęcie epimedium . mało ogrodowiskowa roślinka a ja też ja kocham . zwłaszcza na wiosnę i po deszczu. pnącza u ciebie budzą mój zachwyt i podziw . u mnie posucha . tylko winobluszcz pięcioklapowy buja ładnie . bluszcz do zmiany ze słońca i na pergoli trójklapowy już 3 raz sadzę ale już wiem że muszę na zimę zabezpieczyć


Alinko szkoda że nie dotarłaś,ale może innym razem sie uda
Nawet nie wiesz jak się cieszę że Epimedium jest ci bliskie.
Dziwię się że tak o nim cicho bo to fantastyczna roslinka.Cały sezon dekoracyjna - ja ją uwielbiam!!!
Moja milość do niej zaczęła sie po przeczytaniu artykułu w " Ogrodach" w 2008 roku i od tamtej pory poszukiwałam jej namiętnie



http://www.tomstuartsmith.co.uk/projects/show-gardens/chelsea-2008/

Mistrzostwo!!!


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies