Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Kiedyś będzie tu pięknie ... 23:24, 15 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Bogda napisał(a)

I jeszcze ta donica dostała zamiast goździków wrzosy



Boziu mój, wczoraj u Gosiaka, dzisiaj u Cię-pierwszy raz widzę taką trzmielinę wielką-co ja gadam trzmielinisko!!!takie wielkie liściory...ło Matko


Bogda bo to inna odmiana trzmieliny, wg mnie wymarza ale u Wieloszki przezimowala ....
Ona ma takie woskowate liście, znajde nazwę odmiany dla ciebie
Rajski ogród Ani 23:22, 15 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Petunia ze skrzyneczek



Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 23:21, 15 sie 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Do góry
Hej Aga
Nasz Meksykaniec pobił Twojego - waży 0,76 kg
Czekamy na pomidorową odpowiedź!

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 23:20, 15 sie 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18830
Do góry
irena_milek napisał(a)







Przytnij cisy górą, aby miały ładną linię poziomą

Już przycięte


Aniu, cieszę się, że pokazałaś tę rabatę, bo ja też się będę na niej wzorować; powiedz, co rośnie w gazonach? i co dasz w środek!

Witaj Irenko
W gazonach jest macierzanka o białych kwiatach jestem pod wrażeniem jak sie rozrasata była taka tycia Ne wiem co masz na myśli pisząc ' co dasz w środek'?
Kwiatki i rabatki u Elizy 23:17, 15 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
eliza3 napisał(a)
Były takie piękne, ale niestety kończy się ich urok, bo zmieniają kolor na zielony...



ale zawsze można zatrzymać trochę lata na zimę ścinając kwiatostany



Elizo tak ci kwitną ogrodowe hortensje? jak to robisz?
Kiedyś będzie tu pięknie ... 23:15, 15 sie 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Julka prosiła o fotki zurawki z bliska. Czy ktoś jest w stanie zidentyfikować jaka to odmiana?


To 'Palace Purple' ,często robią się zielonawe, pewnie powiecie że nie mam racji, ale tak akurat z tą odmianą jest. Mam z nią różne doświadczenia. Prawdopodobnie wybarwia się tak pod wpływem nawozów. I nie chodzi tu wogóle o nawożenie tylko akurat o skład. Podejrzewam, że gdy ma więcej azotu to idzie w zielone, a jak więcej P i K to ma ten normalny bordowy kolor. Dużo też zależy od słońca, im więcej światła tym bardziej bordowa i odwrotnie.
Kiedyś będzie tu pięknie ... 23:15, 15 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
Bogda napisał(a)

I jeszcze ta donica dostała zamiast goździków wrzosy




Boziu mój, wczoraj u Gosiaka, dzisiaj u Cię-pierwszy raz widzę taką trzmielinę wielką-co ja gadam trzmielinisko!!!takie wielkie liściory...ło Matko


ta trzmielina boska jest, ja jak się nie znałam posadziłam ją w ogrodzie i nie okryłam na zimę, niewiele z niej zostało
Lek na całe zło czyli mój ogród 23:13, 15 sie 2012


Dołączył: 02 cze 2012
Posty: 1921
Do góry


Dobry wieczór, Aldonko, spaceruję sobie po Twoim ogrodzie, jestem na początku i już mi się podoba
Zobaczyłam wiele roślin, które uwielbiam i mam u siebie, a jestem przekonana, że ludzie którzy lubią podobne rośliny, mają wiele wspólnego
Bardzo mi się podobało co napisałaś na początku swojego wątku, też tak myślę o ogrodzie...
Z ogromną przyjemnością obejrzę resztę ogrodu i pewnie będę stałym gościem.

Czy możesz mi powiedzieć co to za roślina?
Rododendronowy ogród II. 23:10, 15 sie 2012


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Do góry
Bożenko gratulacje i pozdrowienia

Moje poletko 23:10, 15 sie 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
Jutro też jest dzień!
Mam zaplanowane ostre porządki na ogródku bo zapuszczony ,że łolaboga!!
Wszystkim życzę spokojnej nocy

Kiedyś będzie tu pięknie ... 23:10, 15 sie 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
I jeszcze ta donica dostała zamiast goździków wrzosy




Boziu mój, wczoraj u Gosiaka, dzisiaj u Cię-pierwszy raz widzę taką trzmielinę wielką-co ja gadam trzmielinisko!!!takie wielkie liściory...ło Matko
Kiedyś będzie tu pięknie ... 23:00, 15 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
I jeszcze ta donica dostała zamiast goździków wrzosy


Ogród w Tarnowie 23:00, 15 sie 2012


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Do góry
Richie napisał(a)
Witam wszystkich !

