Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogródek z psem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z psem

grupa_trzyma... 16:47, 09 sie 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Beka, witaj! Zaglądam do twojego ogródka...Piękne widoki. Jak sie cieszę, że metamorfoza wyszła tak pięknie. I nawet polubiłam te kanty.... Pozdrawiam!
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Beka 09:08, 15 sie 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
grupa_trzymajaca_grabie napisał(a)
Beka, witaj! Zaglądam do twojego ogródka...Piękne widoki. Jak sie cieszę, że metamorfoza wyszła tak pięknie. I nawet polubiłam te kanty.... Pozdrawiam!

Dziękuiję Agnieszko i pozdrawiam z wakacji na Mazurach. Szkoda, że pogoda nie jest wakacyjna, ale co tam. Zawsze znadzie się chwila na wycieczkę rowerową albo kajakową. No i spotkania z przyjaciółmi- bezcenne. Pozdrawiam jeszcze raz i dziekuję za miłe słowa- Beata
____________________
Ogródek z psem
Beka 22:03, 15 sie 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
Witajcie w moim ogrodzie

Najpierw ciekawostka. Zakwitły różaneczniki, które zostały niedawno zakupione. Nie jest to bogactwo kwiecia, ale przynajmniej widać, że odmiana zgodna z tym co na etykietce.



A teraz dowód na to, że lawenda naprawdę wprawia w błogi, marzycielski nastrój.
JKM Zuzek


Lady Luna
I pracowita pszczółka.

Pozdrawiam Beata

____________________
Ogródek z psem
akanta 22:08, 15 sie 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Beka napisał(a)
Witajcie w moim ogrodzie

Najpierw ciekawostka. Zakwitły różaneczniki, które zostały niedawno zakupione. Nie jest to bogactwo kwiecia, ale przynajmniej widać, że odmiana zgodna z tym co na etykietce.



A teraz dowód na to, że lawenda naprawdę wprawia w błogi, marzycielski nastrój.
JKM Zuzek


Lady Luna
I pracowita pszczółka.

Pozdrawiam Beata



O!!!!!!! to tak jak w moim ogrodzie tylko na zielonym czarna plama Lady Promise.Pozdrawiam Anna.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Konstancja30 22:11, 15 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Beka cieszę się, że jesteś ... Rh to chyba prawdziwa niespodzianka a lawenda ... Jak jej nie kochać ... Obrazki cudowne ... Pozdrawiam i ściskam
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
akanta 22:16, 15 sie 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Beka napisał(a)
Ana
Ev
Agnieszka
I wszyscy, którzy kibicują... załączam zdjęcie zrobione przed chwilą



Taka ściana to piękne tło dla roślin no i letniego saloniku ,jak miło posiedzieć!
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Beka 22:40, 15 sie 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
Konstancja30 napisał(a)
Beka cieszę się, że jesteś ... Rh to chyba prawdziwa niespodzianka a lawenda ... Jak jej nie kochać ... Obrazki cudowne ... Pozdrawiam i ściskam


Byłoby więcej lawendowego kwiecia, ale nastolatka, realizując plan pozostania weterynarzem, eksperymentuje z lawendowymi kwiatuszkami. Podobno ich aromat uspokaja konia kiedy jest wzburzony. A nie chcemy, żeby koń- Brennus był wzburzony, więc z rezygnacją przystaję na te eksperymenty. W przyszłym roku obsadzę rabaty i ogrodzę drutem kolczastym.
Trochę jestem, ale zaraz znów mnie nie ma. Jutro jedziemy do Torunia a potem do Gruczna. To taka mieścinka, ale odbywa się tam niesamowita impreza- festiwal smaku. Można, będąc tam, nabrać szacunku do naszych polskich wytworców żywności. Uwierzyć, że potrafimy robić pyszne sery, nalewki, przetwory, miody. Od jakiegoś czasu ciągnie nas w takie klimaty. Też ściskam i dzięki, że jesteś wyrozumiała dla mojej niesystematyczności
____________________
Ogródek z psem
Beka 22:43, 15 sie 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
akanta napisał(a)

Ana
Ev
Agnieszka
I wszyscy, którzy kibicują... załączam zdjęcie zrobione przed chwilą



Taka ściana to piękne tło dla roślin no i letniego saloniku ,jak miło posiedzieć!


Witaj
Oj miło, zwłaszcza, że troskliwy mąż zainstalował gazowy promiennik ciepła. Siadamy, pijemy winko, a cieplutko jakby słońce świeciło. Niestety tylko od strony promiennika a z tyłu wieje. No i ten problem załatwia kocyk.
____________________
Ogródek z psem
Beka 22:54, 15 sie 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
Anno
Planując ogród po nowemu rozważałam zagospodarowanie bez trawnika. Na szczęście nie dałam się ponieść doradcom. Te skrawki trawy to taki raj dla naszych zwierzaków.
Dołączam jeszcze kilka fotek z dzisiejszego dnia.

____________________
Ogródek z psem
Konstancja30 22:57, 15 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Beka zlituj się i daj szersze kadry ... Tam jest tak pięknie
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies