Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród z perspektywą na przyszłość 10:16, 14 sie 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
kwiatholandii napisał(a)
Wczoraj byliśmy z chłopcami w Starym Browarze w Poznaiu w pobliskim parku. Organizowano tam LAZY SUNDAY. ŚWIETNY POMYSŁ NA SPĘDZENIE CZASU Z RODZINĄ I ZNAJOMYMI





Brawo. Nareszcie ktoś u nas zaczął myśleć i zaczął organizować takie plenerowe imprezy. Coraz więcej tego i świetnie, ale szkoda, że tylko w większych miastach.
Tradycja przyszła oczywiście z zachodu i niech im będzie Lazy Sunday, zwał jak zwał. Chociaż i tak nijak ma to się do tego, jak jest w Europie Zachodniej czy Ameryce. Tam przecież to zupełnie normalne, że ludzie rozkładają się każdego dnia na trawnikach, robią sobie pikniki z rodziną albo grają w coś, czytają książki lub bawią się z psami i nikt nikogo nie goni, żeby nie deptać trawników.
W Danii spotkałam się z czymś takim, że na terenie kompleksu zamkowego w Egeskov (Fionia) można się nawet na 3 dni rozbić z namiotem To dopiero jest plener, z takimi widoczkami. W każdym ogrodzie pałacowym można było posiedzieć na trawniku. Kiedy u nas tak będzie? To trzeba chyba zmian mentalności naszych rodaków.
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 10:08, 14 sie 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry




Kiedyś będzie tu pięknie ... 10:06, 14 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Próba generalna

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA...........................
jak to jest pierwsze z brzegu, to ja wysiadam...
Madżenka,..............buuuuuuuuuuuuuu............................ ja też tak chcę.....!
Trawsko zarzuciło beztrosko włosiska na kuleczki... i jeszcze szczerzy zęby w złośliwym uśmiechu - "Nigdy mnie mieć nie będziesz..."!
Ogród Leny. 09:44, 14 sie 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Do góry
No właśnie niczym
Jam leniwa jeśli chodzi o nawożenie...

A tu moja piękność Vanille Fraise :











Ogródek Hanusi po zimie 09:37, 14 sie 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Do góry
Zaniedbuję swój ogródek,swój watek........oj. niedobrze ze mną.......
Czas się poprawić! Ale od pomysłu do realizacji ...daleka droga.
Tymczasem na ranne powitanie kwiatka wstawię


.
Pogaduchy skowronków 09:18, 14 sie 2012


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808
Do góry
Podkarpacie zalane deszczem, brrr....i zimno +12 C. Deszcz był potrzebny, tylko temperatura za niska. Spójrzmy jednak na to przez różowe okulary. Takie widoki dodają otuchy i optymizmu.
Pozdrawiam Skowronki.

SZCZĘŚCIE jest wyborem - ogród Diany 09:15, 14 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Diana napisał(a)
Troszkę ogrodu widzianego przez dzieci
W ruch poszły bańki mydlane.......zabawa była na całego, dzieci puszczały je na roślinki i oto efekt
I jeszcze stopki, córeczce strasznie spodobało się to zdjęcie




ale cudne te zdjęcia

widać że masz do życia sporo dystansu i umiesz korzystać z chwil

pozdrawiam
Moje storczyki 09:01, 14 sie 2012

Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 1
Do góry
Na tym zdjęciu ten różowy storczyk kwitnie nie przerwanie od 3 lat. teraz troszkę ma marniejsze kwiaty ale tak zachwycał cały czas. A ten biały został uratowany, kupiony za kilka złotych, ale za to teraz kwitnie przeslicznie.
Lecę w kulki... 08:57, 14 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
anna_studio napisał(a)
Witam! Dziś zdjęcia robocze.................
U mnie w ogrodzie ostatnio cięcie......
Zaczęło się od tawułek, ale jeszcze nie wszystkie przycięte....
potem poleciały ligiustry...

i znowu tawułki...



...one expresowo się odradzają, te suche badylki w momencie są zielone...., a że mam tam korę wcale mi to nie przeszkadza....



pobojowisko po wierzbie....

przyszła kolej na zawijaski.....już się prosiły.......


i voila...


....tne nawet surfinie...
Zapraszam taką panię na krzesełko...

i dziękuję paniom.....

...po deszczu trzeba było im pomóc...i na chwilę widać doniczki
Nawinęła mi się jeszcze taka......

