Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

kasik778 23:01, 17 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376

I Madżenkowy potwór musi być na koniec fot z ogrodu.... Na tle garażu widac jaki wielki ...


Marzenko ja u ciebie wciąż nie jestem na bieżąco, wiec napisz mi co to za bordowa roslina
____________________
Diana 23:09, 17 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Marzena2007 napisał(a)
Dzisiaj był dzień relaksu. Powolutku cięłam sobie kwiatek po kwiatku w 18 lawendach... Słońce świciło, było cieplutko, lawenda pachniała.... Wypoczęłam

A M kosił i wertykulował trawkę.



A ta rabatka dostała kołnierzyk z miniaturowych host. pewnie za rok będę wykopywać, ale róże łyse po chorobie i mnie drażniło to wolne miejsce pod rózami, trytomami i laurowiśnią


Marzenko ty to masz cierpliwość.............kwiatek po kwiatku.....ale najważniejsze że wypoczełaś
zdjęcia śliczne
jedno pytanko...teraz powinno się wertykulować?
Madzenka 00:02, 18 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
kasik778 napisał(a)

I Madżenkowy potwór musi być na koniec fot z ogrodu.... Na tle garażu widac jaki wielki ...


Marzenko ja u ciebie wciąż nie jestem na bieżąco, wiec napisz mi co to za bordowa roslina


Kasik informuje, ze Madżenkowy potwór to trawa rozplenica vertigo, która nie zimuje w gruncie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 00:04, 18 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bożenko wszystki budleje jednakowe. I tak robią mi misz masz na tej szalonej rabacie, są takie poczochrane.
Jakbym jeszcze różne kolory dodała to by było jak mawiam "wodotryski i ptaszk pikujący "
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 00:09, 18 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Diana chyba nie powinno się wertykulować, ale ponieważ widać było dużych suchych ździebeł w trawie to ją oczyściliśmy.
Tu sporo informacji o tym zabiegu :
http://www.wolf-garten.com.pl/content/9-regenracja
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 00:11, 18 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
anna_studio napisał(a)
Madżenko....pamiętam, że zastanawiałaś się czy nie przyciąć swoich wisienek...., ja wiem, że one same się kulkują i nie trzeba im pomagać...ale ,ale...widziałam na własne oczy u mnie w Rybniku jak je przycinali....takie starsze okazy....robili to z dźwigu!!! Nie mam foty z tej operacji..., ale zrobię Ci i pokażę po przycięciu...


Aniu dziękuję za pamięć. Albo późna jesienią im to zrobię lub wiosną po przekwitnięciu Czy ktoś wie kiedy lepiej? rzekomo wiśnie po kwitnięciu ....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
KasiaWB 00:15, 18 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Twoje działania w lawendzie jak aromaterapia ogród piękny nieustannie, a vertigo powala na kolana
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
Madzenka 00:16, 18 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Przed chwilą weszłam no forumogrodnicze bo szukałam informacji o cięciu.... i aż mnie odrzuciło jakim tonem ludzie udzielają tam odpowiedzi...
O Boziu jak dobrze, ze jest ogrodowisko
Przepraszam za ten komentarz ale nie mogłam sobie odmówić
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Diana 00:18, 18 sie 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Marzenko dziękuję
Evchen 00:45, 18 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Marzena2007 napisał(a)
Przed chwilą weszłam no forumogrodnicze bo szukałam informacji o cięciu.... i aż mnie odrzuciło jakim tonem ludzie udzielają tam odpowiedzi...
O Boziu jak dobrze, ze jest ogrodowisko
Przepraszam za ten komentarz ale nie mogłam sobie odmówić

No nie?.. Sami fajni ogrodomaniacy!
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies