Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

Madzenka 19:28, 20 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Karolina, Marta, Agnieszka, Ana dziękuję za pochwaly. Nie ukrywam, ze kilka lat czekalam na ostateczny efekt ogrodu, własnie o zmierzchu a dokładnie od 2007 roku
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kaisog1 20:48, 20 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Marzena cudnie wygląda ogród i w dzień i w nocy
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Konstancja30 21:09, 20 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Marzena2007 napisał(a)

ja obejrzałam ten film zaintrygowana wnętrzami ... szafa w której ukryty był tv ... a nede wszystko kuchnia i ten absolutnie idealny stół ... Madżenko wybacz


czy to Meryl Streep i Alec Baldwin w "to skomplikowane"?? Bo ja tylko pamiętam ich realcje i akcje peiczenia w kuchnia. Nie pamiętam tego ważywnika!!! Musze jeszcze raz obejrzeć !!!


zobacz koniecznie ... fabuła może nie najciekawsza ... choć jak się zagłębić w "to skomplikowane" co w człeku siedzi i decyduje o wyborach ... ale niekoniecznie ... zobacz dla stop klatka w pomidorkach ...
też z google obraz ...

____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
anieszka 21:33, 20 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
kwiatholandii napisał(a)




No. ale mam za małą działkę
M dojrzał do zalożenia warzywnika z boku garażu Szkoda że i się tam taka szklarnia ala Ania ASC nie zmieści
Na razie tam jest przechowalnik i bałagan ale wiosną będzie rewolucja w stylu rabat angielskich, dumam tylko czy do drewnianych rabart dodać bukszpana.
Na szczęście mam zimę na przemyślenia


taki warzywnik z podwyższonymi rabatami ale nie za wiele podwyższonymi marzy mi siem bardzo ... warzywnik to sektor taty ... zresztą w epi centrum JEGO działki ... pertraktacje jednak zmierzają w dobrym kierunku ... oglądałaś "To skomplikowane" ... mam nadzieję, że nie przekręciłam tytułu ... oj jaki ona tam miała warzywnik

... wkleję bo mnie bardzo korci ... źródło obrazki w google



warzywa i kwiaty ... świetne połączenie ... ja bym dała bukszpan ... ale ja teraz to bym go wszędzie dała


Uwielbiam ten film i właśnie ten cudowny ogród. Nie omieszkam wspomnieć o wnętrzach



A ja go nie oglądałam Muszę nadrobić , bo warzywnaczek miodzio
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
nieszka 21:39, 20 sie 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Marzena2007 napisał(a)

Widziałam aromaterapię, pięknie wyglądasz wsród lawend, ale żeby tak po kwiatku ciąć, aż niemożliwe przy twoim temperamencie
dobrze, że miałaś natchnienie, wieczorową porą, zupełnie inny klimat nam pokazałaś, zachwycający


Irenko byłam w takim stanie, że cięcie 42 krzakow lawendy, kwaitek po kwiatku było mi baaardzo pomocne, dla odzysakania równowagi Jak poszaleję w pracy to uspokajam się w ogrodzie
Ale lawenda z ubiegłego roku wygląda nie najlepiej, za mało ją przycięłam wiosną i siępokładala. Testuję teraz róźne techniki cięcia. Podsumowanie jesienia

O widzisz, ja mam to samo spostrzeżenie odnośnie lawendy. Trzeba jednak moco przyciąć żeby krzaczek był ładny i zwarty. Te nieprzemarźnięta i mniej przycięte teraz mi się pokładają..
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
kaisog1 21:47, 20 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
I przez Was ściągam własnie ten film
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Moniika 21:50, 20 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
kaisog1 napisał(a)
I przez Was ściągam własnie ten film

I dobrze Gosiu bo to super film ....
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Madzenka 22:16, 20 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kaisog1 napisał(a)
I przez Was ściągam własnie ten film


Film super tylko ja warzywnika nie pamiętam!!!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
anieszka 22:19, 20 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
A ja ściągnę jak wróce z pracy
____________________
Aga- Ogród na Cedrowej
Evchen 22:23, 20 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Marzenka, ale jak z takiego warzywniaczka zrywać roślinki...?... psuć takie cudo?...
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies