Szybka relacja z początku przymierzania roślin. Rozstawiłam berberysy, wystarczy te 50 szt co mam. Na zdj. stoją bliżej linii brzegowych, później troszkę przesunęłam bliżej środka. Później zabrałam się za sadzenie tawuł Goldmound i tak zeszło do ciemnego. Zadecydowałam, że tawuł jeszcze trzeba dokupić, będzie lepszy efekt, a tak zostanie długo pusty środek. I tyle, jutro dalszy ciąg sadzenia. Przyjemna robota i efekty jakieś widać. Sąsiad co kilka dni się zatrzymuje i podziwia. Dziś wszyscy zaglądali, bo wyraźnie już widać jakieś linie (węże ogrodowe) no i doniczki z roślinami sie pojawiły.
Madżenko, dla Ciebie nawet skrzynkę wyczyszczę, żebyś miała miejsce
Otrzymałam.. oba śiczne! ... Odpisałam Długo trwało, ale trawiłam...
znaczy fale trawiłam...
Jesteś wielka kobieto!
To mój pierwszy post na forum- w końcu zdecydowałam się wystartować
Od kilku miesięcy śledzę ogrodowisko i korzystam z waszych porad.Są bezcenne a forum jest dla mnie kopalnią wiedzy.
A więc, moje ukochane bukszpany chorują.Poniżej ich marny widok.Proszę o pomoc w identyfikacji choroby.Podejrzewam, że może być to przędziorek bukszpanowiec lub roztocza.
Inne bukszany posadzone na innej rabacie miesiąc temu mają białe końce i zaczynają blednąć, nawet lekko żółkną.Co to? czy możliwe że brakuje im boru?
Liczę na waszą pomoc i z góry dziękuję
Beatko zrobiłaś córci dzieło sztuki Napewno całe życie będzie pamiętała jaki miała piękny domek w dzieciństwie
Jeszcze raz napiszę że jest boski !!!!!!!!
Miscant już prawie równy ze mną dojrzewają owoce Goji a to ich kwiatuszki malusieńkie biało fioletowe trochę nie wyraźnie wyszły pomidorki na tarasie aronia
Troszkę ostatnio zaniedbałam swój wątek..............
Chwasty sobie rosną........a co tam Ale jakie dzieciaczki szczęśliwe !!!
Mama piecze, bawi się, skacze, szaleje - w końcu są wakacje
Znowu będzie więcej zdjęć i wpisów u wszystkich
Moja biżuteria ogrodowa Kule srebrne przywiezione z Anglii szt. 2 i jedna z mozaiki
Wszystkie wspaniale odbijają promienie słońca,a w srebrnych można przejżeć się jak w lustrze uwielbiam je
Jutro pokaże jeszcze ptaszyny, których naprawdę jest coraz więcej
Bogusiu, spóźnione ale najszczersze gratulacje z okazji 700 niezwykle urokliwych stron! ogród wygląda pięknie nadal podziwiam Twoją dobrą rękę do roślin widzę, że brunnerę już też podzieliłaś - czyli w tej chwili już można? Pozdrawiam
Jakie piękne zdjęcie...i moje ulubione kwiaty...dziękuję.Brunnerę podzieliłam w tym roku po raz drugi,strasznie się rozrosła i szkoda by było zaprzepaścić okazję podzielenia.W sumie wyszło kilka nowych sadzonek,chyba to już ostatni dzwonek do mnożenia,jeszcze zdąży się rozrosnąć.U nas jest po 25 zł.,a zagospodarowanie we własnym zakresie nic nie kosztuje...i jeszcze tyle zadowolenia,ze coś się udało.
Bogusiu, spóźnione ale najszczersze gratulacje z okazji 700 niezwykle urokliwych stron! ogród wygląda pięknie nadal podziwiam Twoją dobrą rękę do roślin widzę, że brunnerę już też podzieliłaś - czyli w tej chwili już można? Pozdrawiam