Obsadzenia przed tarasem-pomocy
22:09, 26 sie 2012
Minął prawie miesiąc a mój taras zmienił się co nie co. M z niewielką moja pomocą zbudował solidną i całkiem ładną konstrukcję drewnianą
Korzystając z projektu Gosi od razu obsadziłam miejsce przed tarasem cisami, hortensjami, żurawkami i trawkami. Znalazł tam też swoje miejsce bukszpan jako obwódka.
Jeszcze tylko brakuje wysokich drzew przy filarach ale myślę, że już teraz wygląda całkiem fajnie. Przy zejściu ze schodów posiałam trawkę. A co Wy o tej metamorfozie myślicie?
Było
A jest
Korzystając z projektu Gosi od razu obsadziłam miejsce przed tarasem cisami, hortensjami, żurawkami i trawkami. Znalazł tam też swoje miejsce bukszpan jako obwódka.
Jeszcze tylko brakuje wysokich drzew przy filarach ale myślę, że już teraz wygląda całkiem fajnie. Przy zejściu ze schodów posiałam trawkę. A co Wy o tej metamorfozie myślicie?
Było
A jest