Rajski ogród Ani
21:39, 10 sie 2012
Bogusiu u mnie cynie pięknie wyglądają, mam trochę czarmuszki i lwiej paszczy ...i dosłownie trochę astrów
pomimo tego, że miałam ich mnóstwo, gdzieś po drodze do kwitnienia zginęły
dopiero zaczynają kwitnąć, nie wiem jeszcze jakie kolory ocalały...