Na początku gratuluje dla Danusi Młoźniak za fantastyczną stronę, którą niedawno znalazłem. Jestem zachwycony jej profesjonalnym prowadzeniem. Takiej jeszcze nie było. Tak trzymać !

Chciałbym pokazać kilka zdjęć z mojego ogrodu. Powstał on kilka lat temu i do dziś sprawia mi ogromną satysfakcje i przyjemność. Jest dla mnie miejscem, w którym spędzam każdą wolną chwilę bo zawsze jest w nim coś do zrobienia.











Witam.Już na wstępie podziwiam niesamowitą ścianę róż,wielką inwestycję i pasję.Gratuluję!
Kiedyś będzie tu pięknie ... 22:59, 15 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
I skopiowane od Justychaz (wersja mini mini) chryzantemy miniaturowe. U mnie wersja biała


Cieszyła oko z wrzosami całe popołudnie
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 22:58, 15 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Oki, ja dziś spadam, bo jutro do pracy trzeba wstać. Jak dobrze, że tylko 2 dni kieratu i znów weekend. Dobrej nocki, nocne marki ogrodowiskowe
Ostatnie zdjęcie, coś tu tę hortensję i jeżówkę widać W tle perukowiec.
Mój ogród 22:58, 15 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Do góry
kasik778 napisał(a)

Zachód słońca, jak pisałam był niesamowity, do tego była tęcza, którą jednak nie udało mi się ładnie sfotografować. Powietrze było przejrzyste no i ten widok!!!!

Zdjęcia, zostały niedużo poprawione, naprawdę tak to wyglądało.

Moja jedyna pergola w ogrodzie. Błękitny Anioł już przekwitł, a Purpura Plena Elegants, jeszcze pięknie kwitnie.

Bozenko! Nie tylko zachód słońca cudny!! Powojnik tez po prostu zachwyca!!! Do zobaczenia w sobotke!!!!
Kiedyś będzie tu pięknie ... 22:56, 15 sie 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Julka prosiła o fotki zurawki z bliska. Czy ktoś jest w stanie zidentyfikować jaka to odmiana?
Ogródek z psem 22:54, 15 sie 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 138
Do góry
Anno
Planując ogród po nowemu rozważałam zagospodarowanie bez trawnika. Na szczęście nie dałam się ponieść doradcom. Te skrawki trawy to taki raj dla naszych zwierzaków.
Dołączam jeszcze kilka fotek z dzisiejszego dnia.

Kiedyś będzie tu pięknie ... 22:52, 15 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
agata_chroscicka napisał(a)

Moja pluskiwca nie kwitnie a miała być taka



Mimo, że zaczęłaś mnie ignorować, nie ustanę w wysiłkach Na moje oko to nie jest pluskwica, tylko przetacznikowiec inaczej veronicastrum. Pluskwica wygląda tak: http://www.florini.pl/swiecznica-pluskwica-groniasta-div-classlat-cimicifuga-racemosa-div-p1554.html
Główna różnica polega na tym, że pluskwica nie zwęża się ku górze. Ale może się całkowicie mylę i zaraz mnie ktoś pogoni
p.s.
czy może ktoś wie czy jest gdzieś opis jak cytowac jedno zdjęcie a nie wszystkie z postu? Albo może ktos po prostu to wie?")


W cytowanym poście wykasuj to czego nie chcesz cytować ... dla elegancji można się pokusić i w miejsce usuniętej treści lub obrazu wstawić nawias i kropeczki ... rozwiązania najprostrze są najlepiej ukryte
Tam gdzie ELFy zimują 22:51, 15 sie 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
elf napisał(a)
obecnie widok na maly ogrodek mam taki...

Przybiegłam z rewizytką!
Bardzo ładne miejsce! takie rodzinne!Dzieciaczki cudne, psina słodka,gąski sympatyczne.
Pozdrawiam serdecznie!.Będę zaglądać!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies