Kiedyś będzie tu pięknie ...
21:37, 14 sie 2012
Justi ja tęż już nie nadążam. Zawsze chętnie do Ciebie zaglądam ale ostatnio już nawet nie daję rady
Kasia gratuluję setki kolejnej. Mimo że nie możesz jeszcze tworzyć ogrodu do końca to i tak jest pięknie, a to piękno tworzą Twoje cudne roślinki i Ty oczywiście
przesyłam Ci lilię kupioną na targach
![]()
Książka ma tytuł "buszujący w zbożu", a Ania to "buszująca w kukurydzy
Wyłaź stamtąd bo Cię noc zastanie
![]()
Pieknie kolorowo u Ciebie
Podwójna tęczaMówią że przynosi szczęście