...no i brzoza....

wreszcie widać jej pień, była już do ziemi.............

Tytuł wątku mógłby mieć z powodzeniem nazwę.....ogród do cięcia...

przywitam się, bo jestem pierwszy raz, bardzo mi się u ciebie wszystko podoba i dom i ogród, fajnie, że tak pięknie przerobiłaś dom,różnica jest ogromna





U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 08:57, 14 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29264
Do góry
Sebciu, z tymi dwoma rękoma to super Ci wyszło. Faktycznie dwoma lepiej się pracuje przy kwiatach niż jedną.
A mnie dzielenie i takie domowe szkółkarstwo bardzo się podoba, Ty więcej architekt jesteś.
Kasia w ogrodzie 08:41, 14 sie 2012


Dołączył: 11 paź 2010
Posty: 131
Do góry
a tu zaszły zmiany, te bordowe żurawki powstały w wyniku podzielenia starych ciekawe czy się przyjmą....
Kasia w ogrodzie 08:35, 14 sie 2012


Dołączył: 11 paź 2010
Posty: 131
Do góry
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 08:28, 14 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
Wieloszka napisał(a)



Danusiu, no jak nie zauważyć, kiedy tak promiennie wyglądasz Mam nadzieję, że to trwała zmiana wizerunku Szefowej Zmiana na wielki plus
Nie mogłam sobie odmówić "zacytowania" Waszych uśmiechniętych buzioli


Milo spojrzec na radosne buzie .Ogród jak zawsze zjawiskowy Zdjecia robione z ukrycia wprowadzaja w dodatkowy zachwyt..Pozdrawiam serdecznie fajne dziewczyny.
Ps Tuniczki ładne ale Danusi jest lepiej w ciemniejszych kolorach z uwagi na kolor włosów i karnację .Po prostu jest bardziej wyrazista .Mam nadzieję ze szczerośc jest ceniona i nikogo nie obraziłam Świetnie spedzacie czas,, moze kiedys i ja poznam was osobiscie Nie ukrywam ze marzę o takim spotkaniu
Ogród na Polnej 08:18, 14 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
Kiki napisał(a)
Mój synek sadził wiosną cebólki i coś tam wyrosło.



i ja się przywitam, to chyba tygrysówka, ja zapomniałam wykopać na zimę i już po niej
Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 08:15, 14 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
ell napisał(a)
Ten kawałek ogrodu jest jak żywcem wyrwany z innej bajki


o to chyba paciorecznik, prawda?
ja mam tylko tą zwykła zieloną odmianę
ta jest prześliczna
Miniaturowy ogródek 08:04, 14 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
GabiK napisał(a)
Zbliżenia:






Tu są Pink Double Delight i Bubble Gum razem, nie wiem, która jest która:




O matko i córko!!!! Jakie piękne!!!! Już sobie zapisuję, bo potem nie znajdę
Mój ogródek pod Gdańskiem 07:53, 14 sie 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Do góry
Monika352 napisał(a)
Wczorajsze spontaniczne zakupy Głownie przez oglądanie Danusi ogrodu strasznie kusi mnie kupowanie bukszpanów chciałabym bylinowe rabaty zastąpić takimi bardziej całorocznymi kulki bukszpanowe po 30 zł a Stożek 60 zl w Nomi Trawki też podobne do tych które Danusia u siebie pokazywała na razie 3 szt bo nie wiem czy u mnie sobie "poradza" U centrum ogrodniczym u Justyny po 20 zł.

koło trawek widac trzy rozchodniczki o ciemnej barwie liści i ciemno burgundowych kwiatach po 4 zł

jeżówki to już zupełny spontan..


piękne zakupy, ta żołta hakone boska, doczytałam, że lubi cień, więc na pewno u mnie zawita
Nigdy nie mów nigdy 07:52, 14 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Rowek robiony przez angielskiego ogrodnika, wygrzebuje ziemię rękami. Po narzędziu.



I to jest jedyne wyjście teraz. Też wygrzebię. I nie będzie wyłazić, i kosić będzie lepiej, i wyglądać będzie
Na weekend ma się poprawić pogoda, to podziałam
Nigdy nie mów nigdy 07:51, 14 sie 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Rowek robiony przez angielskiego ogrodnika, wygrzebuje ziemię rękami. Po narzędziu.



i teraz wszystko jasne
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 07:51, 14 sie 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Do góry






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies