Mój kawałek raju II
00:32, 17 sie 2012
Zastanawiam się, jak Ci ta lewizja na tak mokrym gruncie rośnie?
Moja na kamieniach zgniła
Ev ja bym jednak te renesansowe zalamania wygładziła. Wiesz że ja taka prosta jestem![]()
Poza tym M będzie przy koszeniu cholery dostawał.....
Mam koncepcję na taras -drugie kółkoteż z obwodką i np czymś na nózce niższym zimozielonym
Zawisjasek z bukszpanami na żwirku piękny, ale może zlituj sie nad rodziną i przyszłymi czworonogami... Jak będą do ogrodu wchodzićMimo, że ci się to wydaje nierealne bukszpany się rozrosną o tak
Za trzy lata
http://www.gapphotos.com/imagedetails.asp?imageno=82123
A za 5-7
http://www.gapphotos.com/imagedetails.asp?imageno=80540
![]()
Jutro Ci nowy schemat machnę i wklej na forum zróbmy ogólnopolską debatę i doradzajmy
Coś na szydełku![]()
Jeżeli jeżeli u Kasika jest klub kochających psy, to ja się zapisuję. Moją Misię kocham bardzo, to mój drugi piesek ze schroniska.
Zapisuję siebie i moją Misię. A to zdjęcie do legitymacji. Na razie Misia jest zdrowa, ma tylko lekką nadwagę. Musimy odchudzać pieska.
![]()
Ale śliczne księżniczki