Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W Gąszczu u Tess 20:54, 26 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry




W cieniu - zacieniona 20:53, 26 sie 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Ach...te hortensje...czekam zawsze,kiedy zakwitną...rozświetlają naszą zacienioną...
Popówek 20:51, 26 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Do góry
taka kuleczkę to ja mogę mieć





i kulkowo-żurawkowo u dystrybutora z Holandii ( wcześniejszy post)







Kubusiowo 20:51, 26 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Witek patrzy gdzie będzie połów, Kubuś pokazuje



Potem kawka i ciasteczko

Ciechocinek. 20:51, 26 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry






W Gąszczu u Tess 20:50, 26 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry


I żurawkowo
Kubusiowo 20:50, 26 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Na różowo







Ogród w Tarnowie 20:48, 26 sie 2012


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Trochę mnie nie było więc nadrabiam zaległości

irena_milek napisał(a)
ciekawa jestem, jaką kompozycję wymyślisz z wrzosami w roli głównej

Irenko nic specjalnego, większe możliwości mają panie...















...i pierwsze chryzantemy złociste...



Kubusiowo 20:48, 26 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






Ogrodnik mimo woli 20:48, 26 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
asc napisał(a)









Jak miło patrzeć jak się relaksujesz Tzn. obmyślasz nową rewolucję
W Gąszczu u Tess 20:47, 26 sie 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Tess napisał(a)

Gości na wystawie witały oczywiście limonkowe hortensje, ale niekoniecznie były to Limki







Witam!
Dopisane do listy "chciejstw" i to na jednym z pierwszych miejsc Śliczna
Pozdrawiam
Kubusiowo 20:46, 26 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Rabata super Opielona, podlana, powiem Wam że Gosiak to twarda sztuka Zobaczycie dlaczego.







Popówek 20:46, 26 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Do góry
żurawki z nazwą producenta



i migawki z wystawy





W Gąszczu u Tess 20:46, 26 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Ogród w Holandii 20:46, 26 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry



Ciechocinek. 20:45, 26 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry






Kubusiowo 20:44, 26 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Po szklance coli i cięcie czas zacząć







A chłopaki zajęli się znoszeniem...walizki i reszty



Popówek 20:43, 26 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Do góry


stąd można było dostać muszelkę i kamyczka









W Gąszczu u Tess 20:42, 26 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry




Ogród w Holandii 20:42, 26 sie 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies