Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

W Gąszczu u Tess 21:37, 20 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
Tess napisał(a)
Ogromne wrażenie robi także ogród przy jednym z domów nad brzegiem jeziora:










Hej Tess!!! Piękne zdjęcia!!! Odpoczełaś? Napewno ! W takiej scenerii każdy by odpoczął!!!! Pozdrawiam bardzo serdecznie M
Kiedyś będzie tu pięknie ... 21:33, 20 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
kwiatholandii napisał(a)




No. ale mam za małą działkę
M dojrzał do zalożenia warzywnika z boku garażu Szkoda że i się tam taka szklarnia ala Ania ASC nie zmieści
Na razie tam jest przechowalnik i bałagan ale wiosną będzie rewolucja w stylu rabat angielskich, dumam tylko czy do drewnianych rabart dodać bukszpana.
Na szczęście mam zimę na przemyślenia


taki warzywnik z podwyższonymi rabatami ale nie za wiele podwyższonymi marzy mi siem bardzo ... warzywnik to sektor taty ... zresztą w epi centrum JEGO działki ... pertraktacje jednak zmierzają w dobrym kierunku ... oglądałaś "To skomplikowane" ... mam nadzieję, że nie przekręciłam tytułu ... oj jaki ona tam miała warzywnik

... wkleję bo mnie bardzo korci ... źródło obrazki w google



warzywa i kwiaty ... świetne połączenie ... ja bym dała bukszpan ... ale ja teraz to bym go wszędzie dała


Uwielbiam ten film i właśnie ten cudowny ogród. Nie omieszkam wspomnieć o wnętrzach



A ja go nie oglądałam Muszę nadrobić , bo warzywnaczek miodzio
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 21:27, 20 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
no i najważniejsza sprawa - będzie jesienna akcja bukszpan ) wprawdzie jeszcze nie wiem jakim cudem, ale mogę mieć takie cuda .... pod warunkiem, że uda się wykopać bo ciężki sprzęt tu nie wjedzie ..bo już byłyby nasze


.... i jeszcze jeden, który zdaje się być drugą połówką jabłka dla naszego bukszpana, którego reanimujemy .... gdyż właśnie jest łysy z tej strony, z której powinien aby się wpasować w naszego bukszpana coś niesamowitego tego będzie chyba najłatwiej przekopać

z boku całkiem nieźle się prezentuje


i co Wy na to? ))
Początek wielkiej przygody - jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 21:27, 20 sie 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry






Początek wielkiej przygody - jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi. 21:26, 20 sie 2012


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Do góry
Żeby nie było tak bez zdjęć to wklejam kwiaty od mojej mamy ,
które po przekwitnięciu przenosimy do mnie







Popówek 21:24, 20 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
Ymma napisał(a)
znalazłam dzis zdjęcie z zeszłego roku



i zdjęcie z dzisiaj dla porównania


Porównanie jest .... Bardzo optymistyczne gratulacje . Pozdrawiam M
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 21:22, 20 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
i jeszcze takie były




tu ładny egzemplarz, ale nazwa już mi uleciała


a tu mała koreanka
Mój 4 arowy azyl... 21:22, 20 sie 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
jotka napisał(a)

Goldilock jeszcze w pączkach



Basiu, kolejny raz upewniłam się, że najbardziej lubię róże na etapie pąka A tu dodatkowo te piekne przebarwienia na brzegach płatków, które później znikną w fazie rozkwitu ...

pozdrawiam

Jolu, ja też uważam, że róże w fazie pąka są najbardziej urodziwe.
Dzieki za wizytę, pozdrawiam również
Popówek 21:21, 20 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Do góry
znalazłam dzis zdjęcie z zeszłego roku



i zdjęcie z dzisiaj dla porównania

Ogród na Cedrowej 21:20, 20 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
anieszka napisał(a)

A dzisiaj w trawie znalazłam takie rarytasy





Piękne Agnieszko! Pozdrawiam
Moje roślinki 21:20, 20 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Do góry




Moje roślinki 21:19, 20 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Do góry



Spotkanie objazdowe - okolice Warszawy wrzesień 2012 21:19, 20 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
Ja chyba dojadę do Ciebie Danusiu, ale mogę kogoś zabrać po drodze Będę pędzić z południa Warszawy
Moje roślinki 21:18, 20 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Do góry
Pseudo kanciki.teraz dopiero widzę jakie są nieporadne,wstyd.



Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 21:16, 20 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
irena_milek napisał(a)




ja tylko wstąpiłam wspomnieć, że już ani jednego zdjęcia nie opublikuję bo nomalnie mi wstyd ... ... Irenka wszystkie a zwłaszcza ujęcie nr dwa mnie wywróciło do góry nogami ... okrągła rabata cud ... horti w perspektywie cud ... a razem cud absolutny ...
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 21:16, 20 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
zostało jeszcze trochę w sprzedaży , w tym głównie takie:


Poza tym jest wiele innych roślin np.
- to co mnie zainteresowało - górna część zdjęcia - małe choiny kanadyjskie


a poza tym różne sosny, kosodrzewiny, świerki itd.

Moje roślinki 21:15, 20 sie 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Do góry
Kilka nowych zdjęć

Nowe kaloszki,żeby jakoś w ogrodzie jesienią wyglądać


Młode rośliny.sadzone wiosną tego roku.



Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 21:14, 20 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Do góry
ana_art napisał(a)






Ale pięknie się zrobiło !!!!!!! troszkę zieleni i jaki efekt
pozdrawiam
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 21:11, 20 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
wieczorem mieliśmy akcję pod kryptonimem "cis" kupiliśmy 80 sztuk sadzonek cisa, jedynie 80 bo więcej nie weszło do samochodu cały bagażnik, pół tylnego siedzenia i jeszcze trochę "w nogach"


reszta została w poczekalni


A to już wystawione na działce
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 21:10, 20 sie 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Do góry
agniecha973 napisał(a)



Powtórzyć za Agnieszką chciałąm ale nie wiem jak się robi takie oczy...., tzn. na żywo to ja takie oczy teraz mam...

Super !!!!!!!!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies