Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

hanka_andrus 08:52, 28 sie 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Hej! I dlatego, do jednych zaglądamy chętniej,chociaż ogródki mają mikre,a do innych prawie wcale, mimo wypasionych rabatek!
Niech każdy zajrzy w głąb własnej duszy....... dlaczego to tak?
Wszystkim,bez wyjątku, miłego ,słonecznego dnia ,i .......oby do piątku!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Milka 09:12, 28 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
i ja wstawiam foto, pamietajcie co nas połączyło, bukszpany, rh, hortki i inne kwiatki
słowo pisane ma inna moc, niż bezpośredni kontakt; nie da się powiedzieć tak, aby być do końca zrozumianym, wszak 60% to mowa ciała i ona nam więcej mówi, niz każde wypowiedziane słowo;
cierpliwość, tolerancja, chwila zastanowienia...to powinno nam towarzyszyć, zanim cos napiszemy!

zatem ogrodnicy i ogrodniczki, niech nam wszystko rośnie, dojrzewa, a my sie tym cieszmy


Iza ściskam cię serdecznie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Tess 10:30, 28 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12098
Nie bedę zajmować stanowiska, bo nie po to tu przyszłam
Ani żadnych "złotych myśli" nie napiszę

Miłego dnia chciałam ino życzyć

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Konstancja30 15:20, 28 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
witam ... mam piękny słoneczny dzień ... w tym musi być to ciepło z pozdrowień ... ... no i mam skarb ... natknęłam się dziś na drzewko ... w zasadzie to nie natknęłam a dojrzałam do zauważenia go bo mijam je codziennie ... a nim takie oto owoce ...





nie wiem jak się nazywają ale są wielkości rajskiego jabłuszka ... i będą idealne do wianka ... małe ... zwyczajne a cieszy

Noemi wiem, że szukasz takich ... jak chcesz mogę wysłać
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Konstancja30 15:25, 28 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
i kilka fotek na gorąco z rabat ... zmykam do prac w ogrodzie ... wrócę wieczorem ... chciałabym tylko zanim w robocze ubranko wskoczę posłać dużo ... dużo tego słońca z ogrodu ... wszystkim razem i ...

Ewuś nic tak mi nie poprawia humoru jak proste zawiłości konwersacji z Tobą ... wielopoziomowo

Betysiu ... podlej poczochrańca a wspomnienia takie jak to z dżentelmenem w białym kapeluszu ... takie jak to związane z historią domku i ogrodu ... i wiele innych przeżyć z miejsca, które wybrałaś na swój dom opisz ... i niech to będzie książka roku ... bardzo często trzeba sobie o takich chwilach poczytać ...

Ana ... Tabula rasa i pozdrawiam

Madżenko kilka fotek słonecznej plaży poproszę ... i ochlap ode mnie Bałtyk

Haniu dziękuję ... śliczny kwiatek na dobry tydzień

Irenko ściskam ... widziałam rabaty ... kawał dobrej roboty za Wami

Tereso miłego dnia




____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Pszczelarnia 15:39, 28 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ja nie wiem o co chodzi ale jestem pacyfistką
Nil mirari, nil indignari, sed intellegere ... - tak mówiła mama Borejko do swego męża w jednej z książek mojej młodości.
A jak nie można to tacere.

Serdecznie pozdrawiam. I ściskam odnóżami Konstancjo-Izabello . Teraz dojrzałam powyższe ładne zdjęcia i jeszcze ładniejszy klosz owocowy!


____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Konstancja30 15:47, 28 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Pszczelarnia napisał(a)
Ja nie wiem o co chodzi ale jestem pacyfistką
Nil mirari, nil indignari, sed intellegere ... - tak mówiła mama Borejko do swego męża w jednej z książek mojej młodości.
A jak nie można to tacere.

Serdecznie pozdrawiam.


Ewuś mama Borejko choć epizodyczna niby była moim guru ... ale do guru zwykle człekowi brakuje trochę zatem minie drugie trochę nim naumiem się nie dziwić ... nie oburzać a zrozumieć ... to co ? ... milczeć zatem ...

pomilczmy zatem i pozdrawiam

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Pszczelarnia 15:55, 28 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Iza, .
Mówmy obrazami ogrodowymi. Pozdrowienia z ogrodu Lady Salisbury (Hatfield). Na obrazie może być Elżbieta I (bo przebywając tam dowiedziała się, że została królową) albo Henryk VII, ten od wielu kobiet.
Kwiatków aktualnych nie mam, bo się na nie obraziłam, że przekwitają.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
noemi 16:02, 28 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Konstancja30 napisał(a)


nie wiem jak się nazywają ale są wielkości rajskiego jabłuszka ... i będą idealne do wianka ... małe ... zwyczajne a cieszy

Noemi wiem, że szukasz takich ... jak chcesz mogę wysłać



Konstancjo30 dziękuję, że o mnie pomyślałaś .... na razie rozpoczęłam poszukiwania u siebie.... odezwę się , jak już sił mi braknie .... a może z M. będziecie u Kapiasów?.... jak nie znajdę do tego czasu ....


____________________
ogród magdalenka
noemi 16:06, 28 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Konstancjo30 fliczne kfiatki u Ciebie .... ... dzisiaj we Wroclove też słoneczko świeci, że hej....
____________________
ogród magdalenka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies