Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska
21:39, 19 sie 2012
Ja niestety też bardzo lubię jeść i w dodatku mam tendencje do tycia, dlatego ciągle się ruszam
Rano oczywiście upiekłam świeże bułeczki, zjedliśmy je w mgnieniu oka (obiecuję, że w najbliższym czasie wszystkie przepisy wrzucę do wątka kulinarnego
Dlatego potem długi spacer z psem, a potem rower. Pojechaliśmy nad zalew do Chechła. Fajna trasa, droga prowadzi przez okoliczne pola i lasy.
Najbardziej lubię tę część leśną. Ten zapach lasu jest cudowny. A w dodatku przy dzisiejszym upale w lesie było znacznie przyjemniej
Rano oczywiście upiekłam świeże bułeczki, zjedliśmy je w mgnieniu oka (obiecuję, że w najbliższym czasie wszystkie przepisy wrzucę do wątka kulinarnego
Dlatego potem długi spacer z psem, a potem rower. Pojechaliśmy nad zalew do Chechła. Fajna trasa, droga prowadzi przez okoliczne pola i lasy.
Najbardziej lubię tę część leśną. Ten zapach lasu jest cudowny. A w dodatku przy dzisiejszym upale w lesie było znacznie przyjemniej