Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Rododendronowy ogród II. 21:36, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Bożenko dzielę się z Tobą zachodzącym słoneczkiem i tęczą



Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 21:35, 14 sie 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry






Moje poletko 21:34, 14 sie 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
Byłam na działeczce. Nie wiem jak u was ale u mnie trąci jesienią A to dopiero połowa sierpnia.

To chociaż fotka niech będzie z pełni lata



Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 21:34, 14 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Do góry
justi napisał(a)
Kasia gratuluję setki kolejnej. Mimo że nie możesz jeszcze tworzyć ogrodu do końca to i tak jest pięknie, a to piękno tworzą Twoje cudne roślinki i Ty oczywiście

przesyłam Ci lilię kupioną na targach




Dziękuję Justynko lilia bardzo ładna udany zakup
ogrodoweimpresjejolki 21:33, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Jolu ty marzysz o pięknej pogodzie nad morzem a ja marzę o urlopie, którego mam już niewiele
...jeszcze piękniejszych zachodów słońca na d Bałtykiem życzę

O....! 21:33, 14 sie 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
.....no teraz deszczowo, a kiedyś było słonecznie - zgadza się

w takiej scenerii to sobie można pogadać /szkoda że ze mnie kiepski fotograf, ale klimat się liczy/




Ogród u stóp klasztoru 21:29, 14 sie 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
[







Miodunki bardzo ładne! Nie wiem co moim nie pasuje, chyba zasilą kompost! oklapnięte i jakieś zdechłe!
Zrobiam w ubiegłej jesieni rabate hostową i ten sam błąd! za dużo odmian i jest chaos.
Będzie przekop.


Rajski ogród Ani 21:29, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
jotka napisał(a)
Książka ma tytuł "buszujący w zbożu", a Ania to "buszująca w kukurydzy

Wyłaź stamtąd bo Cię noc zastanie
Właśnie przed zmierzchem wyszłam bo już i fotki nie wychodziły jak trzeba
to robione z lampą i już koło domu nie w zbożu

Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 21:27, 14 sie 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry






Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 21:26, 14 sie 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11254
Do góry
Serdeczności z okazji 800 .



Rajski ogród Ani 21:24, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
....i całe niebo przede mną







Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 21:24, 14 sie 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Ło matko..... ale pędzisz kochana.....
Gratulacje z okazji kolejnej setki



Rajski ogród Ani 21:22, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Żeby widzieć i tęczę i zachód musiałam przejść przez całe pole kukurydzy już wychodzę...







Kiedyś będzie tu pięknie ... 21:20, 14 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Marzenko gratuluję 600 stronek w krótkim czasie, a przede wszystkim pięknego ogrodu.... w czasie krótszym niż natrzaskane stroniczki...
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 21:19, 14 sie 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
malgocha1960 napisał(a)


Pieknie kolorowo u Ciebie


Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 21:15, 14 sie 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry






Rajski ogród Ani 21:15, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
asc napisał(a)
Podwójna tęcza Mówią że przynosi szczęście
Dzięki ci dobra kobieto za wróżbę ano tego mi trzeba

Kiedyś będzie tu pięknie ... 21:15, 14 sie 2012


Dołączył: 24 mar 2012
Posty: 1356
Do góry
Gratulacje 600 i kilku następnych

Rajski ogród Ani 21:12, 14 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
jotka napisał(a)
Lubie takie ładne zakończenie dnia
Nie miałam siły dziś iść na zachód słońca, ale jutro ...
Jolu zadziwiła mnie ta tęcza, bo przecież nie padał deszcz...
Ostatnia fotka z dzisiejszej serii dla Ciebie

Podwiązywanie wysokich hortensji 21:11, 14 sie 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry


Pod moją Anabell wymyśliłam taką oto podpórkę.
Ponieważ krzaczek posadziłam w zeszłoroczną jesień, to nie wiedziałam jaki bedzie wysoki i jak się poszerzy.
Podpórka musi być zdecydowanie wyższa i ciut szersza.
Danusiu,a jak i kiedy przycina sie Anabelkę?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies